Trwa ładowanie...
Przejdź na

Selena Gomez przeszła ZAŁAMANIE NERWOWE przez ślub Justina i Hailey? "Nigdy nie pogodziła się z końcem związku z Justinem"

136
Podziel się:

Nowy związek Biebera doprowadził Selenę do ruiny. "Nie pogodziła się z rozstaniem."

Selena Gomez przeszła ZAŁAMANIE NERWOWE przez ślub Justina i Hailey? "Nigdy nie pogodziła się z końcem związku z Justinem"
bEJuUgKZ

Selena Gomez i Justin Bieber byli najbardziej rozchwytywaną parą na świecie. Mimo wielu prób ratowania związku celebryci ostatecznie rozstali się w marcu tego roku. Najszybciej pocieszył się Justin, który już kilka miesięcy po rozstaniu z Seleną związał się z 21-letnią modelką Hailey Baldwin. Podobno piosenkarz już wziął potajemny ślub ze swoją nową wybranką. To zdecydowanie musiało zaboleć Selenę.

Piosenkarka miała już wiele problemów zdrowotnych: przeszczep nerki, depresja czy załamanie nerwowe. Selena trafiła do szpiatala psychiatrycznego, w którym miała ataki paniki, krzyczała, a nawet chciała sobie wyrwać kroplówkę. Początkowo przyczyną takiego zachowania miały być kiepkie wyniki badań. Zagraniczne media donoszą, że to jednak wiadomości o ślubie byłego chłopaka wstrząsnęła młodą gwiazdą.

Selena jest wrażliwa niczym delikatny kwiat, szczególnie teraz po swoich problemach zdrowotnych. Szybki ślub Justina ją podłamał- wyznaje znajoma gwiazdy

bEJuUgLb

Młoda piosenkarka po rozstaniu z Bieberem nie znalazła nikogo, kto mógłby zastapić pustkę w sercu po Justinie.

Justin był pierwszą wielką miłością Seleny, jeszcze się nie pogodziła z końcem tej miłości – dodaje osoba z otoczenia piosenkarki

Justin na informację o załamaniu nerwowym Seleny zareagował histerią, nie mógł powstrzymać płaczu. Stara miłość Biebera zdecydowanie odbija się na jego obecnym związku z Hailey.

Obecnie Selena przebywa w ośrodku psychiatryczny na wschodnim wybrzeżu USA, gdzie pod dobrą opieką powoli wraca do zdrowia.

bEJuUgLh

Myślicie, że Justin spróbuje pomóc Selenie?

bEJuUgLi
bEJuUgLC
KOMENTARZE
(136)
Gość
3 lata temu
On widocznie też sobie nie radzi
gość
3 lata temu
przykre, szczególnie jak ciągle musi czytać jakies newsy o byłym. gdyby nie to, to może wróciłaby do normalności
gość
3 lata temu
Biedna. Niektórzy faceci potrafią doprowadzić do rozsypki. Trzymaj się Selena!
bEJuUgLD
Gość
3 lata temu
Myślę, że jednak przyczyną są złe wyniki badań po przeszczepie nerki. To właśnie podczas pobytu w szpitalu po zapoznaniu się z wynikami badań wpadła w dołek psychiczny.
gość
3 lata temu
biedna....
Najnowsze komentarze (136)
Gość
3 lata temu
Co jak co, ale nie wynajęła Justina, prędzej czy później będzie musiała się z tym pogodzić. Dramatyzuje tylko
Gość
3 lata temu
Tego kwiatu jest pół swiatu. Oprocz kasy nie ma w nim nic fajnego.
Gość
3 lata temu
Z tego co wiem, to ona z nim zrywala. Teraz rozpacza? Bardziej chce zrobić z siebie poszkodowana. Nie może zrozumieć, ze Justin juz z nia nie jest i ma kogoś, na kim mu zależy...
Gość
3 lata temu
Nie rozumiem postawy Justina - był z seleną przez tyle lat a Hayley zna kilka miesięcy i nagle bierze z nią ślub ? Powinien się oświadczyc Selenie wieki temu
gość
3 lata temu
Selena, trzymaj się kochana, jestem w identycznej sytuacji :( musmy dać radę!
Gość
3 lata temu
Historia podobna do Britney Spears...przykro..
Gość
3 lata temu
Według mnie może gdybym znalazła sobie normalnego faceta a nie p**dusia którego wylansowała mamusia to nie miałaby takich problemów...dlaczego gwiazdy rozstają się częściej niż normalni ludzie? I po kilka razy biorą ślub?🤔 Otórz wyjaśniam woda sodowa uderza im do głowy od kasy...dlaczego w Polsce są rodziny i żyją na niższym poziomie ale są razem i się kochają? Bo wiedzą co to miłość a mogę się założyć że Bieber za max 3 lata jak nie za rok rozstanie się ze swoją modeleczka i będzie miał inną...
Gość
3 lata temu
Dzieci zajmijcie sie nauką
bEJuUgLv
Gość
3 lata temu
Ta hailey pasuje do niego wizerunkowo
gość
3 lata temu
Przecież teraz to on wygląda jak m***l.
Gość
3 lata temu
Tak wy wiecie na 100% że przez niego się zalamala
gość
3 lata temu
Takie są chłopy w tych czasach. Slodzą, w oczka patrzą, a za 5 minut nastepna. Zresztą baby tez tak potrafią. Karma wraca ludzie!
gość
3 lata temu
ile ona ma lat? Bo wyglada na 12
gość
3 lata temu
nie uwierzycie, ale ja naprawde nie wiem co ten Bimberek spiewa
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJuUgMo
bEJuUgMp
bEJuUgMq
bEJuUgMr
bEJuUgMs
bEJuUgLX