Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"? "Furtka jest cały czas otwarta"

30
Podziel się

"Marek będzie cały czas obecny w tle". - pisze tabloid. "Furtka jest cały czas otwarta".

Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"? "Furtka jest cały czas otwarta"
bCNzTLBx

Mija rok odkąd Kacper Kuszewski zaskoczył wszystkich wyznaniem, że po 18 latach postanowił pożegnać się z serialem M jak miłość, w którym grał od pierwszego odcinka.

Przez ten czas, chociaż Kacper miał okazję udowodnić, że jest człowiekiem wielu talentów, wygrywając w 2011 roku Taniec z gwiazdami, a w 2017 roku program Twoja twarz brzmi znajomo, nie zrobił wielkiej aktorskiej kariery. Przez dwadzieścia lat zagrał małe rólki w zaledwie pięciu filmach fabularnych. Kuszewski nabrał podejrzeń, że został zaszufladkowany w branży jako Marek Mostowiak, jednak komfort stałej pracy ciągle utrudniał mu decyzję o odejściu.

bCNzTLBz

Pożegnanie z serialem odbyło się w burzliwej atmosferze, bo Kacper oskarżył swoich dotychczasowych szefów o nagminne łamanie praw pracowniczych.

Ekipa dowiaduje się z dwu-, trzytygodniowym wyprzedzeniem, że nikt za miesiąc nie pracuje i nikt nic nie zarobi - ujawnił. Aktorzy mają poczucie, że nie mogą narzekać i nie mogą walczyć o swoje prawa, bo są zatrudnieni na taki rodzaj umów, że można im podziękować i zatrudnić kogoś innego, kto nie będzie marudził. No więc nikt nie marudzi, tylko wszyscy zaciskają zęby i pracują. Od wielu lat zastanawiam się, jak to jest możliwe i jak to może być legalne.

Zobacz: Kuszewski po odejściu z "M jak Miłość" również narzeka na pracę w serialu: "Zastanawiam się, JAK TO MOŻE BYĆ LEGALNE"
Wyznanie aktora nie spotkało się z życzliwym przyjęciem. Ilona Łepkowska zarzuciła mu nawet hipokryzję. Na szczęście z czasem emocje opadły i producenci nie tylko wybaczyli Kacprowi, ale nawet postanowili dostosować scenariusz do jego ewentualnego powrotu.

bCNzTLBF

Jak ujawnia Super Express, Marek Mostowiak nie pojawi się wprawdzie osobiście, ale jego obecność zostanie zaakcentowana pośrednio.

Przyjedzie do Grabiny, by omówić z synem kwestię jego przyszłości - pisze tabloid. Widzowie dowiedzą się o tym z rozmowy telefonicznej z Marią (Małgorzata Pieńkowska). Marek więc będzie cały czas obecny w tle. Oznacza to jedna: furtka jest cały czas otwarta i Kuszewski w każdej chwili może wrócić.
Myślicie, że powinien?

bCNzTLBG
bCNzTLCa
KOMENTARZE
(30)
gość
rok temu
Kto się nie przewinął przez ten serial?
Gość
rok temu
To ten, któremu było tak źle w mjm?
Gość
rok temu
Wszystko mnie boli , a za 20min do pracy:(
bCNzTLCb
gość
rok temu
Jest dobrym aktorem teatralnym. Gra w serialu nie jest mu potrzebna.
Gość
rok temu
Fajny, mądry człowiek
Najnowsze komentarze (30)
Gość
rok temu
Jakby nie miał co do garnka włożyć to by tam wrócił z podkulonym ogonkiem
Gość
rok temu
Nie ogladam M jak miłość ale P.Kacper pokazal co potrafi w programach rozrywkowych ale jako jurry to jakieś nieporozumienie. Uwagi jakie dawał w programie Twoja twarz brzmi znajomo były dowodem na jego brak wiedzy itp.. P. Walewska tak nie krytykowała uczestników, wg mnie wszystkie rozumy pozjadał. Przez niego przestałam ogladac ten program a jest super ale ten Pan w jurry to jakieś nieporozumienie.
gość
rok temu
Aktor jednej roli.
Gość
rok temu
Niech lepiej wraca bo gdzie indziej roboty nie dostanie😂
Gość
rok temu
Hipiokryzja i braq kasiii
zyta
rok temu
mocno denerwujacy jest
Gość
rok temu
Jeszcze Hanka powinna zmartwychwstać jak Tailor w modzie na sukces!
gość
rok temu
Bardzo nielojalnie się zachował, bo myślał, że Pana Boga za nogi złapał, a tu ....zonk.
bCNzTLBT
Gość
rok temu
Błagam zakończcie ten serial
gość
rok temu
Szkoda ze Hanka juz nie ma powrotu
Gość
rok temu
Wracaj Marek
gość
rok temu
Serial daje spokojne dochody bez żadnych problemów,a oto przecież chodzi Dobrze zaprezentował się jako wykonawca Twoja twarz... -jako juror był trochę denerwujący ..
Gość
rok temu
Nie to ze jestem homofobem, ale strasznie irytował mnie w Twojej Twarzy, i ubiorem i zachowaniem i wymądrzaniem się.
Gość
rok temu
Jednocześnie musiała zostać zdjęta aktorka grająca jego serialową żonę, ale musiała być zadowolona 😂
bCNzTLCv