Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kazik straszy wojną w Europie? "Stoimy u progu konfrontacji z wojującym islamem"

153
Podziel się

Muzyk uważa, że konflikt zbrojny z muzułmanami jest kwestią czasu... Boi się też "nieobliczalnego Putina".

Kazik straszy wojną w Europie? "Stoimy u progu konfrontacji z wojującym islamem"
bCxcoCZN

W ostatnich latach w przestrzeni publicznej głośniej niż kiedykolwiek dyskutuje się na temat zagrożenia islamem. W krajach zachodniej cywilizacji panuje atmosfera permanentnego zagrożenia atakami terrorystycznymi, a niechęć do uchodźców wzrasta. Trudno nie zauważyć, że odkąd kraje europejskie otworzyły granice dla przybyszy z Bliskiego Wschodu wzrosła przestępczość, a konflikt między obiema kulturami narasta. Przeciwnicy przyjmowania uchodźców są zdania, że wśród wyznawców Allaha potencjalnie każdy może być niebezpieczny, ponieważ Koran nakazuje im nawracanie, choćby siłą, wszystkich "innowierców".

Najbardziej bezwzględną organizacją terrorystyczną jest tzw. Państwo Islamskie, w którego skład wchodzą sunniccy ekstremiści, dopuszczający się najbardziej bestialskich metod, aby podporządkować sobie "niewiernych". Zdaniem Kazika Staszewskiego, który sam jeszcze niedawnoapelował o... przyjmowanie uchodźców, Europa "stoi u progu konfrontacji" z ISIS, a plany podboju kolejnych terenów "wojujących islamistów" pokazują, że konflikt zbrojny nieuchronnie nadchodzi.

Stoimy, moim zdaniem, u progu konfrontacji z islamem, z tym islamem wojującym - mówi artysta w rozmowie z Kurierem Wnet. (...) Powstanie Państwa Islamskiego, które przedstawiło ostatnio swoją mapę planowanych zdobyczy terytorialnych do 2020 roku, pokazuje nam, że za naszymi drzwiami stoi możliwość, a nawet przymus konfrontacji z kimś, kto jeńców nie bierze.

bCxcoCZP

Staszewski jest zdania, że obu kultur nie da się pogodzić, zwłaszcza że ta zachodnia jest coraz bardziej zdegenerowana, co w oczach muzułmanów może uchodzić za niedopuszczalne. Twierdzi, że dobitnie zdał sobie z tego sprawę, gdy po jednym z koncertów w Wielkiej Brytanii trafił na mocno zakrapianą imprezę.

Ja, który sporo rzeczy w życiu widziałem, byłem kompletnie zszokowany. Dla mnie, 51-latka, były to niemalże dzieci, które zatracały się w narkotykowo-alkoholowo-seksualnej zabawie. Z tego, co widziałem, chodziło głównie o to, aby znietrzeźwić się alkoholem, skatować jakimiś dragami i zaliczyć szybki seks - opisuje.

Zdaniem muzyka, islamiści będą czuć niejako obowiązek ukrócenia tych praktyk i "uratowania" Europejczyków przed skrajnym zepsuciem moralnym.

Wyobraziłem sobie sytuację, co by było, gdyby na tej ulicy pojawił się prosto z Bagdadu jakiś pobożny muzułmanin i miał okazję to zaobserwować. Byłoby to dla niego ewidentnie wcielone piekło na ziemi, które należy zniszczyć, i myślę, że dekadencka kultura cywilizacji zachodniej zbliża się do nieuchronnej konfrontacji, ponieważ macie tu takich muzułmanów coraz więcej i oni, widząc upadek tego, co biały człowiek proponuje, z dominującą energią - podejrzewam - w końcu do takiej konfrontacji doprowadzą - przewiduje Kazik.

bCxcoCZV

Staszewski nie jest jedynie pewien, z której strony zagrożenie nadejdzie jako pierwsze - ISIS czy "nieobliczalnego" Putina, którego także uważa za wyjątkowo niebezpiecznego.

Z jednej strony czeka nas, moim zdaniem, nieuchronny konflikt z islamem, z drugiej strony - bardzo irracjonalny i nieobliczalny Władimir Putin, którego nie mogę rozgryźć i który w sprawie Ukrainy zachowuje się bardzo dziwnie - ocenia artysta.

Zgadzacie się, że konflikt zbrojny w Europie to tylko kwestia czasu?

bCxcoCZW
bCxcoCZX
bCxcoDaq
KOMENTARZE
(153)
Kaczyński
2 lata temu
Kazik ma zawsze racje
Gość
2 lata temu
Francja nas obroni, pomalują kredą chodniki i az sie isis dwa razy zastanowi zanim zaatakuje
gość
2 lata temu
Ma racje muzułmanie w Europie sie radykallizuja.
bCxcoDar
siostry godle...
2 lata temu
marzy nam się duet z panem Kazimierzem
Gość
2 lata temu
Ta wojna już trwa, tylko nikt nie mówi tego głośno.
Najnowsze komentarze (153)
R
2 lata temu
Żydowski filozof.
Amelia
2 lata temu
To takie żałosne, że to, co w tv powiedzą tak ludzie myślą. Jeżeli ktoś nie chce "uchodźców" (tak, tych bogatych, których było stać na drogą ucieczkę, bo Ci na prawdę pokrzywdzeni nie mają kasy) to zaraz jest zacofanym ksenofobem i pisiorem. Drogie lemingi: słaby ten wasz jedyny, z d**y wzięty argument.
gość
2 lata temu
Kazik ma racje,Przybysze robia co chca i nie ma na nich sily.A Putyn ustawia Rakiety przy granicy wschodniej -jest coraz gorzej -ludzie zyja w stresie,Jak tak bedzie dalej za 50 lat bedzie Europa czarna masa,biala ,starsi ludze poumieraja ,mlodych /bialych/jest coraz miej,niechca miec dzieci.
Gość
2 lata temu
U nas tez panosza sie coraz bardziej nowy meczet w Warszawie gonic to nie dac sie zwiesc tym klamca
gość
2 lata temu
d***l! niestety posrało go na starość
gość
2 lata temu
dla mnie o wiele bardziej prawdopodobna jest wojna z teściową która ma wybuchy w głowie.
Gość
2 lata temu
Kazika na króla!
Gość
2 lata temu
A chcieli nam po wojnie dać Madagaskar i odrzuciliśmy taki fajny kawałek ładu.
bCxcoDaj
Gość w kość
2 lata temu
Dla żydów jesteśmy Gojami,dla muzułmanów niewiernymi,dla Niemców, Rosjan i Ukraińców tylko Polaczkami , których łatwo oszukać i wyciulac z własnej ziemi , robiąc interesy i zakładając tu domy , jak w Anglii kolorowi.Mieszkam od 15 lat na wyspie i nigdy wcześniej nie byli tak bezczelni jak teraz.Sprowadzaja hordy rodzin z dziećmi i nikt nie mówi po angielsku-nue wymaga się od nich.Poprawnosc polityczna.Polacy będą szykanowani jako g***i i nietolerancyjny naród.'Zostaniemy na koniec Europy 'sprawiedliwymi wśród narodów'. Afryka i Azja w doborze naturalnym i prawie przesiedleń będzie w Europie,a Europa będzie w Afryce.Git.Zima będzie ciepła.
Gość
2 lata temu
Dopiszmy do tego szaleństwo Kaczyńskiego , który już wojuje z całym światem i nie bardzo wiem ,czy chce wywołać drugi Wołyń czy atakować nas będą Żydzi z Rosji ,USA Izraela i Ukraina,do tego Niemcy,Turcy (którzy z racji historii byli raczej nam przychylni ,ale dziś juz się to zmienia. Muzułmanów mamy ,a granicę przekroczyć jako 'businessman' łatwo. Szaleństwo i ja się tego szału boję.Jest niebezpieczniej niż w latach 80
Gość
2 lata temu
Ze konflikt bedzie to mówiłem o tym juz pare lat temu w swoim gronie. Haha wielcy mi teraz odkrywcy sie znajduja hahahahahahah jap*****le hahaha
Gość
2 lata temu
Kazik powinien się odkazic
wodny from be...
2 lata temu
Panie Kazimierzu lepiej grac i sppiewac o d***e maryny niz ogladac syf uj******h gownem politykow i tak wszyscy pojdziemy do piachu dziekujemy Panu za to ze Pan istnieje
gość
2 lata temu
Dobrze mówi ! Polać mu !
...
Następna strona
bCxcoDaL