Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda nie będzie świętować rocznicy ślubu. "Musi wspierać mamę"

51
Podziel się

"Nie wyobraża sobie leżenia i wygrzewania się na słońcu w Hiszpanii, kiedy jej najbliżsi przeżywają trudne chwile" - ujawnia znajomy piosenkarki.

Doda nie będzie świętować rocznicy ślubu. "Musi wspierać mamę"
bCGHwnxh

Na początku kwietnia minie rok, odkąd Doda i Emil Stępień ślubowali sobie wieczną miłość w pięknym ogrodzie w Marbelli. Ślub był kameralny, w gronie najbliższych. Niestety, ze względu na stan zdrowia, do Marbelli nie mogła przyjechać ukochana babcia Doroty, jednak śledziła transmisję na żywo za pośrednictwem Internetu.

Romantyczna ceremonia była ostatnim, jak dotąd, szczęśliwym momentem w życiu rodziny Rabczewskich. Krótko potem zaczęło się pasmo nieszczęść.

bCGHwnxj

Dwa miesiące po ślubie Dody zmarła jej babcia Pelagia. Trzy tygodnie później odszedł pies piosenkarki, shih tzu imieniem Bandzior. Spędzili razem 13 lat.

Po śmierci babci Doda ze smutku cierpiała na niemoc twórczą. W końcu postanowiła uczcić jej pamięć płytą, na której zawarła jej ulubione utwory w zupełnie innych niż dotąd aranżacjach i zaplanowała symfoniczną trasę koncertową.

Już wiadomo, że na razie do niej nie dojdzie, bo u ojca Dody, Pawła Rabczewskiego, zdiagnozowano nowotwór. Doda odwołała wszystkie koncerty i zaplanowany przez męża wyjazd do Hiszpanii z okazji rocznicy ślubu.

Nie wyobraża sobie leżenia i wygrzewania się na słońcu, kiedy najbliżsi przeżywają trudne chwile - ujawnia informator Faktu. Doda jest teraz ciągle u rodziców w Ciechanowie. Mówi, że musi przede wszystkim wspierać mamę, która jest strzępkiem nerwów. Emil obiecał jej, że wszystko sobie odbiją, gdy rodzina wyjdzie na prostą.

bCGHwnxp

Miejmy nadzieję, że nastąpi to wkrótce. Najnowsze wpisy Dody na portalach społecznościowych nastrajają optymistycznie.

Mój tata dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej - napisała ostatnio. Dzięki temu i ja staję psychicznie na nogi.

**_

bCGHwnxq

_**

**_

bCGHwnxr

_**

bCGHwnxK
KOMENTARZE
(51)
Gość
rok temu
Ona kiedyś miała jakiś taki błysk w oku, teraz te uczy są takie zmęczone i puste. Nie oceniam jej zachowania, ale strasznie się zmieniła od czasu zespołu Virgin pod względem wizualnym. Wiem, że chirurgia plastyczna i w ogóle Ale mnie przerażają głównie te oczy.
gość
rok temu
malzenstwo bez milosci to straszna rzecz. dla ratowania tylka przed sadem ... PORAZKA ZYCIOWA ....
Gość
rok temu
Foto z głową jest przerażające
bCGHwnxL
Gość
rok temu
Strasznie jest skończona
gość
rok temu
Płyta już dawno poza listami sprzedaży, żadnego hitu na listach przebojów, koncerty poodwoływane bo się bilety nie sprzedały to trzeba rakiem się ratowac i uwagę odwracać. Jak nie rak to byłby inny powód dla którego nie będzie świętowania rocznicy (udawanego) ślubu - mówiłaby, ze ma zobowiązania zawodowe albo psa do weterynarza trzeba zawieźć :)
Najnowsze komentarze (51)
gość
rok temu
nie będzie kolejnej ustawki ze świętowania????no chyba tego nie przezyję.....
gość
rok temu
trzy bazyle.....
gość
rok temu
musi wspierac mame i jechac z kotem do kliniki
gość
rok temu
jaki hejt ...sama prawda
gość
rok temu
ale prawdziwe i w sam punkt a z faktami się nie polemizuje nie słyszałaś o takiej prawidłowości?a może płyty do ostatnie się sprzedały????hahaha
Gość
rok temu
co ona ma z oczami teraz? są inne zupelnie jakieś posępne,jakby byla chora, przerażona.Inna osoba zupełnie. Co sie stało?
Gość
rok temu
co ona ma z oczami teraz? są inne zupelnie jakieś posępne,jakby byla chora, przerażona.Inna osoba zupełnie. Co sie stało?
gość
rok temu
na szczyt pagorka
bCGHwnxD
gość
rok temu
lans na chorobach to przyklad dla wielu? w jakim celu pokazuje i opowiada o chorobach rodziny? kogo to interesuje, obchodzi?
gość
rok temu
choruje na przerost mięsnia sercowego?, oj niedobrze.
gość
rok temu
ha,ha przeciez ten goryl jest cieply woli panow
gość
rok temu
jaka podłość ?????ktoś tej dziewoji wspólczuje !!!!!bo ja dla przykładu nie
gość
rok temu
Wszystko na pokaz!
gość
rok temu
Czeka ją trudny czas. Babcia już zmarła, niedługo kolej na ojca i matkę. Myślę, że się załamie, bo jest bardzo wrażliwa. Sama to przeszłam i wiem co mówię.
bCGHwnyf