Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wendzikowska i Bazyl znowu są razem?!

0
Podziel się:

Dziennikarka pokazała wymowne zdjęcie. Zaskoczeni?

Wendzikowska i Bazyl znowu są razem?!

Życie uczuciowe Anny Wendzikowskiej znów stało się ostatnio tematem plotek i domysłów, po tym jak najmniej wygadana polska dziennikarka rozstała się z Janem Bazylem, ojcem swojego drugiego dziecka. Podobno to mężczyzna miał przestraszyć się odpowiedzialności i rzekomo zostawić prezenterkę, która zaczęła udostępniać na Instagramie znaczące cytaty opisujące jej smutek: Wendzikowska przyznaje, że jest jej ciężko. "Jeżeli przechodzisz przez piekło, idź do przodu"

Pod koniec stycznia informowaliśmy, że Wendzikowska i Bazyl być może znów się zeszli, o czym miało świadczyć wymowne zdjęcie udostępnione przez Anię. W odbiciu szyby było widać, jak tajemniczy mężczyzna robi jej zdjęcie. Nieznajomy był łudząco podobny do Bazyla, więc internauci wprost pytali Wendzikowską, czy wróciła do partnera. Ta jednak nie komentowała: Wendzikowska chwali się na Instagramie, że znowu ma faceta!

Wygląda na to, że do sieci trafił kolejny dowód odnowienia ich relacji. Podobno Wendzikowska pokazała na prywatnym facebookowym profilu zdjęcie z Bazylem, informując tym samym, że do siebie wrócili. Co ciekawe, Ania nie zdecydowała się jeszcze na wspólne zdjęcie na otwartym Instagramie.

Jak myślicie, ile będzie czekać z tą wiadomością?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)