Trwa ładowanie...
Przejdź na

Magda Gessler promuje naturalne futra! (FOTO)

177
Podziel się

W nowej sesji pozowała w klapkach z naturalnym futerkiem. Joanna Krupa się obrazi?

Magda Gessler promuje naturalne futra! (FOTO)
bEgjFyRN

Magda "niekwestionowany autorytet kulinarny" Gessler pojawiła się na okładce najnowszego numeru Vivy!. Okładce towarzyszy kolorowa sesja zdjęciowa i obszerny wywiad, w którym Gessler opowiada między innymi o swoim nowym programie Sexy Kuchnia i wszystkim co się z nim łączy, czyli o miłości, seksie i... zapachu mężczyzny.

Choć Magda Gessler przyzwyczaiła nas już do swoich "kontrowersyjnych" wypowiedzi, które nie wzbudzają tyle emocji co kiedyś i tak udało się jej poruszyć fanów. Tym razem nie za sprawą ostrego języka, a stylizacji, w której wystąpiła podczas sesji do magazynu.

bEgjFyRP

Jak się okazuje, nie zdjęcie okładkowe sprowokowało obserwatorów Magdy do komentowania, a fotografia ze środka magazynu, którą udostępniła stylistka Jola Czaja odpowiedzialna za strój Gessler. Magda pozuje siedząc na krześle w wianku z owoców i warzyw w typowym dla siebie zestawieniu wielu kolorów. Uwagę jednak przyciągnęły pomarańczowe, futrzane klapki. Stylistka oznaczyła firmę produkującą obuwie, a w tagach pojawiło się hasło "real fur", czyli... prawdziwe futro.

Myślicie, że Magda wiedziała, że promuje naturalne futra, czy padła ofiarą podstępu stylistki? I najważniejsze: co na to wszystko Joanna Krupa? Chyba się przyjaźnią... Gessler i Krupa pozują razem

bEgjFyRV
bEgjFySq
KOMENTARZE
(177)
Gość
3 lata temu
Tyle akcji, tyle rozgłosu, tłumaczeń a co do niektórych i tak nic nie dociera. Wstyd i tyle. A programu już więcej nie obejrzę :) i nie obrażam się, tylko naprawdę już tego nie zrobię .
Gość
3 lata temu
Wstyd!jeśli popiera noszenie futer to zmienię zdanie o niej i przestanę oglądać jej programy! Nie -dla bestialskiego zabijania zwierząt dla głupiej chorej mody!!
gość
3 lata temu
niech so łapy zanurzy w bigosie a nie w futerkach biednych zwierzakow
bEgjFySr
gość
3 lata temu
niby baba mądra a jednak g****a
gość
3 lata temu
następna z wygotowanym mózgiem
Najnowsze komentarze (177)
Gość
3 lata temu
Tylko naturalne futra! Super! Popieram! Pani Magda zna się na najlepszych produktach nie tylko w kuchni!
gość
3 lata temu
G****a, prozna, nadeta babo z wiecznie durna mina- jesli nie masz nic przeciwko bestialskiemu zabijaniu zwierzat na snobistyczne dodatki (bo to,ze nie masz nic przeciwko mordowaniu zwierzat w rzezniach to wiem)- to jestes JESZCZE glupsza i pozbawiona empatii baba!
gość
3 lata temu
wszyscy jemy mięso ,to dlaczego mamy nie wykorzystać skór.Co innego zabijać zwierzęta tylko w celu uzyskania skóry
Adam
3 lata temu
ONI CHODZA W ONUCACH i podpasuje sie sznurkiem !
gość
3 lata temu
Już nie mogę ....wszędzie ta kobieta.Do porzygu tłusta baba opowiadajaca o seksie
Gość
3 lata temu
Stylistka do bani. A nawet dwóch!
Gość
3 lata temu
Dzidzia Piernik.
Gość
3 lata temu
Naturalne futra? G****a baba.
bEgjFySj
Gość
3 lata temu
Naturalne futra i sztuczne doczepione włosy.A tą gębę jej przyparaliżowało czy co ?kretyński ten dzióbek jej na trwałe został.
gość
3 lata temu
jesteś patologią.
gość
3 lata temu
wstyd! jak można promować ... nie żyjemy na Alasce żeby ubierać się w futra. Wstyd ! kapcie z futra... japie....
gość
3 lata temu
W czym ta stara wariatka jest? To jakaś koszmarna babcina koszula nocna, szlafrok, g****a mina z wydętymi ustami, i te klapki z futrem. Tragedia, gotowa zabić, żeby tylko o niej mówili.
Gość
3 lata temu
Wulgarna stara kutwa
gość
3 lata temu
Wstretna,wulgarna baba!!!
...
Następna strona
bEgjFySL