Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przełom w sprawie Cosby'ego! Istnieją SETKI GODZIN NAGRAŃ seksu z udziałem celebrytów...

237
Podziel się:

Prawnik jednej z ofiar komika dotarł do filmów z imprez w willi Hugh Hefnera. Wydawca "Playboya" wiedział o molestowaniu i chronił Billa?

Przełom w sprawie Cosby'ego! Istnieją SETKI GODZIN NAGRAŃ seksu z udziałem celebrytów...

W kwietniu tego roku Bill Cosby został uznany winnym w sprawie o molestowanie seksualne ponad 50 kobiet. Popularnego komika skazano na trzy do dziesięciu lat więzienia z wpisem do rejestru niebezpiecznych przestępców seksualnych.

Nikt nie stoi ponad prawem i nikt nie może być traktowany inaczej przez sąd - mówił w uzasadnieniu wyroku sędzia.

W grudniu adwokaci Cosby'ego złożyli wniosek, w którym domagali się, aby Sąd Najwyższy ponownie rozważył decyzję sędziego Stevena O'Neilla o uwięzieniu 81-latka i uwolnił go za kaucją, która miałaby wynosić aż milion dolarów. Sąd nie wyraził jednak na to zgody.

Tymczasem pojawiły się nowe dowody w sprawie o molestowanie modelki i tancerki Chloe Goins. Jej adwokat ujawnił, że dotarł do pornograficznych nagrań, zarejestrowanych na słynnych imprezach Hugh Hefnera w jego posiadłości i zamierza ujawnić je w ramach sprawy cywilnej z powództwa swojej klientki przeciwko Cosby’emu.

Spencer Kuvin twierdzi, że jest w posiadaniu setek filmów z udziałem "dziesiątek sławnych celebrytów" i zamierza przedstawić je w sądzie. Kuvin ujawnił, że taśmy zostały przekazane przez Playboy Enterprises i wyglądają jakby były profesjonalnie zmontowane i "wyprodukowane". Prawnik domaga się teraz udostępnienia "surowego" materiału, aby dotrzeć do usuniętych scen. Niestety, prawdopodobnie taki materiał już nie istnieje, bowiem Hefner, który zmarł w ubiegłym roku, miał wyrzucić przed śmiercią do oceanu wszystkie osobiste i potencjalnie kompromitujące rzeczy.

Dotarcie do nagrań sprzed edycji mogłoby pomóc odpowiedzieć na pytanie, co dokładnie wydarzyło się na imprezie, na której Goins miała zostać zgwałcona przez Cosby’ego. Modelka zeznała, że w 2008 roku, gdy miała 18 lat, została odurzona przez komika narkotykiem, który dodał jej do drinka. Gdy się obudziła, była naga, a Cosby ze spuszczonymi spodniami gryzł jej palce u stóp.

Cosby przyjaźnił się z Hefnerem przez wiele lat. Spekuluje się, że wydawca Playboya wiedział o przestępstwach, jakich dopuszczał się komik. Goins twierdzi wręcz, że "zachęcał i pomagał" mu w napaściach na kobiety oraz był świadomy podawania im drinków z pigułką gwałtu.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(237)
Gość
5 lata temu
Bagno, szuwary i kilometr mułu.
Gość
5 lata temu
Co za chory, zboczony świat!!!! Tylko seks we łbach celebrytom i koka
Gość
5 lata temu
Zwyrodnialców powinno się odizolować od społeczeństwa. Na zawsze. Nie wierzę w żadną resocjalizację gwałcicieli i pedofilów.
Gość
5 lata temu
Nie wiem jak to skomentować. Brak zasad i wartości życie przyrównane do życia zwierzęcego. Tyle chyba.
Gość
5 lata temu
Uważaj żeby ktoś tak kiedyś o twoim skrzywdzonym dziecku nie powiedział - licz się ze słowami i osądami
Najnowsze komentarze (237)
ROCO.¥
5 lata temu
To teraz poskacze na mlodym preznym murzynskim Koniku Dzikie weze Z alabamy vol 2
Gość
5 lata temu
Nieby tak ale...w jaki celu kobieta pojawia sié na prywatniej imprezie H.Hefnera? Wàtpie że w celu czytania książek. Idą świadomie na "sex impreze" czego sie spodziewała? Lepienia garnków z gliny?
TomTom
5 lata temu
Dlaczego nie robia afery z tego jak molestowal dzieci gdy robil program Bill Cosby Show?! Te lafiryndy dawaly ciala aby byc slawne ale dzieci na to sie nie pisaly.
Gość
5 lata temu
Pchały sie tam same głupie pipy .. chciały kariere na d...e zrobic. ..same wywłoki. .Porzadne dziewczyny ktore studiowały np..medycyne. .prawo. .czy nauki scisłe nie szwedały sie po rezydencji zboka. .proste
Gość
5 lata temu
Ej a one serio myślały że idą tam na różaniec? 18 lat i idzie do Hefnera na imprezę😂 no samo przez się mówi po co na co i komu. Wszystkie tam szły żeby robić"karierę"
Gość
5 lata temu
I ja. Na wieczne oddanie ;)
gość
5 lata temu
Obleśni zboczeńcy, Hefner ma szczęście, że już gnije w ziemi, bo by poszedł do p*****a do celi obok Cosby'ego
Gość
5 lata temu
Najbardziej co mnie oburzylo w tym artykule to wzmianka o wyrzucaniu rzeczy do oceanu! No k*rwa!
gość
5 lata temu
polanski też powinien odpowiedzieć za odurzenie i sex z dzieckiem
Gość
5 lata temu
Dziadostwo... ale gdyby nie pazerność kobiet na kase nie doszło by do takich sytuacji w domu tego dziada z Playboy.
Gość skóra i ...
5 lata temu
bo trzeba dziecku wyrobić kręgosłup moralny !A nie lata na imprezy playboya i udaje niedymkę
Gość
5 lata temu
Też bym z takimi lalami film nakręcił 😱
Gość
5 lata temu
Mi się zdaje że wiedziała gdzie idzie i po co .Chciała sławy ale że została tylko wykorzystana to już nie pasowało
U nas
5 lata temu
założył by koszulkę z napisem koń sty tuc ja i każdy "sąd" by go uniewinnił
...
Następna strona