Polsat szykuje nowe ślubne reality show! "Będzie można pobrać się przed kamerami"

37 reakcji
0
0
37
Podziel się

Uczestnicy biorą udział w "miłosnym eksperymencie", w którym pomagać im będą psycholodzy. Będą mogli wziąć... ślub kościelny.

Polsat szykuje nowe ślubne reality show! "Będzie można pobrać się przed kamerami"

Rolnik szuka żony, Chłopaki do wzięcia, Kawaler do wzięcia czy Ślub od pierwszego wejrzenia - to tylko niektóre z programów, na których stacje telewizyjne zarobiły niemałe pieniądze. Okazało się bowiem, że szeroko pojmowana tematyka "miłosna" znajduje fanów wśród widzów, a desperackie próby znalezienia partnera przed kamerami cieszą się powodzeniem również na castingach.

Nic dziwnego, że na fali tak ogromnej popularności programów o szukaniu żon/mężów, Polsat postanowił wypromować kolejną taką propozycję. Wyjdź za mnie to program, w którym udział weźmie czternaścioro singli - kobiet i mężczyzn, które zostaną zamknięte w "Domu Zaręczyn" i tam będą dobierać się w pary.

Podczas kolacji, wycieczek i randek mają poznać się lepiej i zakochać się w sobie. Nad budową pomiędzy singlami będą czuwać psycholodzy - czytamy w Wirtualnych Mediach.

Każdy odcinek programu ma szansę zakończyć się zaręczynami, a w efekcie... ślubem kościelnym przed telewizyjnymi kamerami.

Premiera programu wzorowanego na formacie amerykańskim prawdopodobnie odbędzie się wiosną 2018 roku. Będziecie oglądać?

**Pisarek chwali się sukcesami: Miałam bardzo dobry rok!

**

37
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(37)
Gość
2 lata temu
To wszystko jest takie żałosne, zamiast zrobić kilka porządnych programów, w tym DOBRY serial z każdej strony lecą na nas ogłupiające produkcje
gość
2 lata temu
Żenada. Ślub to coś osobistego a nie wygłupy przed kamerami. Naprawdę telewizja schodzi na psy. Gdzie inteligentne programy. Ciągle karmią nas tylko programami poniżej godności ludzkiej.
gość
2 lata temu
Pozostaje życzyć powodzenia desperatom i modlić się, by z takich związków nie zrodziły się kolejne pokrzywdzone dzieci. :/
Gość
2 lata temu
Zauważyliście że w tv są same paradokumęty i właśnie realityshow ? Od samego rana ukrytr prawdy dlaczego ja ttudne sprawy szkoła szpital 19+ małolaty itp masakra!!! Cały dzień !!
gość
2 lata temu
oni ściągają po tvnie wszystkie programy.. master chef itp.
Najnowsze komentarze (37)
gość
2 lata temu
Debilizm i strata forsy.
Gość
2 lata temu
A ciekawe co na to Kościół. Bo chyba to jasne, że takie coś to zwiększone ryzyko rozwodu. Chyba księża nie będą zachwyceni.
gość
2 lata temu
Polsat to dno
jaGość
2 lata temu
Zakaz wykonywania zawodu dla księdza który. Takiego ślubu udzieli.sakrament dla katolików powinien być sakrum.
gość
2 lata temu
Będę oglądać !!! i bardzo się cieszę z takiego programu.
gość
2 lata temu
By nie krzywdzili dzieci??? Przecież pisało że w USA ma być reality show zapłodnienie od pierwszego spojrzenia ! Ze z wybraną przez ekspertów osoba robią sobie dziecko i są setki chętnych na te bzdury. A ci pseudoeksperci to żenada
gość
2 lata temu
oooooooooo znow nowy program, gdy przespia sie ze soba to zaraz sie rozwodza hihi
gośćlllllllll
2 lata temu
....nie oglądasz tv a, czytasz pudelka ? Uważasz , że pudelkowa "lektura" jest mniej ogłupiająca. W tv można znaleźć bardziej ambitny program, na pudlu raczej nie.
Gość
2 lata temu
Podobny a nawet taki sam program na tvn
Gość
2 lata temu
Kolejny program ktory Polszmat zgapil od TVN
Gość
2 lata temu
Ale pudelka czytasz ;)
Gość
2 lata temu
Cywilny Ok można zaszaleć ale robić sobie bekę z przysięgi w kościele ? Żaden ksiądz nie powinien się na to zgodzić . Chyba ze księdzem będzie jakis "aktor" z trudnych spraw.
gość
2 lata temu
popieram, trudno jest znaleźć partnera, telewizja pomaga jak może takimi programami, nikt nikogo nie zmusza.
Gość
2 lata temu
W Pislandzie ślub kościelny to podstawa...😆