Andrzej Wrona pije wino ze swoją (?) dziewczyną (ZDJĘCIA)
Siatkarz zaprosił dziewczynę do włoskiej knajpy. Wiedzieliście, że jest fanem Sidneya Polaka?
Andrzej Wrona na randce z dziewczyną
Siatkarz Andrzej Wrona stał się popularny podczas Mistrzostw Świata w 2014 roku. Sportowiec został wówczas okrzyknięty najprzystojniejszym polskim siatkarzem i jako jedyny zawodnik za czasów świetności Roberta Lewandowskiego pobił go w plebiscycie na najseksowniejszego sportowca.
We wtorek siatkarz zaprosił tajemniczą koleżankę do włoskiej knajpy w centrum Warszawy. Para wybrała stolik przy oknie i zamówiła wino. Widać było, że świetnie czują się w swoim towarzystwie. Dziewczyna chętnie dotykała kolan Andrzeja pod stołem, a on ochoczo chwalił się zdjęciami w telefonie.
Zobaczcie, jak wyglądała randka najseksowniejszego polskiego siatkarza. Romantycznie?
Wino
Para raczyła się białym winem we włoskiej restauracji.
Włoska kuchnia
Siatkarz zaprosił dziewczynę do restauracji. Wiedzieliście, że jest amatorem włoskiej kuchni?
Świetny humor
Dziewczyna (?) Andrzeja Wrony była w świetnym nastroju i ciągle się uśmiechała.
Żywa dyskusja
Para żywo dyskutowała przy kolacji.
Od słów do czynów...
Po chwili partnerka Wrony postanowiła sprawdzić, czy siatkarz nie ma wody w kolanie.
Diagnoza
Kiedy okazało się, że Andrzej może iść o własnych siłach, a z kolanem wszystko jest w porządku - para opuściła knajpę i udała się na spacer.
Wieczorny spacer
Para spacerowała w centrum miasta, zachowując bezpieczną odległość od siebie. Myślicie, że to ich pierwsza randka?