Trwa ładowanie...
Przejdź na

Honorata Skarbek wspomina Zombie Boya: "Jestem załamana, przeraża mnie to"

45
Podziel się:

"Zapamiętałam go jakoś tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnętrznego, był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy".

Honorata Skarbek wspomina Zombie Boya: "Jestem załamana, przeraża mnie to"
bESWCfit

W piątek cały świat obiegła przykra informacja o samobójczej śmierci Ricka Genesta, znanego pod pseudonimem Zombie Boy. Model został znaleziony martwy w swoim apartamencie kilka dni przed 33. urodzinami.

Śmierć chorującego na depresję Zombie Boya skomentowała Lady Gaga, zwracając uwagę na problem chorób psychicznych, które mogą doprowadzić do odebrania sobie życia. Okazuje się, że nie tylko gwiazda miała sporo do powiedzenia na temat zmarłego modela. Honorata "Honey" Skarbek również miała okazję poznać Genesta - Zombie Boy wystąpił w jej teledysku Sabotaż w 2011. Piosenkarka postanowiła podzielić się z fanami swoimi refleksjami dotyczącymi tragicznie zmarłego 32-latka.

bESWCfiv

Dzisiaj w nocy dowiedziałam się, że Rick Genest, znany jako Zombie Boy, nie żyje, że popełnił samobójstwo - napisała Skarbek. Jestem załamana tym faktem i przeraża mnie to, że coraz częściej dowiadujemy się z mediów i codziennego życia o osobach, które odbierają sobie życie przez różnego rodzaju choroby psychiczne, zazwyczaj napędzane używkami, wykańczającym trybem życia, brakiem zrozumienia - z czym często zmagają się całkiem sami, często pozornie otaczając się gronem "bliskich" osób...

Przy okazji celebrytka zaapelowała do wszystkich osób mających myśli samobójcze o skontaktowanie się ze specjalistami podając numer na telefon zaufania.

Jeśli masz jakieś myśli samobójcze, jeśli masz jakiś problem, zmagasz się z depresją i obniżonym nastrojem i nie masz z kim o tym porozmawiać, zadzwoń pod numer telefonu zaufania 116 111.

Na koniec Honey podzieliła się z fanami swoimi spostrzeżeniami na temat Ricka. Honey stwierdziła, że zapamiętała Zombie Boya jako "tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnętrznego był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy".

bESWCfiB

Miałam okazję poznać Zombie Boya podczas realizacji mojego teledysku do piosenki Sabotaż, w którym wystąpił. Zapamiętałam go jakos tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnętrznego, był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy, a mimo osiągnięcia w szybkim czasie bardzo dużego sukcesu, pozostał skromny i pokorny...

bESWCfiC
bESWCfiW
KOMENTARZE
(45)
Gość
3 lata temu
Tyle ludzi wokół którzy sobie nie radzą. A na insta... wszyscy tacy idealnie, szczęśliwi i w punkt. Jak to jest w końcu?
Gość
3 lata temu
Zdrowie psychiczne to nadal temat tabu. A to jest klucz tak naprawdę !!
Zombi
3 lata temu
Mial cos takiego co przyciagalo ale co to bylo nie wiem
bESWCfiX
000
3 lata temu
Coraz wiecej ludzi ukrytych pod maskami odbiera sobie życie nie mówiac o bólu..
Gość
3 lata temu
Szkoda mi go
Najnowsze komentarze (45)
Zibi
3 lata temu
Co to za dziołcha na zdjęciu koło zombie boya?
gość
3 lata temu
Człowiek ktory zdecydowal sie na oszpecenie wlasnego ciala musial miec problemy psychiczne.Innej obcji nie widze.
gość
3 lata temu
Tajemniczy introwertyk... Poj... baniec, który był nikim, miał kompleks niższości i spaskudził sobie całe ciało tylko po to,żeby ludzie w końcu zwrócili na niego uwagę. Brakło mu miejsca na kolejne tatuaże i nie miał już czym szokować.Ludziom się opatrzył i przestali się nim interesować,dopadła go nuda i beznadzieja, więc kolejny raz chciał znowu zaistnieć w mediach.
Gośćktos
3 lata temu
Życie bez wartości,bez modlitwy,bez miłości do drugiego człowieka,życie skupionego na sobie człowieka
gość
3 lata temu
Kolejny k****n który wytatuował całe ciało popełnił samobójstwo. Najpierw wzbudzają sensację, kontrowersje w związku ze swoim nienaturalnym wyglądem, w ich przekonaniu zachwyca się nimi cały świat. Aż któregoś dnia całkowicie przypadkiem spoglądają w lustro i odzywa się głos mądrości który mówi "spójrz na siebie, wyglądasz jak kupa g****a". I wówczas to spojrzenie na rzeczywistość przeradza się w postępująca depresję która kończy się samobójstwem.
Gość
3 lata temu
Szkoda tylko, że nie którzy nie chcą dać sobie pomóc :(
Dana
3 lata temu
Dziecko, jakiego sukcesu...?
gość
3 lata temu
Dziennie w Polsce ok 20 Osób odbiera sobie życie. To jest duży problem.
bESWCfiP
Gość
3 lata temu
Pudlu... nawet tekstu nie potrafią przepisać poorawnie te marne dziennikarki Twoje? 😑
Gość
3 lata temu
Panienka z napompowanymi warami i sztucznymi cycami. Chodzi po Łebie bez stanika. Wielka celebrytka w ciemnych okularach. Obok ten palacz smolasty który ledwo usiadł w restauracji i juz musiał zapalić papierosa. Parka od siedmiu boleści.
gość
3 lata temu
[*]
Gość
3 lata temu
Mój brat nagle zachorował, od tygodni jest na oddziale w Tworkach - z nikąd pomocy, faszerują Go lekami tylko, jeden terapeuta na 80 osób na oddziale, którego praca sprowadza się do wyjścia z grupą pacjentów do ogródka i czytaniem (sobie) książki. Głodowe racje posiłków, lekarze odizolowani od pacjentów nawet z nimi słowa nie zamienią. Koszmar. Jestem tam prawie każdego dnia, dokarmiam innych pacjentów, straszny los tych - zwykle opuszczonych przez rodziny - ludzi. Zdani na łaskę sanitariuszy... Terapia? Leczenie z prawdziwego zdarzenia? - chyba tylko prywatnie, dla bogatych. Nie wiem co robić, jak wyciągnąć Go z tego bagna, jak pomóc.
Gość
3 lata temu
Sablewska powoli wygląda jak on-coraz więcej ma dziar. W pewnym momencie to juz nie jest fajne. ..
gość
3 lata temu
Popatrzcie jak za nim rozpacza ale tytuł g*******ej piosenki musiała podać by ludzie nabili wyświetleń , bo wiadomo ktoś wyświetli z ciekawości , s***a.
Oferty dla Ciebie
bESWCfjI
bESWCfjJ
bESWCfjK
bESWCfjL
bESWCfjM
bESWCfjr