Trwa ładowanie...
Przejdź na

Daniel M. sprzedaje mieszkanie. Chce całkowicie odciąć się od rodziny?

86
Podziel się:

Chcielibyście zamieszkać w tych wnętrzach?

Daniel M. sprzedaje mieszkanie. Chce całkowicie odciąć się od rodziny?

W połowie lutego na świat przyszła córka Eweliny Martyniuk, dziedziczki kaczej fortuny, której małżeńskie perypetie z zapartym tchem śledzi cała Polska. Ojcem malutkiej Laury jest * Daniel M.,* którego agresywne zachowanie wobec żony i sąsiadów przerodziło się w medialny dramat. Syn znanego muzyka disco polo w przeddzień sylwestra postanowił zamknąć przed ciężarną żoną drzwi do domu. Miał poczuć się rozczarowany zachowaniem Eweliny i zarzucać jej, że zaszła w ciążę po to, by go przy sobie zatrzymać. Napełniana od wielu miesięcy czara goryczy przelała się dwa dni przed zakończeniem roku, a przedsylwestowa awantura zakończyła się dzięki interwencji policji, którą wezwała matka Daniela. Jak zdradzili sąsiedzi, małżeństwo M. przepełnione było awanturami, a Ewelina założyła nawet niebieską kartę na policji.

Daniel M. oznajmił w instagramowej relacji z sali porodowej, że częściowo wybaczył żonie domniemane manipulacje. Na utrudnione relacje z wnuczką narzekał także teść Eweliny, który podobno nie miał jeszcze okazji zobaczyć latorośli swojego syna. Rodzinne niesnaski postanowiła załagodzić matka Daniela M., Danuta. Kobieta wierzy w moc rodzinnej miłości i marzy, by dramat syna zakończył się przed chrzcinami malutkiej Laury, zaplanowanymi na Wielkanoc. Wygląda jednak na to, że załatanie rodzinnych dziur nie będzie takie proste.

Daniel poinformował niedawno o przeniesieniu swojego pubu z centrum Białegostoku do Warszawy. Interes miał nie przynosić zysków, a nowa lokalizacja stała się dla syna gwiazdora ostatnią nadzieją. Okazuje się, że to nie koniec przemeblowania w życiu męża Eweliny Martyniuk. Mężczyzna ogłosił na Facebooku, że sprzedaje także mieszkanie:

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Wasilkowie mieszkanie 130m^2, umeblowane, klimatyzacja, ogrzewanie gazowe, cena do uzgodnienia - wyliczał.

Na fotografiach widać wielopoziomowe, przestronne wnętrze na poddaszu. Nie zabrakło zdjęć potężnego łóżka, łazienki z wanną i prysznicem oraz zabudowanego balkonu. Mieszkanie oddalone jest od centrum miasta około 10 minut jazdy miejską komunikacją.

Myślicie, że Daniel M. ma już dość rodzinnego Podlasia? Lepiej odnajdzie się w Warszawie?

KOMENTARZE
(86)
Gość
3 lata temu
Po co piszecie o tym chłystku?
Gość
3 lata temu
Wsiowa nowoczesność
Klaudia
3 lata temu
Tatuś kranik z pieniążkami zakręcił? Dlatego mieszkanie sprzedaje? Świetnie, niech przebaluje wszystko na co rodzice ciężko pracowali 🤦🏻‍♀️
Gość
3 lata temu
Mieszkanie tak samo zimne jak i on.
Gość
3 lata temu
Szkoda w tym wszystkim Zenka i żony.
Najnowsze komentarze (86)
gość
3 lata temu
łatwo się wydaje nie zarobione przez siebie pieniądze.
Gość
3 lata temu
Kupuje
Gość
3 lata temu
Da tobie.
lon
3 lata temu
Oj pogubiłeś się chłopaku
Gość
3 lata temu
Z kąd ty to możesz wiedzieć
gość
3 lata temu
Już ma inną bardzo ładna ,
gość
3 lata temu
Zeniu ma tak brzydką żonę że podejrzewam ze jest krypto....
gość
3 lata temu
Nie jemu jednemu tata kupuje mieszkanie wiec odwalcie sie od niego. Mieszkanie jest jego, niewazne kto kupil.
Gość
3 lata temu
Tobie nie kupil i zazdroscisz. Na dokumentach jest czyje.
Gośćhhhjj
3 lata temu
darowizne można cofnąć
Gość
3 lata temu
Sprzedaje mieszkanie bo nie ma kasy na swoje zachcianki. Ciekawe co sprzeda jak skończy się kasa z mieszkania. Dobrze ze to nie Arab bo zhandlowałby żonę.
Go
3 lata temu
Odetnie się od rodziny na tydzień . Nie będzie komu płacić rachunków i wróci z płaczem 😏
gość
3 lata temu
ale jest włascicielem. więc nawet jak go odetną od kasy, to zarobi na sprzedaży 130m ile? milion? dwa? i ma za co ćpać.
gość
3 lata temu
pudel czemu nie piszesz już o Justynie G.???
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie