Środa 10.07.2019 14:40

Wyretuszowana Ariana Grande mruży oczy na okładce "Vogue". Fani: "Kim jest ta kobieta?"

Ariana Grande hotnews

Wyretuszowana Ariana Grande mruży oczy na okładce "Vogue". Fani: "Kim jest ta kobieta?"

Ariana Grande w ostatnim czasie wyrosła na jedną z największych ikon nastolatków na całym świecie. Piosenkarka ma za sobą dość ciężki okres, który wynika z tragicznej śmierci Maca Millera, jej byłego partnera. Para rozstała się co prawda jakiś czas przed jego odejściem, jednak nie przeszkodziło to internautom w obwinianiu jej za śmierć rapera. Na nowym albumie rozliczała się z kolei z byłymi chłopakami i wkrótce ruszyła w kolejną trasę koncertową.

Nie ma wątpliwości, że Ariana Grande jest obecnie u szczytu swojej kariery. Piosenkarka udziela wywiadów, działa na różnych polach show biznesu, a nawet angażuje się w liczne akcje społeczne. Nic zatem dziwnego, że otrzymała propozycję współpracy z kultowym magazynem Vogue, który zorganizował dla niej sesję okładkową.

Piosenkarka znalazła się na okładce sierpniowego wydania magazynu, gdzie pozuje w czarnej sukience i z kapeluszem z szerokim rondem na głowie. Na kolanach gwiazdy siedzi Tolouse, jej adoptowany pies, którego fani znają między innymi z nagrań publikowanych na jej kontach w mediach społecznościowych. Całość dopełnił minimalistyczny makijaż i delikatna biżuteria. Zdjęcie wykonała słynna fotograf Annie Leibovitz.

Mimo wszystko okładka Vogue'a z Arianą Grande nie przypadła do gustu internautom. Problemem okazała się twarz piosenkarki, która została przesadnie wygładzona i wyretuszowana do granic możliwości. Graficy zaszaleli do tego stopnia, że na zdjęciu faktycznie trudno dostrzec podobieństwo do znanej piosenkarki. Jej fani oczywiście szybko dali wyraz swojemu niezadowoleniu w komentarzach na Instagramie.

Kim jest ta kolorowa kobieta?

Ta okładka jest tak nudna...

Przykro mi, ale to nie jest ok. Ariana wcale tak nie wygląda.

Pies wygląda lepiej od niej.

Wygląda jakby jej skóra była brązowa.

Nic nie osiągnęła w dziedzinie mody, dlaczego jest na okładce?

Fani piosenkarki usiłowali bronić okładki z jej udziałem, jednak ich głos przepadł wśród licznych wyrazów krytyki. Do tej pory ani Ariana, ani osoby odpowiedzialne za zdjęcie nie wzięły udziału w tej gorącej debacie. Faktycznie wyszło aż tak źle?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (96)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96
Odpowiedz
312 26
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:45
Ładna okładka
Odpowiedz
37 31
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:45
Nie rozumiem jej fenomenu.
Odpowiedz
390 24
zgłoś
Eve 10.07.2019 14:46
Wygląda Z***biście. Ludzie jak zwykle wiecznie niezadowoleni
Odpowiedz
287 49
zgłoś
Gość 10.07.2019 14:46
Gość: Nie rozumiem jej fenomenu.
To posłuchaj może jaki ma głos na żywo?
Odpowiedz
622 10
zgłoś
gość 10.07.2019 14:47
Wygląda jak ona, tylko bez zrobionego oka do brwi i bez kg rzęs.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 96