Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Kalczyńska skomentowała zwolnienie Katarzyny Bosackiej. Stanęła po stronie stacji

174
Podziel się

"Rozumiem racje stacji" - zaznacza dziennikarka, która apeluje, by zrozumieć stanowisko TVN-u.

Anna Kalczyńska skomentowała zwolnienie Katarzyny Bosackiej. Stanęła po stronie stacji
bCNpBEZh

Zwolnienie Kasi Bosackiej, która przez lata prowadziła w TVN programy o tematyce zdrowotno - lifestyle'owej było zaskoczeniem dla widzów. Chyba nikt nie spodziewał się, że stacja podejmie decyzję o pożegnaniu z lubianą prowadzącą. Sama Bosacka też wydawała się być zdziwiona takim obrotem spraw.

bCNpBEZj

Ani sama zainteresowana, ani jej fani nie martwią się jednak o dalsze losy zawodowe dziennikarki - Kasia sama sugerowała, że ma już "coś na oku" i wkrótce będzie można ją oglądać gdzie indziej. Tymczasem koleżanka z firmy, Anna Kalczyńska, skomentowała odejście Katarzyny w dość niejednoznaczny sposób:

Nie rozmawiałam z Kasią. Czytałam tylko takie nagłówki, ale trudno się do nich odnosić. Jakie są bezpośrednie kulisy tego zwolnienia, nie wiem. Rozumiem racje stacji, Kasia się tłumaczy, że wina się dzieli na pół, ale nie wiem. Trudno mi się w tej sytuacji wypowiadać - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Jednocześnie dziennikarka dodała, że mogły zaszkodzić jej "komercyjne projekty", ponieważ stacja ma do tego rygorystyczne podejście:

Też posuwała się do krytykowania Roberta Lewandowskiego, za reklamowanie napoju gazowanego. Wiem, że ceni jakość i taka była jej linia obrony. Tym tropem poszła. Aczkolwiek wiem też doskonale, jak bardzo dużą rolę w naszym zawodzie odgrywa powstrzymywanie się od angażowania się w komercyjne projekty. Bardzo tego nasi szefowie zawsze pilnowali i mam wrażenie, że nasza stacja nadal bardzo tego pilnuje i stoi na straży tego, aby żaden kontrakt nie przeszkodził w realizacji pewnej misji. Kasia miała tutaj pewną misję do odegrania - dodała.

bCNpBEZp
bCNpBEZq
bCNpBEZK
KOMENTARZE
(174)
gość
rok temu
Programy pani Kasi były świetne, ale tutaj problem był w tym, że krytykowała koncerny...
Gość
rok temu
No krytyka lewego byla słuszna. Wgl wstyd zeby sportowcy palili papierosy i reklamowali słodkie soczki. Ale pieniądz uszkadza myślenie.
Gość
rok temu
ze, Bosacka opowiada bzdury wzięte z Internetu. W ogóle się nie zna na żywności. Nie wiem z jakiego powodu została zatrudniona w ogóle na taka pozycję. W dodatku prowadziła swoje programy jakby jej widzami było przedszkole
bCNpBEZL
Gość
rok temu
No ale inni dziennikarze TVN angazuja sie w inne komercyjne reklamy !!!! Wlasciwie wszyscy... Rusin, Wellman, Prokop itd....
Gość
rok temu
Kaśka weź się za odchudzanie bo nie byłaś dobrym wzorem dla oglądających. A tak w ogóle to jesteś bardzo spoko
Najnowsze komentarze (174)
Gość
rok temu
A mnie się wydaje, że Kalczyńska jest taką wredną flądrą...
Gość
rok temu
Od dłuższego czasu sama była antyreklamą swojego programu. A już pokazanie swoich fochów w ostrym cięciu, żenada!
Gość
rok temu
Ta kobieta siebie powinna najpierw ogarnąć jeśli ma prowadzić coś nt. Zdrowych nawyków, bo z nadwagą rzędu 20-25 kg nie wypada innych pouczać. Poza tym to nie jej stacja by mieć prawo "po swojemu" prowadzić program i mówić co chce.
stan
rok temu
niech pani kalczyńska przypomni czym się zajmuje jej mąż w tvn.
dana
rok temu
Pani Kalczyńskajest okropna i z wyglądu i z zachowania Wszystko by zrobiła aby jej tylko nie zwolnili Gdyby to zależało ode mnie odrazu bym ją zwolniła
Gość Polak
rok temu
Sportowcy powinni mieć zakaz reklamowania alkoholu i produktów uznanych za tzw. niezdrowe! Wątpię aby Lewandowski czy inna "gwiazda" miały w swojej lodówce to co reklamują?!
MY WY i Oni
rok temu
PANI KASIA jest świetna,mądra i JEJ programy chce się oglądać!!!!!!!Kalczyńska jest miałka i nijaka ,bez Kalczyńskiej spoko możemy się obejść!!!!!!!Żadna strata!!!!!
gość
rok temu
W mojej ocenie decyzja stacji w 100% słuszna! Pani Kasiu powodzenia... :-)
bCNpBEZD
gość
rok temu
a jak można promować zdrowe odżywianie, mając nadwagę? za dużo eko-marchewki? coś tu nie pasuje...
maur
rok temu
czyżby mąż p kasi nie z tej strony politycznej? przecież lewy
gość
rok temu
Żeby tak jeszcze to celebryctwo umiało powstrzymać się od politykowania.a nie że guzik wiedzą i sieją ferment.polglowki.
laszka
rok temu
Zubilewicz, tak samo jak Bosacka, jak nie masz zgody pracodawcy na jakiś inny kontrakt, to cię zwalniają.
Gość
rok temu
Zapomniala o umowie/kontrakcie I oto skutki .@ bledy sie placi
Gość
rok temu
Zatrudnili lewandowską i bosacka musiala odejsc
...
Następna strona
bCNpBFaf