Sobota 23.03.2019 13:15

Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o "obc**ganiu p*ły": "Mówię, jak jest"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o "obc**ganiu p*ły": "Mówię, jak jest"

Kariera Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej nabrała tempa cztery lata temu, gdy przyszła na bankiet w białym garniturze, pod który nie założyła stanika. Zrobiło się zamieszanie wokół stopnia naturalności jej piersi oraz głębokości dekoltu, odpowiedniego dla kobiet w jej wieku.

Paulina bardzo się wtedy zdenerwowała i ogłosiła, że "rzyga na idealność". Od tamtej pory bardzo polubiła wypowiadanie się, przeważnie w sposób krytyczny i nie przebierając w słowach, na różne tematy. Fachowo nazywa to "coachingiem" i uważa za swoją pracę zawodową, a nawet powołanie.


Ostatnio znów jej się ulało, tym razem w wywiadzie na żywo dla magazynu Cosmopolitan.

Surowo oceniła kobiety, osiągające sukcesy w inny sposób niż ona sama. Paulina nie ukrywa, że zaznała smaku biedy i musiała ciężko pracować, żeby zdobyć wykształcenie. Rodzice byli przeciwni pomysłowi, by poszła na studia zamiast do pracy, bo żyjącej w ciężkich warunkach rodzinie nie było stać na taki luksus.

Zobacz: Smaszcz-Kurzajewska wspomina smak biedy: "Popołudniami myłam szyby na stacjach CPN i uczyłam się języków po to, żeby pracować jako hostessa"

Kobiety, które nie podążały tą samą drogą, co ona, Paulina podejrzewa o robienie kariery przez łóżko. Jej zdaniem, to powszechna praktyka wśród ładnych kobiet. Wręcz jej zdaniem im ładniejsza twarz, tym gorszy charakter.

My kobiety musimy sobie same to szczęście wydrapać. Nic za darmo. Chyba, że jesteś głupią blacharą, obc**ągasz tam p*łę wszystkim i wtedy masz wszystko za darmo - skomentowała ze złością.  Przepraszam, że tak mówię, ale taka prawda. Te ładne buzie z reklam to są straszne kur*iszony, a te mniej ładne mają naprawdę złote serca. Nazwiskami wam powiem jak się spotkamy na kawie.

Zobacz: Paulina Smaszcz-Kurzajewska: "Te ładne buzie z reklam to są straszne ku***szony"

W rozmowie z Faktem Smaszcz-Kurzajewska broni swoich słów o obciąganiu.

Niczego nie ukrywam, mówię, jak jest - zapewnia. Nazywam prawdę po imieniu. Dlaczego ktoś oburza się moim językiem? Elegancka kobieta też przecież klnie. Podczas moich warsztatów dla kobiet pomagam im rozwiązać wiele problemów. Panie, które na nie przychodzą, słuchają mnie, ponieważ nie koloryzuję i nikogo nie udaję. Taki język do nich trafia. Przecież kobiety mierzą się z rzeczywistością, która ich nie rozpieszcza. 

 


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (163)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 163
Odpowiedz
109 16
zgłoś
Gość 23.03.2019 13:16
Ta, to dopiero pogięło !!! Już nie wie jak ma na siebie zwrócić uwagę!!!
Odpowiedz
421 25
zgłoś
Gośćqwer 23.03.2019 13:16
Smaszcz mobingowcu! Zrobiona od góry do dołu. O sobie mówisz ?
Odpowiedz
70 6
zgłoś
gość 23.03.2019 13:17
dno
Odpowiedz
108 9
zgłoś
M 23.03.2019 13:17
Te jej implanty wyglądają źle.
Odpowiedz
356 43
zgłoś
J 23.03.2019 13:18
Nie wiem, co jej mąż w niej widzi?!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 163