Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cielecka w "Vogue'u": "Zagrałabym MATKĘ MADZI albo HITLERA"

121
Podziel się

"To nie znaczy, że to pochwalam" - zarzeka się aktorka.

Cielecka w "Vogue'u": "Zagrałabym MATKĘ MADZI albo HITLERA"
bDHWAaMl

Magdalena Cielecka to jedna z tych polskich aktorek, które nie muszą brylować na pokazach mody i w reality show, by pozostawać na samym szczycie zarówno popularności, jak i artystycznych umiejętności. Aktorka bardzo rzadko udziela wywiadów i opowiada o swoim życiu prywatnym. Z pewnością medialny związek i rozstanie z Andrzejem Chyrą sprawiły, że zmieniła swoje podejście w tym temacie. Wyjątek zrobiła w marcu, gdy pojawiła się z partnerem na okładce Newsweeka.

Aktorka będzie gwiazdą styczniowego wydania Vogue Polska. Bardzo estetycznej sesji zdjęciowej towarzyszy opowieść o aktorce przeplatana jej wypowiedziami. Dziennikarka Anna Wacławik-Orpik skupiła się na zawodowych dokonaniach oraz marzeniach Cieleckiej dotyczących przyszłych ról. Oto, jak opisuje przebieg spotkania:

"Zatem którego "złego" by zagrała? - proszę o pierwszą myśl. Magdalena Cielecka żartem rzuca nazwiskiem polskiego polityka. Ewidentnie brakuje jej warunków fizycznych do tej roli. Ale zagrałaby i Adolfa Hitlera (choć wolałaby Leni Riefenstahl) czy dzieciobójczynię, ale niejednoznaczną, taką "matkę Madzi"."

bDHWAaMn

Cielecka szybko, bo jeszcze w tej samej rozmowie, postanowiła niejako wytłumaczyć się ze swoich myśli.

To nie znaczy, że ja, Magda, to pochwalam. Ale żeby zagrać kogoś takiego, trzeba go zrozumieć. A co jest w sztuce najbardziej interesujące? Konflikt, dylematy, sprzeczność. Bicie się z własnym sumieniem i słabościami - powiedziała.

Nie wiemy czy w roli Hitlera byłaby dramatyczna, ale w roli Katarzyny W. jesteśmy sobie w stanią ją wyobrazić.

bDHWAaMt
bDHWAaMO
KOMENTARZE
(121)
gość
2 lata temu
Matka Madzi to dla niej zła postać? Przecież sama jest za nieograniczonym dzieciobójstwem prenatalnym.
gość
2 lata temu
No Shreka to nie przypomina
gość
2 lata temu
dziwa
bDHWAaMP
gość
2 lata temu
A co jej Adolf takiego zrobił?
Gość
2 lata temu
Cielecka jest piękna kobietą i napewno nie wyskakuje z lodówki. Do tego doskonałą aktorka jest. Zapewne Ty jesteś spasiona zazdrosnica
Gość
2 lata temu
ale brzydactwo😯
Pppoe
2 lata temu
Matkę Madzi...... Po prostu brak słów.
gość
2 lata temu
Renty ale płytka wypowiedź. Nie spodziewałam się. I to przekonanie, że każdy przeżywa "dylematy moralne". Psychopaci jak Hitler nie przeżywają.
Alfons
2 lata temu
Dzifffka też prześpi się z każdym aby zapłacił
gość
2 lata temu
powinna zagrac choc jedna charakterystyczna dla swojej inteligencji i dla swojego talentu role, ktora stalaby sie jej znakiem firmowym. dlaczego nikt nigdy nie zrobil filmu o Marii Sklodowskiej? to bardzo ciekawa kobeta - oprocz tego, ze byla uczonym, byla tez kobieta z krwi i kosci. mielismy genialny pomysl na serial o czterdziestolatku - dlaczego nikt nie moze powtorzyc tego tematu w damskiej wersji o wspolczesnej kobiecie?
Gość
2 lata temu
Aktorka ze hej . To już chyba cichopek się bardziej wyrobiła
Gość
2 lata temu
Kapkę za stara na matkę Madzi
gość
2 lata temu
KODziara to rola jej życia.
bDHWAaMH
gość
2 lata temu
Dla cieleckiej już ostatni dzwonek, nie oszukujmy się
...
Następna strona
bDHWAaNj