Selena Gomez przeszła ZAŁAMANIE NERWOWE przez ślub Justina i Hailey? "Nigdy nie pogodziła się z końcem związku z Justinem"

136
Podziel się

Nowy związek Biebera doprowadził Selenę do ruiny. "Nie pogodziła się z rozstaniem."

Selena Gomez przeszła ZAŁAMANIE NERWOWE przez ślub Justina i Hailey? "Nigdy nie pogodziła się z końcem związku z Justinem"

Selena Gomez i Justin Bieber byli najbardziej rozchwytywaną parą na świecie. Mimo wielu prób ratowania związku celebryci ostatecznie rozstali się w marcu tego roku. Najszybciej pocieszył się Justin, który już kilka miesięcy po rozstaniu z Seleną związał się z 21-letnią modelką Hailey Baldwin. Podobno piosenkarz już wziął potajemny ślub ze swoją nową wybranką. To zdecydowanie musiało zaboleć Selenę.

Piosenkarka miała już wiele problemów zdrowotnych: przeszczep nerki, depresja czy załamanie nerwowe. Selena trafiła do szpiatala psychiatrycznego, w którym miała ataki paniki, krzyczała, a nawet chciała sobie wyrwać kroplówkę. Początkowo przyczyną takiego zachowania miały być kiepkie wyniki badań. Zagraniczne media donoszą, że to jednak wiadomości o ślubie byłego chłopaka wstrząsnęła młodą gwiazdą.

Selena jest wrażliwa niczym delikatny kwiat, szczególnie teraz po swoich problemach zdrowotnych. Szybki ślub Justina ją podłamał- wyznaje znajoma gwiazdy

Młoda piosenkarka po rozstaniu z Bieberem nie znalazła nikogo, kto mógłby zastapić pustkę w sercu po Justinie.

Justin był pierwszą wielką miłością Seleny, jeszcze się nie pogodziła z końcem tej miłości – dodaje osoba z otoczenia piosenkarki

Justin na informację o załamaniu nerwowym Seleny zareagował histerią, nie mógł powstrzymać płaczu. Stara miłość Biebera zdecydowanie odbija się na jego obecnym związku z Hailey.

Obecnie Selena przebywa w ośrodku psychiatryczny na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie pod dobrą opieką powoli wraca do zdrowia.

Myślicie, że Justin spróbuje pomóc Selenie?

KOMENTARZE
(136)
Gość
rok temu
On widocznie też sobie nie radzi
gość
rok temu
przykre, szczególnie jak ciągle musi czytać jakies newsy o byłym. gdyby nie to, to może wróciłaby do normalności
gość
rok temu
Biedna. Niektórzy faceci potrafią doprowadzić do rozsypki. Trzymaj się Selena!
Gość
rok temu
Myślę, że jednak przyczyną są złe wyniki badań po przeszczepie nerki. To właśnie podczas pobytu w szpitalu po zapoznaniu się z wynikami badań wpadła w dołek psychiczny.
gość
rok temu
biedna....
Najnowsze komentarze (136)
Gość
rok temu
Co jak co, ale nie wynajęła Justina, prędzej czy później będzie musiała się z tym pogodzić. Dramatyzuje tylko
Gość
rok temu
Tego kwiatu jest pół swiatu. Oprocz kasy nie ma w nim nic fajnego.
Gość
rok temu
Z tego co wiem, to ona z nim zrywala. Teraz rozpacza? Bardziej chce zrobić z siebie poszkodowana. Nie może zrozumieć, ze Justin juz z nia nie jest i ma kogoś, na kim mu zależy...
Gość
rok temu
Nie rozumiem postawy Justina - był z seleną przez tyle lat a Hayley zna kilka miesięcy i nagle bierze z nią ślub ? Powinien się oświadczyc Selenie wieki temu
gość
rok temu
Selena, trzymaj się kochana, jestem w identycznej sytuacji :( musmy dać radę!
Gość
rok temu
Historia podobna do Britney Spears...przykro..
Gość
rok temu
Według mnie może gdybym znalazła sobie normalnego faceta a nie p**dusia którego wylansowała mamusia to nie miałaby takich problemów...dlaczego gwiazdy rozstają się częściej niż normalni ludzie? I po kilka razy biorą ślub?🤔 Otórz wyjaśniam woda sodowa uderza im do głowy od kasy...dlaczego w Polsce są rodziny i żyją na niższym poziomie ale są razem i się kochają? Bo wiedzą co to miłość a mogę się założyć że Bieber za max 3 lata jak nie za rok rozstanie się ze swoją modeleczka i będzie miał inną...
Gość
rok temu
Dzieci zajmijcie sie nauką
Gość
rok temu
Ta hailey pasuje do niego wizerunkowo
gość
rok temu
Przecież teraz to on wygląda jak m***l.
Gość
rok temu
Tak wy wiecie na 100% że przez niego się zalamala
gość
rok temu
Takie są chłopy w tych czasach. Slodzą, w oczka patrzą, a za 5 minut nastepna. Zresztą baby tez tak potrafią. Karma wraca ludzie!
gość
rok temu
ile ona ma lat? Bo wyglada na 12
gość
rok temu
nie uwierzycie, ale ja naprawde nie wiem co ten Bimberek spiewa
...
Następna strona