Trwa ładowanie...
Przejdź na

Modne narciarskie spodnie - jakie wybierają celebryci?

0
Podziel się

Kto popisał się najciekawszą stylizacją na stok?

Modne narciarskie spodnie - jakie wybierają celebryci?
bErgMmXp

Narciarstwo, w każdym wydaniu, to domena gwiazd! Wygodne i modne spodnie narciarskie to podstawowy element garderoby każdego fana tego sportu. Celebryci ścigają się więc nie tylko na stoku, ale też na modowych szlakach. W końcu zawsze trzeba dobrze wyglądać – paparazzi czuwają. Zobaczcie, jakie modele najchętniej wybierają mężczyźni z pierwszych stron gazet.

Panowie nie ustępują paniom w pogoni za trendami. Potrafią stworzyć ciekawe stylizacje nawet z tak niepozornego elementu jak ubranie sportowe. Najpopularniejsze są czarne spodnie narciarskie, które znani tego świata łączą z kolorowymi dodatkami. Nie inaczej postąpili Marcin Łopucki i Przemek Cypryański. Joe Jonas i Grzegorz Hyży postanowili wyróżnić się na stoku choćby strojem, a David Beckham i jego synowie z zimy korzystają na swój sposób.

Spodnie narciarskie w zestawieniu Marcina Łopuckiego

Czarne spodnie narciarskie, biała kurtka, kolorowe buty i ciepła czapka zimowa to sposób Marcina Łopuckiego na modny look na stoku. Kulturysta wybrał lekko dopasowane spodnie z suwakami na kolanach (może można z nich zrobić krótkie spodenki?) z materiału chroniącego przed wiatrem i zimnem. Przed niską temperaturą celebryta broni się też kurtką z kapturem i czapką. Modne sportowe okulary słoneczne i można pretendować do miana króla stoku!

bErgMmXr

Czarne spodnie narciarskie u Przemka Cypryańskiego

Zimnem nie przejmuje się za to Przemek Cypryański, który postanowił zrobić sobie sjestę na śniegu. Ciepłe spodnie narciarskie na pewno spełniły swoją funkcję i nieco zapomniany już aktor może swobodnie pozować na leżąco. Jego czarne spodnie uzupełnia biała kurtka w pomarańczowe wzory, która kolorystycznie pasuje do kijków. Stylowy czarny kask i gogle – bezpieczeństwo przede wszystkim! – również współgrają z całym zestawieniem. Jak wyszło? Szeroki uśmiech sugeruje, że Przemek był zadowolony ze swojego wyboru.

bErgMmXx

Zielone spodnie narciarskie wyborem Grzegorza Hyżego

Grzegorz Hyży wybrał się na odpoczynek w góry. Nie próżnuje i korzysta z uroków zimy na stoku. Wygląda jednak na to, że w głębi duszy tęskni już za latem i przepełniającą świat zielenią. Może dlatego wybrał ciemnozielone narciarskie spodnie. Do tego neonowa, ciepła kurtka, kask i buty w tym samym kolorze. Jeśli uważnie się przyjrzycie, zobaczycie, że i narty nie odstają od reszty. Cóż za modne połączenie! Grzegorzowi życzymy udanych zjazdów i mamy nadzieję, że zainspirują go do napisania kolejnej romantycznej piosenki.

Joe Jonas i jego wzorzyste spodnie narciarskie

Jednobarwne czarne spodnie to zdecydowanie rozwiązanie dla Joe Jonasa. Wokalista zdecydował się na oryginalny strój do sportów zimowych. Jego kurtka i spodnie narciarskie mają ten sam wzór, który przypomina trochę kultową "wojnę mrówek na ekranie" – pamiętacie jeszcze te czasy? Choć nie gwarantujemy, że nie nabawicie się oczopląsu, to jednak musimy przyznać, że Joe wyróżnia się na stoku. Ciepłe rękawice, gogle, kask i celebryta prezentuje się niczym zawodowy sportowiec. Może weźmie udział w nadchodzącej olimpiadzie?

bErgMmXy

Spodnie narciarskie w rodzinie Beckhamów

Rodzinny wypad na narty to idealne rozwiązanie na ferie. Tego samego zdania jest David Beckham, który zabrał swoich najbliższych na śnieżne podboje. Zadbał o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale też najmłodszych członków rodu. Wygodne narciarskie spodnie (w różnych kolorach – wiecie, żeby łatwiej było chłopaków rozróżnić), ciepłe kurtki puchowe, kaski, gogle i można działać! Nad stylizacjami na pewno czuwała Victoria, możecie być więc pewni, że taki look na stoku na pewno zwróci czyjąś uwagę.

bErgMmXS
KOMENTARZE
(0)
bErgMmYn