Trwa ładowanie...
Przejdź na

Bayer Full chce dołączyć do koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Doda zareaguje?

153
Podziel się:

Doda nigdy nie ukrywała niechęci wobec nurtu disco polo... "Nie wiem, czy się wyprowadzić z kraju, czy przeczekać po prostu tę tragiczną modę".

Bayer Full chce dołączyć do koncertu "Artyści przeciw nienawiści". Doda zareaguje?

Po tragedii w Gdańsku, gdzie podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zginął Paweł Adamowicz, Doda zareagowała jako jedna z pierwszych. Była do tego stopnia poruszona zamachem na prezydenta Gdańska, że zamieściła w Internecie wpis, że "jest artystką i chce wychodzić na scenę bez strachu".

Oberwało jej się wtedy za brak wyczucia i nietaktowną próbę ściągnięcia całej uwagi na siebie. Doda jednak szybko zatarła złe wrażenie, zachęcając by w obliczu gdańskiej tragedii wszyscy artyści zjednoczyli się przeciwko nienawiści i przemocy. Zaapelowała do koleżanek z branży, z wyraźnym wskazaniem na Edytę Górniak i Justynę Steczkowską, o pojednanie i wspólny koncert Artyści przeciw hejtowi.

Nie wszyscy zdecydowali się dołączyć do inicjatywy. Na przykład Agnieszka Chylińska wykazała w tej sprawie sceptycyzm. Podobnie zresztą jak Edyta Górniak, która wyznała, że podejrzewa Dodę o nieczyste pobudki.

Takie momenty, kiedy potrzebujemy czuć jedność, to jest bardzo ważne, to piękna emocja. Ale uważam, że ta emocja została użyta przez Dorotę jako platforma do naprawienia PR-u - napisała dyplomatycznie.

Cóż, na razie ciężko ocenić, jak odmowa wpłynie na PR samej Edzi. To się okaże z czasem. Tymczasem Doda ma kolejny problem. Okazuje się, że jej pomysł chętnie poprą artyści disco polo, których do tej tej pory nie brała pod uwagę. Rabczewska nigdy nie ukrywała, że ten nurt muzyczny nie budzi jej entuzjazmu.

Mnie zaskakuje to, że teraz wraca moda na disco polo - wyznała trzy lata temu. Na Open'era sprzedało się dwa razy mniej biletów niż na przeciętny koncert disco polo w Szczecinku. Nie wiem, czy się wyprowadzić z kraju, czy przeczekać po prostu tę tragiczną modę.

Czyli, jak można wnioskować z jej wypowiedzi, uważa disco polo za gorszy sort muzyki. Na szczęście Sławomir Świerzyński z Bayer Full nie tylko jest gotów wybaczyć Dodzie, to jeszcze proponuje sceniczne pojednanie.

Dobrze dziewczyna śpiewa, a ja śpiewam tylko z tymi, co dobrze potrafią śpiewać. Jeśli tylko zespół Bayer Full otrzyma zaproszenie do udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści", to oczywiście weźmiemy w nim udział - obiecuje w Super Expressie. Myślę, że piosenkę "Wszyscy Polacy to jedna rodzina" powinniśmy tam wykonać.

Myślicie, że Doda się do niego odezwie?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(153)
Gość
3 lata temu
Myślę że wykluczenie kogoś z koncertu przeciw nienawiści z powodu gatunku muzycznego byłoby słabe.
gość
3 lata temu
i zenka jeszcze chcemy XD
Gość
3 lata temu
a to doda nie spiewa tez disco polo? hehe
Gość
3 lata temu
Teraz się okaże jak bardzo ona jest przeciw nienawiści. Zobaczymy czy zaprosi disco polo bandy
Gość
3 lata temu
ci pseudo artysci poeinni najwpierw pozbyc sie nienawisci do siebie samych nim zaspiewaja
Najnowsze komentarze (153)
rewerwer
3 lata temu
Ludzie większośc nie idzie ,oszukują żeby nakręcic cene że juz mało zostało biletów .Ja myslałam że pieniądze przekażą na rzecz potrzebującym ale oni na swoje potrzeby tfuuuu
Gość
3 lata temu
Masz baby placek
Gość
3 lata temu
Masz baby placek
gość
3 lata temu
Ten koncert chyba tydzień będzie trwał żeby każdy dał radę coś zaśpiewać:) a może po jednej zwrotce niech śpiewają...
Gość
3 lata temu
2 zdania i błędy takie, że aż się niedobrze robi. Jacy artyści disko polo? Jaki nurt muzyczny? Szmelc jakiś, który obok muzyki nawet nie leżał. A więc dochomuły nie mogą być artystami. Bo artysta tworzy muzykę, a nie jakąś jednostajną, monotonną łupaninę...
Gość
3 lata temu
Miało być Artyści, więc disco polo nie pasuje. Jak będzie wieś czy 'prostota', to niech sobie wyją. Niestety, ale taka jest prawda. Disco polo nir kojarzy się z żadną kulturą, dlatego nie powinni robić prowokacji.
Gość
3 lata temu
Albo wszyscy albo razem!
gość
3 lata temu
Ale ten bajer ful nedza tak sie ponizac wtyd taki sam jak jego debilowaty synalek tonacy brzytwy sie trzyma zero godnosci
gość
3 lata temu
disco polo jest tysiac razy lepsze od jej "muzyki"
Gość
3 lata temu
Fikcyjna smierc, a teraz koncerty prseciw nienawisci
gość
3 lata temu
dodo a czym różni się twój repertuar od disco polo?
Gość
3 lata temu
Ja też tak mam,zastanawiam się czy nie wyjechać z kraju ze względu na disco polo i Dodę
Gość
3 lata temu
Hahhahahah ale ją zrobił hahahahhaha
Gość
3 lata temu
Doda Ciebie nie chcemy!!!!!!! Zostań w domu na kanapie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie