Trwa ładowanie...
Przejdź na

Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o "obc**ganiu p*ły": "Mówię, jak jest"

128
Podziel się

"Dlaczego ktoś oburza się moim językiem? Elegancka kobieta też przecież klnie" - wyjaśnia Paulina. "Taki język do nich trafia".

Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o "obc**ganiu p*ły": "Mówię, jak jest"
bCZrXXCJ

Kariera Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej nabrała tempa cztery lata temu, gdy przyszła na bankiet w białym garniturze, pod który nie założyła stanika. Zrobiło się zamieszanie wokół stopnia naturalności jej piersi oraz głębokości dekoltu, odpowiedniego dla kobiet w jej wieku.

Paulina bardzo się wtedy zdenerwowała i ogłosiła, że "rzyga na idealność". Od tamtej pory bardzo polubiła wypowiadanie się, przeważnie w sposób krytyczny i nie przebierając w słowach, na różne tematy. Fachowo nazywa to "coachingiem" i uważa za swoją pracę zawodową, a nawet powołanie.

bCZrXXCL

Ostatnio znów jej się ulało, tym razem w wywiadzie na żywo dla magazynu Cosmopolitan.
Surowo oceniła kobiety, osiągające sukcesy w inny sposób niż ona sama. Paulina nie ukrywa, że zaznała smaku biedy i musiała ciężko pracować, żeby zdobyć wykształcenie. Rodzice byli przeciwni pomysłowi, by poszła na studia zamiast do pracy, bo żyjącej w ciężkich warunkach rodzinie nie było stać na taki luksus.

Kobiety, które nie podążały tą samą drogą, co ona, Paulina podejrzewa o robienie kariery przez łóżko. Jej zdaniem, to powszechna praktyka wśród ładnych kobiet. Wręcz jej zdaniem im ładniejsza twarz, tym gorszy charakter.

My kobiety musimy sobie same to szczęście wydrapać. Nic za darmo. Chyba, że jesteś głupią blacharą, obc**ągasz tam p*łę wszystkim i wtedy masz wszystko za darmo - skomentowała ze złością. Przepraszam, że tak mówię, ale taka prawda. Te ładne buzie z reklam to są straszne kur*iszony, a te mniej ładne mają naprawdę złote serca. Nazwiskami wam powiem jak się spotkamy na kawie.

bCZrXXCR

W rozmowie z Faktem Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o obciąganiu.

Niczego nie ukrywam, mówię, jak jest - zapewnia. Nazywam prawdę po imieniu. Dlaczego ktoś oburza się moim językiem? Elegancka kobieta też przecież klnie. Podczas moich warsztatów dla kobiet pomagam im rozwiązać wiele problemów. Panie, które na nie przychodzą, słuchają mnie, ponieważ nie koloryzuję i nikogo nie udaję. Taki język do nich trafia. Przecież kobiety mierzą się z rzeczywistością, która ich nie rozpieszcza.

_

bCZrXXCS

_

bCZrXXCT

_

_

bCZrXXDm
KOMENTARZE
(128)
Gość
2 lata temu
Elegancka kobieta nie uważa się za elegancką tylko nią jest
Gośćqwer
2 lata temu
Smaszcz mobingowcu! Zrobiona od góry do dołu. O sobie mówisz ?
Gość
2 lata temu
Dziennikarka, osoba publiczna pracująca ze słowem, powinna dbać o wysokie standardy zachowania i czystość języka. Przykład idzie z góry.
bCZrXXDn
J
2 lata temu
Nie wiem, co jej mąż w niej widzi?!
Gość
2 lata temu
Sama tak robiła,to wie jak jest.
Najnowsze komentarze (128)
😱😱😱😱
9 miesięcy temu
Walnieta😲😲😲😲
mmm
12 miesięcy temu
żenująca
beba
12 miesięcy temu
Ma sporo racji, generalizować nigdy nie można, ale każdy chyba domyśla się jak wygląda rzeczywistość.
Gość
2 lata temu
Dobrze gada....na tym swiecie sane kur... i zlodz...
gość
2 lata temu
Spotkałam p. Kurzajewską w Starym Browarze, czytając jej wpis odniosłam wrażenie, że o samej sobie mówi. Pani Kurzajewska może najpierw należy spojrzeć na siebie samą? ;)
Gość
2 lata temu
Mówi o Kurdej-Szatan?
Gość
2 lata temu
BRAWO !W KONCU KTOŚ POWIEDZIAŁ PRAWDĘ!!!!!
gość
2 lata temu
Jakaś taka porąbana
bCZrXXDf
gość
2 lata temu
Nie dałbym jej fleta
Gość
2 lata temu
Ja za nią nie przepadam, ale uważam, ze mówi prawdę.
gość
2 lata temu
to tylko swiadczy o braku jej inteligencji jesli ocenia ksiazke po okladce. mozna byc ladnym i inteligentnym, mozna byc szpetnym i okropnym, a i odwrotnie.ludzi po wygladzie ocenia sie jak sie ma 13 lat, proponuje przynajmniej sprobowac dorosnac.
gość
2 lata temu
Wstretna krowa z jej uroda to do łóżka nikt jej nie zaciagnie. Co ten maciek w niej widział?????
Gość
2 lata temu
Vega polskiego couchingu
Gość
2 lata temu
Pani wygładza te opinie z własnego doświadczenia. Elegancka kobieta z pewnością nigdy nie zachowuje się tak jak ta pani
...
Następna strona
bCZrXXDH