Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kijowski próbuje wzbudzać litość w telewizji: "Dobrzy ludzie ROBIĄ MI ZAKUPY"

370
Podziel się

Były lider KOD-u uważa, że utrzymywanie go to "chrześcijański obowiązek". "Wstydem jest nie pomóc albo wyśmiewać".

Kijowski próbuje wzbudzać litość w telewizji: "Dobrzy ludzie ROBIĄ MI ZAKUPY"
bDmwOgol

Jedną z najbardziej zaskakujących informacji minionego tygodnia była ta, że siostra Krystyny Pawłowicz zbiera pieniądze na utrzymanie skompromitowanego byłego lidera KOD-u, Mateusza Kijowskiego. Na pomysł zbiórki wpadła po tym, jak "opozycyjny aktywista" zagroził, że z powodu złej sytuacji finansowej wyemigruje z Polski.

Większość zwolenników Kijowskiego odwróciła się od niego, gdy na jaw wyszły jego długi alimentacyjne i machlojki związane z przelewaniem sobie pieniędzy z kasy KOD-u za rzekome "usługi informatyczne". Pomimo że Kijowski utracił w ostatnich miesiącach zaufanie i autorytet, nadal istnieje jednak garstka ludzi, którzy wierzą w dawnego przywódcę i uważają, ze padł ofiarą "nagonki". Aktualnie Mateusz może liczyć na wsparcie inicjatorów zbiórki pod hasłem "Stypendium Wolności - Mateusz, zostań w Polsce!".

Choć sam pomysł utrzymywania Kijowskiego z pieniędzy darczyńców brzmi absurdalnie, znalazło się wielu chętnych, którzy wpłacali choć złotówkę, by odblokować możliwość komentowania i napisać, co o nim myślą.

bDmwOgon

Niestety, w efekcie udało się zgromadzić całkiem sporą kwotę. Początkowo Elżbieta Pawłowicz-Opara zamierzała zebrać "jedynie" 25 tysięcy, ale gdy zobaczyła, jak dobrze idzie, podniosła kwotę zrzutki do 35 tysięcy. Aktualnie na koncie jest już ponad 26 tysięcy złotych, co daje podstawy by sądzić, że Kijowski tak szybko jednak nie wyemigruje.

Póki co, najsłynniejszy polski alimenciarz żali się w mediach na swój los. O ciężkiej sytuacji życiowej i materialnej opowie m.in. dzisiaj w programie Polska w kawałkach Grzegorza Jankowskiego w Superstacji.

Fragment programu dziennikarz opublikował na swoim profilu na Facebooku.

bDmwOgot

Wszyscy znają w Polsce wysokość moich alimentów i zadłużenia. Dwa tysiące sto miesięcznie alimentów i około 200 tysięcy zadłużenia. Mało kto pamięta, że moja obecna żona kupiła dom w kredycie frankowym, a po roku raty stały się dwukrotnie wyższe, że wychowuje dwóch niepełnosprawnych synów dorosłych, że w 2013 roku zachorowała na raka i niecałe dwa lata się leczyła i nadal ma ograniczone możliwości pracy. To wszystko wpływa na naszą sytuację - żali się aktywista.

Kijowski pochwalił się też, że "dobrzy ludzie robią mu zakupy".

Kupują panu chleb, mleko, wędliny? - dopytywał dziennikarz.

_**Tak. I przynoszą do domu**_ - odpowiedział.

bDmwOgou

Na usprawiedliwienie żerowania na współczuciu i hojności ludzi, Mateusz odwołuje się do uczuć religijnych.

Jestem wychowany w kulturze chrześcijańskiej, w której ludzie się troszczą o siebie i nie jest wstydem to, że ktoś ma trudną sytuację - zapewniał przed kamerami. Wstydem jest nie pomóc albo wyśmiewać.

Jesteście ciekawi, co jeszcze powie, żeby uzasadnić swoją "niechęć" do pracy?

bDmwOgov
bDmwOgow

**Tłum zablokował Mateusza Kijowskiego

**

bDmwOgoO
KOMENTARZE
(370)
Gość
3 lata temu
dobrzy? Chyba g***i...
Gość
3 lata temu
Taki to sie potrafi ustawic, czy mu nie jest wstyd?
gość
3 lata temu
Facet przypał! Żenujący, brzydki, leniwy, bezczelny! Tylko dzieci źal!
bDmwOgoP
Gość
3 lata temu
Jprd człowieku ! Dom w kredo,niepełnosprawne dzieci,zadłużenie alimentacyjne,żona z rakiem a ty na obiboku czekasz az ktoś do drzwi zapuka i jałmużnę przyniesie ! Wstyd ! Do roboty leniu a nie po tv latać i wywiadów udzielać.Chłop bez wstydu i honoru !
Gość
3 lata temu
Weź się do roboty p*******e
Najnowsze komentarze (370)
Gość
3 lata temu
Do roboty dziadu
kj
3 lata temu
co to za nowe dziady, no dajcie spokój, bo zygać się chce
Gość
3 lata temu
Ten gość to tylko potrafi ściemniać niech weznie się do roboty a nie patrzy na innych. Ci co dawała mu pieniądze to są chyba niepowazni.Pozdrawiam
gość
3 lata temu
zamknąć pasożyta zgodnie z prawem . wrzód na zdrowym organizmie narodu
gość
3 lata temu
boze i ten dziad ma żone z niepel;nosprawnymi dziećmi i na nich nie płaci....
Gość
3 lata temu
Kiedy go zamkną ?
gość
3 lata temu
śmierdzący leń i p*****t
Batnapajaca
3 lata temu
Dwie lewe ręce i same kciuki. Nowa metoda na obrabianie naiwnych.
bDmwOgoH
anallytyk
3 lata temu
Jakby PeOwi bandyci rządzili takich kijoskich było by miliony.
gość
3 lata temu
Ale obleśny cwany typ!
Zawiedziony
3 lata temu
Kijewski uważa się za chrześcijanina, a czy chrześcijanin rozwodzi się z żoną i zostawia ją z kalekimi dziećmi. Czy prawdziwy chrześcijanin jedzie do Brukseli by napuszczać eurodeputowanych na Polskę i Polaków. Kijewski To POspolity Judasz.
gość
3 lata temu
dziadowania dzisiaj nikt sie nie wsydzi, przeciwnie są z siebie zadowoleni że nabrali naiwniaków i na krzywą buźkę moga żyć
gość
3 lata temu
gość takiego do obozu pracy
gość
3 lata temu
gość takiego do obozu pracy
...
Następna strona
bDmwOgpj