Dominika Gwit kusi z łóżka: "Pamiętaj, JESTEŚ FANTASTYCZNA!"
dominika gwit
04.10.2018 21:30

Dominika Gwit kusi z łóżka: "Pamiętaj, JESTEŚ FANTASTYCZNA!"

Wśród komentujących nie zabrakło tych, którzy znów postanowili wytknąć aktorce nadwagę. "Kogo chcesz oszukać?"

Podziel się
Dodaj komentarz

Figura Dominiki Gwit nieustannie jest tematem sporu wśród obserwujących ją na Instagramie. Podczas gdy dla jednych aktorka jest wzorem i inspiracją, drudzy wytykają jej, że budowa jej ciała wskazuje na poważne problemy ze zdrowiem i Dominika nie powinna zachwalać takiego stanu rzeczy. Gwit pozostaje jednak wierna swoim przekonaniom i uważa, że jej waga jest dla niej powodem do radości i nie zamierza już więcej nic zmieniać: Dominika Gwit o swojej dyskusyjnej kreacji: "Uważam, że WYGLĄDAM OSZAŁAMIAJĄCO"

Dominikę na Instagramie obserwuje ponad 90 tysięcy osób, które otwarcie piszą jej, co myślą o jej wyglądzie. Na przekór krytyce Gwit opublikowała zdjęcie, na którym leży uśmiechnięta w pościeli:

Hej Ty! Tak Ty co patrzysz na tę fotkę! Pamiętaj! Jesteś #fabulous - napisała szczęśliwa Dominika. Jak można się było spodziewać, pod postem zawrzało:

Popieranie otyłości, mnostwo chorób, aż oczy bolą czytając większość komentarzy tu. Ludzie zrozumcie tu chodzi o ZDROWIE!! - piszą internauci.

Nie wierzę w to, że jest zadowolona ze swego wyglądu. Przykro słuchać. Wygląda bardzo źle i ona o tym dobrze wie. Dominiko bądź odważna i prawdomówna. Kogo chcesz oszukać.? Nie tkwij w tej Hipokryzji - to się nie opłaca,nie warto - wypowiedział się jeden z obserwujących.

Nie zabrakło też komentarzy, w których fani dziękują Dominice za pozytywną inspirację:

Jesteś wspaniałą osobą o wielkim sercu. Inni nie widzą belki u siebie, a drzazgę u kogoś - piszą.

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
04-10-2018

GośćMożna mieć dystans do siebie ale trzeba też mieć zdrowy rozsądek...

04-10-2018

GośćPomóżmy Dominisi GWIT uwolnić się od feedersa!!!

04-10-2018

Gruba gwitTen mąż to feeder a ona zaślepiona... jedzeniem

11-10-2018

gośćOtyłość z niczego się nie bierze to widać, że lubi dobrze zjeść co się nie równa z dobrym, zdrowym i umiarkowanym odżywieniem . Zawsze mi mówiono jedz … Czytaj całość

11-10-2018

gośćSorry, ale niedawno szpanowała tym, że udało się jej schudnąć teraz promuje otyłość i przekonuje wszystkich jak to super być otyłym. Żenada

10-10-2018

AniaUwierzę tym wszystkim hejterom, że chodzi im o zdrowie, o ZDROWIE przecież, ojejkujej, jak zobaczę ich tak samo uporczywe wpisy pod zdjęciami osób … Czytaj całość

09-10-2018

ZetADziecinko!! Tusza i dystans do niej to jedno, a czym innym jest ciekawe zajęcie i praca. Powiedzmy,że pierwsze już masz, życzę drugiego i to szybko.

09-10-2018

gośćJedno jest pewne z IDEO DESIGN są przepiękne suknie! Jeśli chcesz kupić jedną z piękniejszych zajrzyj na OLX i wyszukaj suknia ślubna z Ideo Design … Czytaj całość

07-10-2018

gośćBOŻE co ten wieloryb robi na łóżku ble ażodechciewa się jeść

06-10-2018

gośćDominika brawo Ty!!!!!