Trwa ładowanie...
Przejdź na

Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o "obc**ganiu p*ły": "Mówię, jak jest"

128
Podziel się

"Dlaczego ktoś oburza się moim językiem? Elegancka kobieta też przecież klnie" - wyjaśnia Paulina. "Taki język do nich trafia".

Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o "obc**ganiu p*ły": "Mówię, jak jest"
bCHkCOOd

Kariera Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej nabrała tempa cztery lata temu, gdy przyszła na bankiet w białym garniturze, pod który nie założyła stanika. Zrobiło się zamieszanie wokół stopnia naturalności jej piersi oraz głębokości dekoltu, odpowiedniego dla kobiet w jej wieku.

Paulina bardzo się wtedy zdenerwowała i ogłosiła, że "rzyga na idealność". Od tamtej pory bardzo polubiła wypowiadanie się, przeważnie w sposób krytyczny i nie przebierając w słowach, na różne tematy. Fachowo nazywa to "coachingiem" i uważa za swoją pracę zawodową, a nawet powołanie.

bCHkCOOf

Ostatnio znów jej się ulało, tym razem w wywiadzie na żywo dla magazynu Cosmopolitan.
Surowo oceniła kobiety, osiągające sukcesy w inny sposób niż ona sama. Paulina nie ukrywa, że zaznała smaku biedy i musiała ciężko pracować, żeby zdobyć wykształcenie. Rodzice byli przeciwni pomysłowi, by poszła na studia zamiast do pracy, bo żyjącej w ciężkich warunkach rodzinie nie było stać na taki luksus.

Kobiety, które nie podążały tą samą drogą, co ona, Paulina podejrzewa o robienie kariery przez łóżko. Jej zdaniem, to powszechna praktyka wśród ładnych kobiet. Wręcz jej zdaniem im ładniejsza twarz, tym gorszy charakter.

My kobiety musimy sobie same to szczęście wydrapać. Nic za darmo. Chyba, że jesteś głupią blacharą, obc**ągasz tam p*łę wszystkim i wtedy masz wszystko za darmo - skomentowała ze złością. Przepraszam, że tak mówię, ale taka prawda. Te ładne buzie z reklam to są straszne kur*iszony, a te mniej ładne mają naprawdę złote serca. Nazwiskami wam powiem jak się spotkamy na kawie.

bCHkCOOl

W rozmowie z Faktem Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o obciąganiu.

Niczego nie ukrywam, mówię, jak jest - zapewnia. Nazywam prawdę po imieniu. Dlaczego ktoś oburza się moim językiem? Elegancka kobieta też przecież klnie. Podczas moich warsztatów dla kobiet pomagam im rozwiązać wiele problemów. Panie, które na nie przychodzą, słuchają mnie, ponieważ nie koloryzuję i nikogo nie udaję. Taki język do nich trafia. Przecież kobiety mierzą się z rzeczywistością, która ich nie rozpieszcza.

_

bCHkCOOm

_

bCHkCOOn

_

_

bCHkCOOG
KOMENTARZE
(128)
Gość
rok temu
Elegancka kobieta nie uważa się za elegancką tylko nią jest
Gośćqwer
rok temu
Smaszcz mobingowcu! Zrobiona od góry do dołu. O sobie mówisz ?
Gość
rok temu
Dziennikarka, osoba publiczna pracująca ze słowem, powinna dbać o wysokie standardy zachowania i czystość języka. Przykład idzie z góry.
bCHkCOOH
J
rok temu
Nie wiem, co jej mąż w niej widzi?!
Gość
rok temu
Sama tak robiła,to wie jak jest.
Najnowsze komentarze (128)
😱😱😱😱
6 miesięcy temu
Walnieta😲😲😲😲
mmm
9 miesięcy temu
żenująca
beba
9 miesięcy temu
Ma sporo racji, generalizować nigdy nie można, ale każdy chyba domyśla się jak wygląda rzeczywistość.
Gość
rok temu
Dobrze gada....na tym swiecie sane kur... i zlodz...
gość
rok temu
Spotkałam p. Kurzajewską w Starym Browarze, czytając jej wpis odniosłam wrażenie, że o samej sobie mówi. Pani Kurzajewska może najpierw należy spojrzeć na siebie samą? ;)
Gość
rok temu
Mówi o Kurdej-Szatan?
Gość
rok temu
BRAWO !W KONCU KTOŚ POWIEDZIAŁ PRAWDĘ!!!!!
gość
rok temu
Jakaś taka porąbana
bCHkCOOz
gość
rok temu
Nie dałbym jej fleta
Gość
rok temu
Ja za nią nie przepadam, ale uważam, ze mówi prawdę.
gość
rok temu
to tylko swiadczy o braku jej inteligencji jesli ocenia ksiazke po okladce. mozna byc ladnym i inteligentnym, mozna byc szpetnym i okropnym, a i odwrotnie.ludzi po wygladzie ocenia sie jak sie ma 13 lat, proponuje przynajmniej sprobowac dorosnac.
gość
rok temu
Wstretna krowa z jej uroda to do łóżka nikt jej nie zaciagnie. Co ten maciek w niej widział?????
Gość
rok temu
Vega polskiego couchingu
Gość
rok temu
Pani wygładza te opinie z własnego doświadczenia. Elegancka kobieta z pewnością nigdy nie zachowuje się tak jak ta pani
...
Następna strona
bCHkCOPb