Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szostak chce wrócić do Vlada? "Marzy o własnym studiu fitness"

155
Podziel się

Za czasów ich krótkiej zażyłości Vlad obiecał, że zainwestuje w jej pomysł dużo pieniędzy. Dotrzyma słowa?

Szostak chce wrócić do Vlada? "Marzy o własnym studiu fitness"
bEqjgdLp

Karolina Szostak jesienią tego roku zaczęła pokazywać się w towarzystwie mężczyzny, z którym, jak można było wnioskować z czułości, którymi się obdarzali, łączyły ją bliskie relacje. Nowy znajomy towarzyszył prezenterce na spotkaniach promocyjnych z czytelnikami i wyglądał na szczerze zainteresowanego jej życiem i karierą. Z czasem wyszło na jaw, że ich związek rozpoczął się kilka tygodni wcześniej, na przyjęciu w Marbelli.

Podobno Karolinę przedstawiła Vladowi jego żona, Maria Jones, ówczesna koleżanka prezenterki. Szostak szybko uwierzyła w zapewnienia Vlada, że jego miłość do żony już się wypaliła, od dawna prowadzą osobne życia i rozwód jest tylko kwestią najbliższego czasu. Niestety, na widok miłości Vlada i Karoliny, Maria zmieniła zdanie i postanowiła odzyskać męża.

Zaczęła od poniżania prezenterki w Internecie. W swoich krytycznych wpisach dawała do zrozumienia, że Karolina jest o wiele za stara i za brzydka dla jej męża, zaś on sam traktuje ją tylko jako chwilową rozrywkę. Z czasem zaczęła wysyłać Karolinie obraźliwe sms-y i psuć jej opinię w towarzystwie. Przy każdej okazji zapewniała też, że bardzo się z Vladem kochają i nie rozstają się ani na chwilę, a nawet spędzili razem urodziny Marii w Dubaju.

bEqjgdLr

Rozgoryczona Szostak zerwała z Vladem, jednak najwyraźniej krótki, nieszczęśliwie zakończony związek okazał się dla niej traumatycznym przeżyciem. Prezenterka nie może oprzeć się przed powrotami w miejsca, w których często bywała z Vladem i nic nie wskazuje na to, by przestała o nim myśleć. Podobno szuka pretekstu, by odnowić znajomość z ukraińskim biznesmenem. Jak donosi Fakt, wpadła na pomysł wznowienia negocjacji w sprawie jej autorskiego fitness klubu, który Vlad obiecał sfinansować.

Karolina marzy o otworzeniu studia fitness, które firmowałaby swoją twarzą - przypomina znajomy prezenterki. Okazjonalnie nawet prowadziłaby tam zajęcia.

Niestety, mało prawdopodobne wydaje się, by Karolinie udało się porozmawiać z Vladem na ten czy jakikolwiek temat. Maria Jones, odkąd udało jej się odzyskać męża, nie spuszcza go z oka.

bEqjgdLx
bEqjgdLy
bEqjgdLS
KOMENTARZE
(155)
Gość
4 lata temu
Za grosz honoru! Szostak ogarnij się!
Gość
4 lata temu
G****a żona, zdradził ją a ona o niego walczy. Jak nie z tą to z inną. Po prostu jej nie kocha. Wariatka.
Gość129
4 lata temu
Tak naprawse nie wiecie jak bylo...
bEqjgdLT
Gość
4 lata temu
Ale te baby głupie...
Gość
4 lata temu
Karolino, szanuj się! Nie trać czasu na takiego dupka.
Najnowsze komentarze (155)
MAŁOROLNY
2 miesiące temu
A KTO BOGATEMU ZABRONI MIEĆ HAREM JAK SIĘ SAME PODKŁADAJA ZA KASĘ ?
Gość
4 lata temu
Dobrze ze się ogarnęła w porę , niech uważaj żeby nie przytyć
gość
4 lata temu
pudel!!!!! co ty za głupoty wypisujesz..........to nie prawdaaaa,a po za tym tej ruskiej juz nam nie pokazuj.ona tylko liczy na promowanie siebie przez was......!!!!!!!
Gość
4 lata temu
Jak czytam te komentarze pełne jadu i bluzgów to aż nie mogę dowierzyć. Na pudelku jest tyle tak „uczciwych”, wiernych i nieomylnych ludzi.... jesteście tacy sami jak te wszystkie gwiazdeczki i zachowywalibyście się pewnie o wiele gorzej bo tyle w Was chamstwa i obłudy. Brak słów ...
gość
4 lata temu
SZUKA SPONSORA
gość
4 lata temu
Ta cała żona to ma tupet dopiero. Uroda kapucynki, a bredzi, że inne nie dość ładne.
gość
4 lata temu
Karolino, ogarnij się !!!
gość
4 lata temu
Co jak co, ale Szostak schudła rewelacyjnie i trzyma się! Kurcze to naprawdę duże osiągnięcie! Z wielkiej baby zrobiła się naprawdę delikatna w swej posturze. A ja dalej walczę. To nie takie proste.
bEqjgdLL
gość
4 lata temu
Do nowego fitness klubu Karoliny lepiej wpadać bez męża bo można wrócić do domu później bez;)
gość
4 lata temu
mafia wkroczyla do moskwy , wszystkie fitness sa pod ich egida. od dawna ,
gość
4 lata temu
za tym stoi mafia
gość
4 lata temu
biedny szczurek.....
gość
4 lata temu
To d**ek, olej go.
gość
4 lata temu
Maria się wystraszyła ze straci dochód:-) Baba bez honoru
...
Następna strona
bEqjgdMn