Poniedziałek 17.12.2018 09:45

Przełom w sprawie Cosby'ego! Istnieją SETKI GODZIN NAGRAŃ seksu z udziałem celebrytów...

Bill Cosby Hugh Hefner Chloe Goins Spencer Kuvin

Przełom w sprawie Cosby'ego! Istnieją SETKI GODZIN NAGRAŃ seksu z udziałem celebrytów...

W kwietniu tego roku Bill Cosby został uznany winnym w sprawie o molestowanie seksualne ponad 50 kobiet. Popularnego komika skazano na trzy do dziesięciu lat więzienia z wpisem do rejestru niebezpiecznych przestępców seksualnych.

Przypomnijmy: Bill Cosby SKAZANY! Sąd uznał go za niebezpiecznego przestępcę seksualnego (ZDJĘCIA)

Nikt nie stoi ponad prawem i nikt nie może być traktowany inaczej przez sąd - mówił w uzasadnieniu wyroku sędzia.

W grudniu adwokaci Cosby'ego złożyli wniosek, w którym domagali się, aby Sąd Najwyższy ponownie rozważył decyzję sędziego Stevena O'Neilla o uwięzieniu 81-latka i uwolnił go za kaucją, która miałaby wynosić aż milion dolarów. Sąd nie wyraził jednak na to zgody.

Zobacz: Sąd NIE WYRAZIŁ ZGODY na apelację w sprawie Billa Cosby'ego

Tymczasem pojawiły się nowe dowody w sprawie o molestowanie modelki i tancerki Chloe Goins. Jej adwokat ujawnił, że dotarł do pornograficznych nagrań, zarejestrowanych na słynnych imprezach Hugh Hefnera w jego posiadłości i zamierza ujawnić je w ramach sprawy cywilnej z powództwa swojej klientki przeciwko Cosby’emu.

Spencer Kuvin twierdzi, że jest w posiadaniu setek filmów z udziałem "dziesiątek sławnych celebrytów" i zamierza przedstawić je w sądzie. Kuvin ujawnił, że taśmy zostały przekazane przez Playboy Enterprises i wyglądają jakby były profesjonalnie zmontowane i "wyprodukowane". Prawnik domaga się teraz udostępnienia "surowego" materiału, aby dotrzeć do usuniętych scen. Niestety, prawdopodobnie taki materiał już nie istnieje, bowiem Hefner, który zmarł w ubiegłym roku, miał wyrzucić przed śmiercią do oceanu wszystkie osobiste i potencjalnie kompromitujące rzeczy.

Dotarcie do nagrań sprzed edycji mogłoby pomóc odpowiedzieć na pytanie, co dokładnie wydarzyło się na imprezie, na której Goins miała zostać zgwałcona przez Cosby’ego. Modelka zeznała, że w 2008 roku, gdy miała 18 lat, została odurzona przez komika narkotykiem, który dodał jej do drinka. Gdy się obudziła, była naga, a Cosby ze spuszczonymi spodniami gryzł jej palce u stóp.

Cosby przyjaźnił się z Hefnerem przez wiele lat. Spekuluje się, że wydawca Playboya wiedział o przestępstwach, jakich dopuszczał się komik. Goins twierdzi wręcz, że "zachęcał i pomagał" mu w napaściach na kobiety oraz był świadomy podawania im drinków z pigułką gwałtu.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (309)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 309
Odpowiedz
695 16
zgłoś
Gość 17.12.2018 09:46
Bagno, szuwary i kilometr mułu.
Odpowiedz
57 11
zgłoś
edi 17.12.2018 09:47
dzien dobry ma ktoś pożyczyć 100 do pierwszego???
Odpowiedz
574 24
zgłoś
Gość 17.12.2018 09:48
Zwyrodnialców powinno się odizolować od społeczeństwa. Na zawsze. Nie wierzę w żadną resocjalizację gwałcicieli i pedofilów.
Odpowiedz
488 19
zgłoś
Gość 17.12.2018 09:49
Nie wiem jak to skomentować. Brak zasad i wartości życie przyrównane do życia zwierzęcego. Tyle chyba.
Odpowiedz
77 4
zgłoś
Gość 17.12.2018 09:50
Celebrytki burdel
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 309