Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stuhr w obronie LGBT: "Prawa musimy mieć wszyscy takie same!"

354
Podziel się

"Musimy reagować, gdy prawo jest przez kogoś naruszane" - mówi aktor w obronie homoseksualistów.

Stuhr w obronie LGBT: "Prawa musimy mieć wszyscy takie same!"
bCFZaNpN

Maciej Stuhr praktycznie od początku rządów PiS mocno angażuje się w sprawy społeczno-polityczne i zabiera w nich głos. Najczęściej na okładkach Newsweeka. Zobacz: Cielecka, Stuhr i Ostaszewska: "Naszym obowiązkiem jest stawanie po jasnej stronie mocy"

Teraz aktor postanowił pokazać swoje wsparcie środowiskom nieheteroseksualnym w ramach akcji Ramię w ramię po równość, którą od kilku lat organizuje Kampania Przeciw Homofobii. W jej ramach zaprasza osoby publiczne do okazania wsparcia osobom homo czy trans. Tym razem na takie wyznanie udało im się namówić aktora.

Nie ma żadnego powodu, żeby ze względu na czyjąś tożsamość seksualną budować jakiekolwiek przekonania, jakąkolwiek nierówność, odmawiać komuś jakichkolwiek praw. Prawa musimy mieć wszyscy takie same! – twierdzi Stuhr.

bCFZaNpP

Musimy mieć poczucie swojej tożsamości, swojej siły i dać takie samo prawo każdemu innemu człowiekowi. Musimy reagować, gdy to prawo jest przez kogoś naruszane. Musimy mówić, że to jest złe i stawiać się za tym, który z jakiegokolwiek powodu poczuł się nieakceptowany, gorszy, odtrącony. To się nie może przecież dziać w tym świecie! – apeluje aktor.

Zgadzacie się z nim?

bCFZaNpV
bCFZaNqq
KOMENTARZE
(354)
gość
2 lata temu
on powoli zalicza taki zjazd wizerunkowy jak janda. Te polskie aktorzyny byly na wyrost stawiane za autorytety, a to zwykle l***y sa!
gość
2 lata temu
Pan Stuhr to już chyba nie wie czego się chwycić, żeby zostać zauważonym. Może czas na jakiś coming-out? Wtedy sława gwarantowana!
gość
2 lata temu
Ja tego pana już nie słucham w żadnym temacie.
bCFZaNqr
Gość
2 lata temu
Swiat gdzie wszyscy są równi nie istnieje i nie powstanie nigdy. Nie ma państwa, miasta, a nawet rodziny gdzie wszyscy są równi i maja te same prawa.
gość
2 lata temu
ta torka tyck pseudoaktorzyn juz jest nudna. wezcie sie za recytowanie cudzych tekstow, bo wasze wlasne sa zalosne
Najnowsze komentarze (354)
gość
2 lata temu
popieram również
Violetta
2 lata temu
Równość, to utopia... Poza tym w tym tygodniu był dzień ludzi dotkniętych trądem... dlaczego nikt z celebrytów nie przygotował takich tabliczek solidarności... ilu ludzi cierpi na nowotwór, cukrzycę, depresję i ich życie też jest ciężkie, dlaczego nikt się nie solidaryzuje?
magda
2 lata temu
w naszej pszenno-buraczanej rzeczywistości nigdy nie będzie równych praw,wystarczy poczytać komentarze pod tekstem.większością Polaków kierują nienawiść,homofobia itp wystarczy mieć "inne buty" a pojadą po tobie.jesteśmy takim ciemnogrodem i to się szybko nie zmieni.a Pana popieram Panie Macieju i wszystkich którzy robią coś w dobrej sprawie a nie tylko siedzą w ciepłych fotelach na d***e i hejtują
don kojote
2 lata temu
równy fajny żeczowy gość - więcej takich -
Gość
2 lata temu
Zdecydowanie popieram....
gość
2 lata temu
Bardzo dobra postawa Panie Maćku. Gratuluję przede wszystkim odwagi w głoszeniu poglądów sprzecznych z ideologią "państwa prawa i sprawiedliwości"
MAX
2 lata temu
DOBRY ŚWIAT TO TAKI GDZIE NIE MA SZCZURÓW!!!!!!!
gość
2 lata temu
Ależ ten szczur żałosny!Jeszcze głupszy jak ojciec,który przeczeka chruni?Jeszcze się okaże!!!
bCFZaNqj
Gość
2 lata temu
Każdy gej to s****wo
gość
2 lata temu
Różi są ludzie i nie trzeba ich krytykować
gość
2 lata temu
Panie Stuhr... i co jeszcze?
gość
2 lata temu
sthurze co ty pieprzysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
2 lata temu
Chomoś !!
gość
2 lata temu
tylko zboczeńcy mu zostali
...
Następna strona
bCFZaNqL