Niedziela 14.09.2008 00:00

Paweł Stasiak chodzi w peruce!

Paweł Stasiak

Paweł Stasiak chodzi w peruce!KK/FORUM

Liderowi Papa Dance nie powodzi się zbyt dobrze. Pewnie dlatego zgodził się na udział w Tańcu z gwiazdami, z którego zresztą odpadł w pierwszym odcinku. Paweł "Matiz" Stasiak z zawiedzioną miną wykorzystał swoje ostatnie kilka sekund na antenie na dramatyczną próbę promocji nowej płyty. Efekt? Pewnie już nigdy nie wpuszczą go do telewizji.

Niedawno pisaliśmy o jego przeszczepionych włosach. Okazuje się, że znacznie go przeceniliśmy. Bijemy się w pierś! Nasz informator przekonuje, że to nawet nie przeszczep, a... "tupecik".

Gdyby jego włosy były przeszczepione, zachowywałyby się identycznie jak te "nieprzeszczepione" - tłumaczy nasze źródło. Przy przeszczepie (jakąkolwiek metodą - strip czy FUE), włosy z miejsc, które nie są narażone na łysienie typu męskiego (z tyłu oraz z boków głowy), są chirurgicznie przeszczepiane w miejsca łysiejące, do nowych mieszków włosowych powstałych przy użyciu chirurgicznych narzędzi (bardzo małego wiertełka). Takie włosy są prawdziwe i naturalne, nie są rowniez narażone na łysienie, tak jak włosy, w których miejsce zostały wszczepione.

Taki zabieg (jednorazowy, czasem trzeba ich zrobic 2-3) to koszt w granicach 15-50 tysięcy złotych w dobrej zachodniej klinice, w zależnosci od ilości przeszczepionych włosów oraz zastosowanej metody.

Stasiak nie zdecydował się na taki wydatek. I to mimo tego, że wygląd jest (był?) w zasadzie ostatnim, co mu zostało.

To coś na głowie Stasiaka to w żadnym wypadku nie przeszczep. To pewnego rodzaju tupecik, z pewnej polskiej kliniki, której klientkami są też Anna Popek, Shazza, Rożczka i Ostałowska. Takie włosy są sztucznie wytworzone, niszczą się z upływem czasu, nie można ich obcinać, no i zdarza się, ze wyglądają groteskowo, bo np. nie pocą się tak jak reszta głowy.

Rzeczywiście. Mógł lepiej ulokować pieniądze:

(Aktualizacja: Odezwała się od nas firma, która wykonywała fryzury dla Popek, Shazzy, Rożczki i Ostałowskiej, zaprzeczając, że to od nich pochodzi tupecik Stasiaka. Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.)

PUDELEK EXCLUSIVE

PUDELEK EXCLUSIVE

PUDELEK EXCLUSIVE

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (514)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 514
Odpowiedz
3 1
zgłoś
gość 13.09.2008 19:11
fajny tupecik:)))))
Odpowiedz
3 0
zgłoś
gość 13.09.2008 19:12
marnuje sie
Odpowiedz
1 5
zgłoś
gośćttttt 13.09.2008 19:12
kiedyś był ładny. teraz jest coraz gorzej
Odpowiedz
1 2
zgłoś
gość 13.09.2008 19:13
widać, że to peruka.;/
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 13.09.2008 19:13
nie lubie peruek
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 514