Herbuś znów oszukała dzieci!

318
Podziel się

"Nie rozwaliłam imprezy, bo nie byłam jedyną zaproszoną. A poza tym nie muszę się tłumaczyć!"

Herbuś znów oszukała dzieci!

Edyta Herbuś entuzjastycznie podąża śladami Mandaryny jeśli chodzi o oszukiwanie tych, których oszukać najłatwiej. Czyli dzieci. Jak każda gwiazda lubi dużo obiecywać. Często kończy się jednak na deklaracjach.

Ostatnio zapowiedziała na przykład swój udział w imprezie mikołajkowej w Domu Samotnej Matki w Warszawie. Miała dać dzieciom krótką lekcję cza-czy. Niestety, olała je.

Byliśmy zaskoczeni - mówi aktorka Marzanna Graff, która wraz z Anną Samusionek i Małgorzatą Lewińską przyszła na imprezę rozdawać dzieciom prezenty. Jeszcze pół roku temu pani Edyta bawiła się z nami z okazji Dnia Dziecka. Nie wiem, co się stało. Nie poinformowała nas, że nie przyjdzie.

Gdyby dzieci czytały tabloidy, wiedziałyby, że dla Edyty bardziej atrakcyjna była chałtura na imprezie mikołajkowej w Chicago. Jednak mimo że jej wyjazd do Stanów był omawiany w prasie, Herbuś nie przepuściła okazji, żeby i na ten temat skłamać.

Na poczekaniu wymyśiła bajeczkę, że jest chora, że dręczy ją gorączka i musi unikać spotkań z ludźmi - pisze Super Express. I pewnie niektórzy by uwierzyli gdyby nie to, że spotkaliśmy Edytę tryskającą zdrowiem na lotnisku w Chicago. Z wartym 200 dolarów winem pod pachą paradowała po hali portu.

No o co chodzi? - zdziwiła się, zapytana, dlaczego nie pojawiła się w Domu Samotnej Matki. Ja tylko powiedziałam, że postaram się tam przyjść, ale niczego nie obiecywałam. Nie rozwaliłam imprezy, bo nie byłam jedyną zaproszoną. A poza tym nie muszę się tłumaczyć!

KOMENTARZE
(318)
gość
11 lat temu
ale ma zmarchy, starosc nie radosc
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
gość
11 lat temu
a ja jej nie znam
gość
11 lat temu
smieszna mała bez talentu
Najnowsze komentarze (318)
gość
11 lat temu
hgjhd ghjhjmfhj
gość
11 lat temu
nie zgrywaj gwiazdy bo nia nie jestes
gość
11 lat temu
nie lubię jej
gość
11 lat temu
MAŁPA najlepiej być bogatym a dzieci jak dzieci można je oszukać ciekawe jak by kiedyś może swoje dzieci oszukała napewno by też tak się śmiała jak wiedzma:/:/:/:/:
gość
11 lat temu
t**y p****k
gość
11 lat temu
Biedne dzieci,Kobito!!! nie obiecuj jak nie jesteś pewna czy dasz rade dotrzymać słowa dla tych dzieci to było bardzo ważne a ty to zniszczyłaś!
gość
11 lat temu
Kiedyś ją lubiłam ale ostatnio jest jakaś dziwna ....
gość
11 lat temu
TO ZWYKŁA S****A
gość
11 lat temu
Nie przesadzajcie czy te wszystkie znane osoby muszą działać charytatywnie? Po co ? No może po to by robić sobie fanów. To takie działanie na pokaz. Normalne jest to że jak nier mam ochoty to nie idę i tak zrobiła Herbuś no i dobrze, a dzieciom nie powinno się obiecywać za dużo by nie przeżyły rozczarowania.
gość
11 lat temu
Zgadzam sie, ludzie w Polsce po prostu sa slepi i chorzy na g*****e, nie widza prawdziwych talentow, tylko zachwyt w nich wzbudza prostactwo i uzywanie wulgaryzmow jak w przypadku Dody-beztalencie a zbiera nawet nagrody. To bardzo smutne gość Herbuś jest Sliczna i wszystkie jej Zazdrościcie!!! Pytanie: Jest czego zazdrościć?? Jej wstrętnej wytapetowanej mordy??Nie sądzę...-.- [/cytat]
gość
11 lat temu
Niewiarygodne jak ludzie potrafia byc podli i slepi. Edyta jest niezwykle piekna kobieta i wyksztalcona tancerka, takze na pewno da sobie rade tez jako aktorka.Jest bardzo charakterystyczna. Zycze Ci Edyto bys podbila swiat, bo Polska to raj dla prostactwa i zenady, jaka jest np. Doda
gość
11 lat temu
gość Herbuś jest Sliczna i wszystkie jej Zazdrościcie!!! Pytanie: Jest czego zazdrościć?? Jej wstrętnej wytapetowanej mordy??Nie sądzę...-.-
gość
11 lat temu
zachowanie na poziomie gnoma !!! ale nie dziwcie się!! w chicago przeszczepili jej mózg od kota więc może trochę zmądrzeje !!! bleeee jest obleśna !!!! doda jest chociaż bystra i dode da sie lubić !!!
gość
11 lat temu
nie no jest wporzadku.tylko ten konski usmiech...
...
Następna strona