YouTube ZAMKNĄŁ KONTO prowadzone przez fanów Patryka Jakiego! Naruszało prawa autorskie...

27
Podziel się

Czy to nie zabawne, że w rządze Jaki odpowiada właśnie za prawo?

YouTube ZAMKNĄŁ KONTO prowadzone przez fanów Patryka Jakiego! Naruszało prawa autorskie...

Patryk Jaki to jedna z najjaśniejszych gwiazd prawicy ostatnich miesięcy. Obóz rządzący mocno lansuje polityka, bo wśród włodarzy PiS istnieje ponoć duża wiara, że może on wygrać w wyborach na prezydenta Warszawy. Kandydat rozdaje mieszkańcom kiełbasę wyborczą (dosłownie), a jego pomocnik musi tłumaczyć się z prześladowania Macademian Girl.

Wiceminister sprawiedliwości ma teraz spory problem. Jak podaje Rzeczpospolita, we wtorek z YouTube'a zniknęło konto prowadzone przez fanów Jakiego. Serwis miał je usunąć ze względu na naruszenia praw autorskich, czyli zwyczajnie korzystanie w materiałach z wideo, zdjęć czy muzyki, do których twórcy nie mieli praw. Przyznacie, że to nieco ironiczne biorąc pod uwagę stanowisko Jakiego w resorcie zarządzanym przez Zbigniewa Ziobrę.

Jaki w rozmowie z Rzeczpospolitą zaznacza, że konto nie było oficjalne, a prowadzone przez grupę sympatyków. Zapomniał jednak dodać, że zarówno na jego stronie internetowej, jak i oficjalnym Facebooku, znajdują się przekierowania właśnie do zamkniętego przez YouTube profilu. Ciężko więc uznać, że wiceminister sprawiedliwości nie miał o nim wiedzy czy też nie aprobował go.

Myślicie, że prawicowy kandydat wykorzysta tego bana do promocji i zrobi z siebie ofiarę systemu? To w końcu ostatnio całkiem modne.

KOMENTARZE
(27)
UpaDły
rok temu
Wielkie brawa dla YouTube !
Antoninowy Cz...
rok temu
Szkoda że NIKT ale to NIKT nie patrzy co się wyprawia przy zatrudnianiu ekspertów w pewnej firmie związanej z TAKIM OWAKIM... nawet NIK wykazał ogromne marnowanie pieniędzy - premie po 720% ale jakoś zostało to zamiecione i wyciszone a panowie zamiast pracować to w czasie pracy jeżdzą z kampanią... firma ledwo zipie w jej 101 letniej historii nikt jeszcze nie doprowadził jej do takiego stanu finansowego. Na nic nie ma pieniędzy ludzie odchodzą do Lidla czy Biedronki a kolesie bawią się... przed kamerami taki kochany człowiek a we własnej firmie... ech...
konjibyutf
rok temu
Hahaha, minęła dokładnie doba od wypuszczenia tego artykuły a jest pod nim tylko 1 komentarz. Widać jak ludzi obchodzi polityka na pudelku. Swoją drogą chyba każdy będzie lepszy od Hanki.
gość
rok temu
przenieśli złodziejstwo na wyższy poziom, teraz PiS wszystko bierze jak swoje
WF
rok temu
Kolejny pis_owski z******j !! W tej kaczej sekcie każdy kradnie !!!
Najnowsze komentarze (27)
gość
rok temu
Czaskowski Krakowiak od 3 pokoleń
gość
rok temu
jest broda ale bez brody tylko na szyi
gość
rok temu
troche lewacki pudelek jest
Gość
rok temu
On prezydentem? Po moim trupie. Mieszkam w Niemczech, ale na wybory przyjade. Duzo Polakow, ktorzy tu mieszkaja zrobia to samo.
Gość
rok temu
Zwykly cyc, bufon i cham
gość
rok temu
CAŁE OPOLE SIĘ WSTYDZI!!! Jako opolanka bardzo mi przykro, ze moje miasto wydało w świat takiego czubka. Kazimierz Opolczyk tez się wstydzi... PRZEPRASZAMY ZA JAKIEGO!
gość
rok temu
yutube to izraelski portal
gość
rok temu
Jaki on obleśny fu
gość
rok temu
Jaki on obleśny fu
gość
rok temu
Jaki on obleśny fu
gość
rok temu
oj zaboli wynik Jakiego i cały PIS
gość
rok temu
Jaki kojarzy mi się z dzieckiem z ADHD. Jest tak nienaturalnie pobudzony, mówi jak karabin maszynowy wszystko, co mu ślina na język przyniesie.
gość
rok temu
Jaki ma taką dziwną twarz. Trochę ją zasłonił zarostem ale dalej wygląda źle.
zośka
rok temu
To cwaniak w opolskim wszyscy na znaczących i bardzow dobrze płatnych stanowiskach to rodzina . Ojciec z ciecia dostał awans na dyrektora ." ujmując ciecią " Nie startuje na prezydenta Opola bo nikt by na niego nie głosował .