Paweł Stasiak chodzi w peruce!

514
Podziel się

Pożałował nawet na przeszczep włosów. Kupił sobie "tupecik".

Paweł Stasiak chodzi w peruce!

Liderowi Papa Dance nie powodzi się zbyt dobrze. Pewnie dlatego zgodził się na udział w Tańcu z gwiazdami, z którego zresztą odpadł w pierwszym odcinku. Paweł "Matiz" Stasiak z zawiedzioną miną wykorzystał swoje ostatnie kilka sekund na antenie na dramatyczną próbę promocji nowej płyty. Efekt? Pewnie już nigdy nie wpuszczą go do telewizji.

Niedawno pisaliśmy o jego przeszczepionych włosach. Okazuje się, że znacznie go przeceniliśmy. Bijemy się w pierś! Nasz informator przekonuje, że to nawet nie przeszczep, a... "tupecik".

Gdyby jego włosy były przeszczepione, zachowywałyby się identycznie jak te "nieprzeszczepione" - tłumaczy nasze źródło. Przy przeszczepie (jakąkolwiek metodą - strip czy FUE), włosy z miejsc, które nie są narażone na łysienie typu męskiego (z tyłu oraz z boków głowy), są chirurgicznie przeszczepiane w miejsca łysiejące, do nowych mieszków włosowych powstałych przy użyciu chirurgicznych narzędzi (bardzo małego wiertełka). Takie włosy są prawdziwe i naturalne, nie są rowniez narażone na łysienie, tak jak włosy, w których miejsce zostały wszczepione.

Taki zabieg (jednorazowy, czasem trzeba ich zrobic 2-3) to koszt w granicach 15-50 tysięcy złotych w dobrej zachodniej klinice, w zależnosci od ilości przeszczepionych włosów oraz zastosowanej metody.

Stasiak nie zdecydował się na taki wydatek. I to mimo tego, że wygląd jest (był?) w zasadzie ostatnim, co mu zostało.

To coś na głowie Stasiaka to w żadnym wypadku nie przeszczep. To pewnego rodzaju tupecik, z pewnej polskiej kliniki, której klientkami są też Anna Popek, Shazza, Rożczka i Ostałowska. Takie włosy są sztucznie wytworzone, niszczą się z upływem czasu, nie można ich obcinać, no i zdarza się, ze wyglądają groteskowo, bo np. nie pocą się tak jak reszta głowy.

Rzeczywiście. Mógł lepiej ulokować pieniądze:

(Aktualizacja: Odezwała się od nas firma, która wykonywała fryzury dla Popek, Shazzy, Rożczki i Ostałowskiej, zaprzeczając, że to od nich pochodzi tupecik Stasiaka. Za pomyłkę serdecznie przepraszamy.)

KOMENTARZE
(514)
gość
12 lat temu
o rany i co z tego?
gość
12 lat temu
Ale o co to wielkie halo? Jego glowa, jego sprawa co na niej nosi. Znajdzcie lepiej jakas prawdziwa sensacje!
gość
12 lat temu
marnuje sie
gość
12 lat temu
fajny tupecik:)))))
gość
12 lat temu
e tam czepiacie się
Najnowsze komentarze (514)
gość
rok temu
Dlaczego jakiś (napisz co chcesz) mówi "o****h"? Czy chęc wtgladania lepiej to skaza na charakterze człowieka? Pewnym ludziom (np. grubasom) nawet 10 tupecików nie pomoże! A jemu akurat dobrze w tupeciku!Natura cały czas sie odradza. Czy człowiek majacy rozum - nie może? Panie Pawle! Dobrze pan wygląda. Nie przejmować się bezmózgowcami! Pozdrawiam
Arek
2 lata temu
Facet z tupetem :)
gość
7 lat temu
A mi się podoba!!!
gość
11 lat temu
o ku*wa, ale morda jak u psa!
gość
11 lat temu
pudlu,co ty za japę umieszczasz. Jeszcze mi się przyśni i się zleję do łóżka ze strachu!
gość
11 lat temu
DWULICOWY CZŁOWIEK LUDZIE KTÓRZY Z NIM PRACOWALI ZAWIEDLI SIĘ NA NIM BARDZO ZAWIEDLI TO GRZECZNE OKRESLENIE
gość
11 lat temu
DWULICOWY CZŁOWIEK
panna
11 lat temu
Nom twoje jaja xD:)
panna
11 lat temu
zal mi cie a mi włanie podoba sie to co zrobił Paweł przynajmniej młodziej wyglonda a ty nie masz wogóle pojęcia o modzie raczej hhehehe,aha jeszcze cos i kogog to obhcodzi ,że ty nie lubisz perulek co...???:/
gość
11 lat temu
NIE TYLKO PAWEŁ STASIAK MA PERUKĘ ALE I GITARZYSTA JACEK. Z RESZTA Z BLISKA BARDZO WIDAĆ,AŻ NIE NATURALNIE . ALE, CÓŻ NIC INNEGO IM NIE POZOSTAŁO , ŻEBY SIĘ ODMŁODZIĆ. KTOŚ KTO MA KLASĘ TO I Z ŁYSINĄ BĘDZIE DOBRZE WYGLĄDAŁ I Z GODNOŚCIĄ SIĘ STARZEJE. BRUCE WILLIS NIE ZAKŁADA SOBIE SZTUCZNYCH WŁOSÓW JEST SOBĄ .PO CO OSZUKIWAĆ SAMEGO SIEBIE I LUDZI
gość
11 lat temu
Ślioczne zdjęcie.Mówi Ola fanka.
gość
11 lat temu
Od chamskich komentarzy aż się roi. Czyżby same cuda natury postanowiły napisać? Kompleksiki? Bo uroda nie ta i osiągnięć żadnych? Paweł może być łysy i włochaty- wedle życzenia. Jest sympatycznym, kulturalnym facetem a to najważniejsze.
gość
12 lat temu
i tak go kocham:))))
gość
12 lat temu
no i co z tego?...
...
Następna strona