Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"? "Furtka jest cały czas otwarta"

30
Podziel się

"Marek będzie cały czas obecny w tle". - pisze tabloid. "Furtka jest cały czas otwarta".

Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"? "Furtka jest cały czas otwarta"

Mija rok odkąd Kacper Kuszewski zaskoczył wszystkich wyznaniem, że po 18 latach postanowił pożegnać się z serialem M jak miłość, w którym grał od pierwszego odcinka.

Przez ten czas, chociaż Kacper miał okazję udowodnić, że jest człowiekiem wielu talentów, wygrywając w 2011 roku Taniec z gwiazdami, a w 2017 roku program Twoja twarz brzmi znajomo, nie zrobił wielkiej aktorskiej kariery. Przez dwadzieścia lat zagrał małe rólki w zaledwie pięciu filmach fabularnych. Kuszewski nabrał podejrzeń, że został zaszufladkowany w branży jako Marek Mostowiak, jednak komfort stałej pracy ciągle utrudniał mu decyzję o odejściu.

Pożegnanie z serialem odbyło się w burzliwej atmosferze, bo Kacper oskarżył swoich dotychczasowych szefów o nagminne łamanie praw pracowniczych.

Ekipa dowiaduje się z dwu-, trzytygodniowym wyprzedzeniem, że nikt za miesiąc nie pracuje i nikt nic nie zarobi - ujawnił. Aktorzy mają poczucie, że nie mogą narzekać i nie mogą walczyć o swoje prawa, bo są zatrudnieni na taki rodzaj umów, że można im podziękować i zatrudnić kogoś innego, kto nie będzie marudził. No więc nikt nie marudzi, tylko wszyscy zaciskają zęby i pracują. Od wielu lat zastanawiam się, jak to jest możliwe i jak to może być legalne.

Zobacz: Kuszewski po odejściu z "M jak Miłość" również narzeka na pracę w serialu: "Zastanawiam się, JAK TO MOŻE BYĆ LEGALNE"
Wyznanie aktora nie spotkało się z życzliwym przyjęciem. Ilona Łepkowska zarzuciła mu nawet hipokryzję. Na szczęście z czasem emocje opadły i producenci nie tylko wybaczyli Kacprowi, ale nawet postanowili dostosować scenariusz do jego ewentualnego powrotu.

Jak ujawnia Super Express, Marek Mostowiak nie pojawi się wprawdzie osobiście, ale jego obecność zostanie zaakcentowana pośrednio.

Przyjedzie do Grabiny, by omówić z synem kwestię jego przyszłości - pisze tabloid. Widzowie dowiedzą się o tym z rozmowy telefonicznej z Marią (Małgorzata Pieńkowska). Marek więc będzie cały czas obecny w tle. Oznacza to jedna: furtka jest cały czas otwarta i Kuszewski w każdej chwili może wrócić.
Myślicie, że powinien?

KOMENTARZE
(30)
gość
8 miesięcy temu
Kto się nie przewinął przez ten serial?
Gość
8 miesięcy temu
To ten, któremu było tak źle w mjm?
Gość
8 miesięcy temu
Wszystko mnie boli , a za 20min do pracy:(
gość
8 miesięcy temu
Jest dobrym aktorem teatralnym. Gra w serialu nie jest mu potrzebna.
Gość
8 miesięcy temu
Fajny, mądry człowiek
Najnowsze komentarze (30)
Gość
8 miesięcy temu
Jakby nie miał co do garnka włożyć to by tam wrócił z podkulonym ogonkiem
Gość
8 miesięcy temu
Nie ogladam M jak miłość ale P.Kacper pokazal co potrafi w programach rozrywkowych ale jako jurry to jakieś nieporozumienie. Uwagi jakie dawał w programie Twoja twarz brzmi znajomo były dowodem na jego brak wiedzy itp.. P. Walewska tak nie krytykowała uczestników, wg mnie wszystkie rozumy pozjadał. Przez niego przestałam ogladac ten program a jest super ale ten Pan w jurry to jakieś nieporozumienie.
gość
8 miesięcy temu
Aktor jednej roli.
Gość
8 miesięcy temu
Niech lepiej wraca bo gdzie indziej roboty nie dostanie😂
Gość
8 miesięcy temu
Hipiokryzja i braq kasiii
zyta
8 miesięcy temu
mocno denerwujacy jest
Gość
8 miesięcy temu
Jeszcze Hanka powinna zmartwychwstać jak Tailor w modzie na sukces!
gość
8 miesięcy temu
Bardzo nielojalnie się zachował, bo myślał, że Pana Boga za nogi złapał, a tu ....zonk.
Gość
8 miesięcy temu
Błagam zakończcie ten serial
gość
8 miesięcy temu
Szkoda ze Hanka juz nie ma powrotu
Gość
8 miesięcy temu
Wracaj Marek
gość
8 miesięcy temu
Serial daje spokojne dochody bez żadnych problemów,a oto przecież chodzi Dobrze zaprezentował się jako wykonawca Twoja twarz... -jako juror był trochę denerwujący ..
Gość
8 miesięcy temu
Nie to ze jestem homofobem, ale strasznie irytował mnie w Twojej Twarzy, i ubiorem i zachowaniem i wymądrzaniem się.
Gość
8 miesięcy temu
Jednocześnie musiała zostać zdjęta aktorka grająca jego serialową żonę, ale musiała być zadowolona 😂