Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szabatin SKOŃCZYŁY SIĘ PIENIĄDZE?

230
Podziel się

Zrujnowało ją dwóch facetów?

Szabatin SKOŃCZYŁY SIĘ PIENIĄDZE?
bDfbeFph

Ewa Szabatin ma podobno poważne problemy finansowe. I marna pociecha w tym, że teraz wiele osób je ma. Tygodnik Gwiazdy donosi, że tancerka spłukała się zupełnie, spłacając swojego byłego - żonatego - chłopaka, Colina Jamesa. W rozkwicie ich związku kupili na spółkę apartament na Saskiej Kępie. Potem miłość się skończyła, narzeczony wrócił do żony, a Szabatin bardzo zależało na zatrzymaniu mieszkania. Zaczęła więc spłacać byłego chłopaka i właśnie niedawno ogłosiła, że stała się jedyną pełnoprawną właścicielką apartamentu. Plotka głosi jednak zupełnie co innego.

Podobno Ewa nie tylko nie spłaciła Colina, ale wpadła w poważne kłopoty finansowe. Tak bardzo brakuje jej pieniędzy, że zaczynają jej puszczać nerwy. Niedawno zrobiła awanturę agencji, z którą współpracuje za to, że pobiera prowizję.

Nawet fakt, że było to zaznaczone w umowie, do niej nie przemawia - mówią zniesmaczeni znajomi tancerki. Sytuacji Ewy na pewno nie poprawia fakt, że ma na utrzymaniu nowego chłopaka Josha, którego jedynym zajęciem stało się towarzyszenie jej na bankietach i mizdrzenie się do obiektywów. Liczy, że uda mu się wkręcić do show-biznesu. Może nie od razu do Tańca z gwiazdami, ale przynajmniej do Rozmów w toku. Tak na dobry początek.

bDfbeFpj

To dość ryzykowny plan na życie. Michałowi Szatkowskiemu się nie udało.

bDfbeFpK
KOMENTARZE
(230)
gość??półtora...
12 lat temu
wszystko wydała na tą biebywała farbe do włosow o kolorze k******i blond
gość
12 lat temu
JAK G****A TO NIECH TERAZ MA :(
gość
12 lat temu
g****a ta szabatin ;]]
bDfbeFpL
gość
12 lat temu
brzydka i g****a!
gość
12 lat temu
Dobrze napisane! Jest to utleniony zezowaty paszczur z grubymi girami to i musi płacić żeby przystojny n****b ją dymał i udawał miłość.
Najnowsze komentarze (230)
gość
4 lata temu
Sympatyczna. Dba o siebie i wiele kobiet w jej wieku chciałoby tak wyglądać.
Anna z Warsza...
7 lat temu
Nie zrujnował ją Colin tylko oddała co wzięła - Colin nie jest kretynem . A co Ona miała do dania , żeby dać trzeba mieć .
gość
12 lat temu
oj trzeba bylo oszczedzac :P
ja
12 lat temu
Lubi się dziewczyna zabawić i ubrać... a poza tym skoro jest juz stara i brzydka a chce mieć młodego i pięknego trzeba dopłacać niestety...
gość
12 lat temu
pomysl kobito kto utrzymuje chlopa powinno byc odwrotnie jak swiat swiatem
gość
12 lat temu
A kto to taki ?Panienka do towarzystwa czy jak.
ech-ka
12 lat temu
Muszę się donieść do komentarzy niektórych facetów: otóż jesteście żałośni (nie wszyscy oczywiście!): nie umiecie sobie nawet obiadu ugotować! "Do kuchni marsz?" A co to? Służba? Załatw sobie niunię i sobie płać, jesteś palantem i mam nadzieję, że żadna laska nigdy nie będzie chciała się z Tobą związać!
gość
12 lat temu
to niech sie roboty chwyci a nie bankietów i wykorzystującyj ją facetów. chopcy se pouzywali i wyrzucili jak niepotrzebna rzecz. nieżal mim jej.
bDfbeFpD
gość
12 lat temu
p******a baba
gość
12 lat temu
Jakby znalazła sobie jakiegoś Tadzia albo Staszka a nie Colina to by problemu nie miała
Ja ;**
12 lat temu
no na prawdę "dobrze jaj tak ;d" jaki to i****a musiał napisać. Ona jest spoko ! Ja ja lubię , mój brat szyje sobie stroje u jej mamy .
gość
12 lat temu
Jakie kompleksy musi miec ta biedna dziewczyna, wiazac sie nie tylko z zonatymi ale golodupcami... Nie jestem zwolenniczka zerowania na partnerze ale startu z rownego pulapu - ja cos w zwiazek wnosze i ty tez. Mnie jest jej zal.
gość
12 lat temu
a ja mieszkam na Saskiej Kępie.... przestanę wychodzić z domu
gość
12 lat temu
hahahaha i dobrze!
...
Następna strona
bDfbeFqf