Furgonetka do propagandy przeciw społeczności LGBT została zwandalizowana przez aktywistki! (FOTO)
stop bzdurom
11.07.2019 00:00

Furgonetka do propagandy przeciw społeczności LGBT została zwandalizowana przez aktywistki! (FOTO)

Pojazd z ogromnym banerem, którego celem było głosić nienawistne kłamstwa na temat osób nieheteronormatywnych, został zamalowany hasłami "Stop Bzdurom".

Podziel się
Dodaj komentarz

Zasada dziel i rządź sprawdza się w polityce już od tysiącleci. Nic więc dziwnego, że polska prawica raz po raz sięga po nią, licząc na to, że strach przed "obcym" będzie w stanie lepiej zmobilizować elektorat niż solidnie przygotowana reforma edukacji. Straszenie "na imigranta" nie działa już od dłuższego czasu, dlatego za nowego arcywroga środowiska przyjazne rządowi obrały sobie osoby homoseksualne, które w dość niejasny sposób mają ich zdaniem przyczyniać się do degradacji polskiego społeczeństwa za pomocą edukacji seksualnej - największego zła w oczach konserwatystów.

Przerażeni wizją schyłku powszechnej ignorancji fundamentaliści ruszyli na ulice, aby tam za pomocą banerów, furgonetek i megafonów przekonać społeczeństwo, że homoseksualizm jest równy pedofilii. Służący do szerzenia nienawistnej propagandy pojazd szybko trafił na celownik równościowych aktywistów. Wehikuł kłamstw i pseudonaukowych wynurzeń został całkowicie pokryty grafiti w ostatnią środę, co skutecznie uniemożliwiło mu ponowne włączenie się do ruchu drogowego.

Takie zdjęcia zostały nadesłane redakcji. Jak zawsze składamy wyrazy uznania nocnym malarkom. Fundacja Pro - Prawo do Życia - wszystko co możemy powiedzieć to wesołych 100 tysięcy podpisów! PS. Na reszcie nadesłanych zdjęć widać, że ktoś zamalował wam tablice. To strasznie słabo, bo wszystkie wiemy, że z niewidoczną tablicą rejestracyjną nie można włączać się do ruchu - czytamy na facebookowym profilu Stop Bzdurom.

(fot. Facebook/@stopbzdurom)
(fot. Facebook/@stopbzdurom)
(fot. East News)
(fot. East News)
komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
11-07-2019

gośćTo jest portal o celebrytach czy LGBT? Rozumiem parę artykułów na ten temat, ale wy macie już obsesję. Ostatni raz jestem na tej stronie.

11-07-2019

GośćNie dla rozpowszechniania homoseksualizmu!

11-07-2019

gośći bardzo dobrze!

14-07-2019

GośćPudel siejesz zło

14-07-2019

Gość#loveislove

14-07-2019

gośćKraj się stacza, oby tylko dewianci dzieci nie dostawali pod opiekę... Przerażające...

13-07-2019

GośćHomoseksualizm a pefofilia...? Cecha wspolna to taka ze jedno i drugie jest zboczeniem czy wynaturzeniem jak kto woli...Roznica jest jedynie taka ze … Czytaj całość

13-07-2019

GośćSuper

13-07-2019

GośćPudel nie wciskaj nam ideologii LGBT!!!!

13-07-2019

GośćNadejdzie taki dzien ze lgbt bedziemy wiszac