Wtorek 18.06.2019 06:30

Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"? "Furtka jest cały czas otwarta"

Kacper Kuszewski M jak miłość

Kacper Kuszewski wróci do "M jak miłość"? "Furtka jest cały czas otwarta"Mija rok odkąd Kacper Kuszewski zaskoczył wszystkich wyznaniem, że po 18 latach postanowił pożegnać się z serialem M jak miłość, w którym grał od pierwszego odcinka.

Zobacz: Kacper Kuszewski po 18 latach odchodzi z "M jak Miłość"! "Dla wszystkich był to szok"

Przez ten czas, chociaż Kacper miał okazję udowodnić, że jest człowiekiem wielu talentów, wygrywając w 2011 roku Taniec z gwiazdami, a w 2017 roku program Twoja twarz brzmi znajomo, nie zrobił wielkiej aktorskiej kariery. Przez dwadzieścia lat zagrał małe rólki w zaledwie pięciu filmach fabularnych. Kuszewski nabrał podejrzeń, że został zaszufladkowany w branży jako Marek Mostowiak, jednak komfort stałej pracy ciągle utrudniał mu decyzję o odejściu.


Pożegnanie z serialem odbyło się w burzliwej atmosferze, bo Kacper oskarżył swoich dotychczasowych szefów o nagminne łamanie praw pracowniczych.

Ekipa dowiaduje się z dwu-, trzytygodniowym wyprzedzeniem, że nikt za miesiąc nie pracuje i nikt nic nie zarobi - ujawnił. Aktorzy mają poczucie, że nie mogą narzekać i nie mogą walczyć o swoje prawa, bo są zatrudnieni na taki rodzaj umów, że można im podziękować i zatrudnić kogoś innego, kto nie będzie marudził. No więc nikt nie marudzi, tylko wszyscy zaciskają zęby i pracują. Od wielu lat zastanawiam się, jak to jest możliwe i jak to może być legalne.

Zobacz: Kuszewski po odejściu z "M jak Miłość" również narzeka na pracę w serialu: "Zastanawiam się, JAK TO MOŻE BYĆ LEGALNE"

Wyznanie aktora nie spotkało się z życzliwym przyjęciem. Ilona Łepkowska zarzuciła mu nawet hipokryzję. Na szczęście z czasem emocje opadły i producenci nie tylko wybaczyli Kacprowi, ale nawet postanowili dostosować scenariusz do jego ewentualnego powrotu.

Jak ujawnia Super Express, Marek Mostowiak nie pojawi się wprawdzie osobiście, ale jego obecność zostanie zaakcentowana pośrednio.

Przyjedzie do Grabiny, by omówić z synem kwestię jego przyszłości - pisze tabloid. Widzowie dowiedzą się o tym z rozmowy telefonicznej z Marią (Małgorzata Pieńkowska). Marek więc będzie cały czas obecny w tle. Oznacza to jedna: furtka jest cały czas otwarta i Kuszewski w każdej chwili może wrócić.

Myślicie, że powinien?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (51)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 51
Odpowiedz
44 14
zgłoś
Gość 18.06.2019 06:32
To ten, któremu było tak źle w mjm?
Odpowiedz
43 6
zgłoś
gość 18.06.2019 06:37
Kto się nie przewinął przez ten serial?
Odpowiedz
9 8
zgłoś
Gość 18.06.2019 06:37
Po takich oskarżeniach straciłby wiarygodność
Odpowiedz
12 14
zgłoś
M jak miłość 18.06.2019 06:39
Rozstałam się z mężczyzną , zanim jeszcze dobrze wszystko się nie zaczęło, bo boi się związku. Ehhh
Odpowiedz
31 10
zgłoś
Gość 18.06.2019 06:40
Wszystko mnie boli , a za 20min do pracy:(
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 51