Piątek 12.07.2019 15:00

Irina Shayk i Bradley Cooper jednak się rozstali? Modelka udzieliła osobistego wywiadu

Irina Shayk Bradley Cooper hotnews

Irina Shayk i Bradley Cooper jednak się rozstali? Modelka udzieliła osobistego wywiadu

Irina Shayk od kilku miesięcy jest bez przerwy w centrum zainteresowania mediów. Wszystko za sprawą kryzysu w jej związku z Bradleyem Cooperem. Współpraca między aktorem a Lady Gagą na planie filmu Narodziny gwiazdy miała przerodzić się w romans, a ich rzekomo "niepokojące zachowania" można było zobaczyć chociażby podczas występu na oscarowej gali. Sytuacja zrobiła się na tyle poważna, że związek modelki i aktorka podobno się rozpadł i wyprowadziła się z ich wspólnego domu. 

Irina Shayk nie ma w zwyczaju dzielić się ze światem informacjami ze swojego życia prywatnego, dlatego jej rozstanie z Cooperem wciąż pozostaje w sferze domysłów. Modelka zdecydowała się jednak na rozmowę z dziennikarzem gazety Harper's Bazaar, która uznawana jest przez niektórych jako jej pierwszy wywiad po rozstaniu z aktorem. W trakcie wywiadu powiedziała między innymi, że nie rozmawia z mediami o swoim życiu prywatnym, jednak rozumie jak duże zainteresowanie jest w stanie wzbudzać.

To ludzka rzecz. Jeśli widzisz zasłonę, chcesz za nią wejść - stwierdziła Shayk w rozmowie z Harper's Bazaar.

Niestety nie za każdą zasłonę można wejść, co sama właśnie udowodniła. Fani liczyli na jakiekolwiek szczegóły dotyczące jej związku z Bradleyem, jednak tym razem musieli się niestety obejść smakiem. Modelka powiedziała jednak kilka istotnych zdań, które zdaniem prasy wskazują na to, że w ich relacji od dawna nie układało się najlepiej. Nie wykluczają też, że Irina sama wychowuje ich córkę.

Kobiety mogą wychowywać dzieci, mogą realizować się zawodowo, a po powrocie z pracy mogą gotować obiad, sprzątać i wykonywać wszelkie obowiązki. Nigdy nie miałyśmy mężczyzn. Musisz nauczyć się wbijać gwóźdź w ścianę, wieszać zasłony. Wiem wszystko o tym, jak sadzić ziemniaki i ogórki, ponieważ w Rosji właśnie tak można przetrwać zimę - powiedziała modelka.

Opowiedziała również o tym, jakim rodzicem stara się być dla swojej córki, Lei De Seine.

Musisz być naprawdę sobą dla swoich dzieci. W przeciwnym razie żyjesz w kłamstwie. Dlaczego będąc matką masz zakładać dłuższą spódnicę? Czy masz zmienić to, kim jesteś i jak się czujesz tylko dlatego, że stałaś się matką? - skomentowała Shayk.

Te z pozoru niewinne wypowiedzi są zdaniem mediów wskazówką, że Irina Shayk faktycznie rozstała się z aktorem i obecnie sama wychowuje córkę. Przypomnijmy, że Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się rzekomo jeszcze na początku tego roku.

Myślicie, że coś faktycznie jest na rzeczy?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (132)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 132
Odpowiedz
36 137
zgłoś
gość 12.07.2019 15:01
ona ma sflaczałe cyce, bradley wie co robi
Odpowiedz
11 46
zgłoś
Pierdzacy Ogniem 12.07.2019 15:02
napjerdziałem z Bytomia
Odpowiedz
14 69
zgłoś
gość 12.07.2019 15:02
gość: ona ma sflaczałe cyce, bradley wie co robi
p0lki mają bardziej sflaczałe, jak aborygenki w afryce, do tego te spr*****ałe zęby i celluit, bleee
Odpowiedz
17 21
zgłoś
gość 12.07.2019 15:02
gość: ona ma sflaczałe cyce, bradley wie co robi
Zbuczyn
Odpowiedz
19 34
zgłoś
Gość 12.07.2019 15:04
znowu domysły , z drugiej strony skoro jest osoba publiczna to mogłaby powiedzieć wprost a nie obwijac w bawełnę i udawać taktowna
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 132