Chincz zastąpi Mołek w Dzień Dobry TVN. "Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej”

146
Podziel się

"Nie wiem jeszcze, kiedy dokładnie rozpocznę zastępstwo - ujawnia w "Fakcie". "Magda wygląda kwitnąco i cieszę się, gdy na nią patrzę”.

Chincz zastąpi Mołek w Dzień Dobry TVN. "Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej”

Magda Mołek, oczekująca obecnie drugiego dziecka, podobno nie ma zamiaru bić swojego rekordu sprzed siedmiu lat, gdy pracowała niemal do samego porodu, a już trzy tygodnie po urodzeniu dziecka pojawiła się z powrotem w pracy. Ponoć tym razem chce nieco dłużej nacieszyć się macierzyństwem.

Na razie jednak czuje świetnie, a dyrektor programowy TVN-u Edward Miszczak zapewnił jej pełną dowolność w wyborze terminu urlopu macierzyńskiego. Kiedy jednak przyjdzie na to czas, ktoś będzie musiał Magdę zastąpić.

Do niedawna za najpoważniejszą kandydatkę uchodziła Agnieszka Woźniak-Starak, jednak pogrzebała swoje szanse znęcając się nad Joanną Krupą, która pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN po to, by jak zwykle radośnie szczebiotać o potrzebie adopcji porzuconych psów i finale WOŚP. Z pewnością nie spodziewała się, że zostanie poddana surowemu przesłuchaniu i będzie musiała odpierać obraźliwe sugestie dotyczące swojego życia prywatnego i zarzuty, że obraża policjantów.

Pod naporem napastliwych pytań radosna zwykle celebrytka straciła rezon, zastanawiając się zapewne, czym zasłużyła na takie traktowanie...

Pod naporem krytyki Agnieszka próbowała nieudolnie ratować sytuację, publikując w internecie wpis sugerujący, że pytania odczytała bezmyślnie z kartki. Biorąc pod uwagę jej wytrwałość w zapewnianiu, że nie jest "pindą siedzącą przy kwiatku”, wypadło dziwnie:

W miniony weekend, gdy zastępowała chorą Kingę Rusin u boku Piotra Kraśko też nie wypadła najlepiej. Tym razem najwyraźniej nie przeczytała nic z kartki nawet przed programem, bo Kraśko co chwila musiał ratować sytuację.

Na szczęście widzowie Dzień Dobry TVN mogą odetchnąć z ulgą, bo to jednak nie ona zastąpi Mołek na macierzyńskim, tylko Urszula Chincz. W rozmowie z Faktem zapewnia, że w przeciwieństwie do synowej miliarderów, nie będzie się zachowywała, jakby zrobiła wielką łaskę, wstając rano.

Tęsknię za prowadzeniem telewizji śniadaniowej - ujawnia Ula. Czuję niedosyt, że tego nie mam i brakuje mi takiej pracy, która nie jest stricte reporterska. Nie wiem, kiedy rozpocznę zastępstwo. Konkretnego terminu nie ma. Zależy, jak długo Magda zdecyduje się pracować. Na razie wygląda kwitnąco i cieszę się, gdy na nią patrzę. Chętnie ją zastąpię, bo każda taka przygoda jest dla mnie wielkim szczęściem i zaszczytem.

KOMENTARZE
(146)
Gość
2 lata temu
Jest bardzo sympatyczna, wyjdzie to na dobre
gość
2 lata temu
Nie każdy,kto chce być w tv powinien tam być, a Chincz jest spoko.
Gość
2 lata temu
Ula jest super babką -bardzo pozytywną :)
gość
2 lata temu
Wożniak- wzrok teskniący za rozumem.
gość
2 lata temu
O wiele lepsza prowadząca niż "prezesowa", która przerywa każdemu gościowi i wywyższa się na każdym kroku, i ten ton wypowiedzi ...
Najnowsze komentarze (146)
gość
2 lata temu
Jak dla mnie to ta Pani zachowuje sie jak niedojrzała nastolatka ... wiecznie sie śmieje i wyglada jak by wisiała 5m nad ziemia ...
gość
2 lata temu
no to przełączę na pytanie na śniadanie
Gość
2 lata temu
Co za ulga, że to Pani Ula zastąpi Magdę Molek a nie Agnieszka szulim.
Gość
2 lata temu
Super, Pani Ula jest świetna , błyskotliwa i sympatyczna, ma duzo pozytywnej energii.Czekamy
gość
2 lata temu
lubie ule pedantule
gość
2 lata temu
namówcie Rudą z Pudla na sesję w Playboyu
gość
2 lata temu
namówcie Rudą z Pudla na sesję w Playboyu
Gość
2 lata temu
Super że ula
gość
2 lata temu
Noo Chincz bardzo dobry wybór. BRAWO !
gość
2 lata temu
super , dobrze ze nie ta lalka porcelanowa
gość
2 lata temu
bez przesady,az tak idealna nie była,zeby nie dało sie jej zastąpic...Do super sympatycznych raczej nie należala ..
gość
2 lata temu
Uwielbiam Ją !!!!
Gość
2 lata temu
Mołek jest taka wyniosła ze aż nie do zniesienia
Anka
2 lata temu
Ula , cudowna prezenterka. Dobrze, że akurat ona, jest fantastyczna, spontaniczna, zawsze uśmiechnięta!!!!. Gratulacje dla tego kto na Panią Ulę stawia!!!!!!!!!! Już się nie mogę doczekać!
...
Następna strona