Ekspert od czytania z ruchu warg zdradził, co Beyonce powiedziała Meghan Markle!

82
Podziel się

Myślicie, że zostaną przyjaciółkami?

Ekspert od czytania z ruchu warg zdradził, co Beyonce powiedziała Meghan Markle!

Meghan Markle zaczyna regularnie pojawiać się publicznie i wielkimi krokami zbliża się do końca urlopu macierzyńskiego. Nie zabrakło jej na tegorocznym Wimbledonie, gdzie z uwagą obserwowała mecz swojej serdecznej przyjaciółki, Sereny Williams. Towarzyszyła jej szwagierka, Kate Middleton, która została wyznaczona do "pilnowania" 37-letniej księżnej Sussexu. Rodzina królewska miała nadzieję, że w ten sposób uda się nieco ocieplić nadszarpnięty przez konflikt wizerunek pań.

Niekonwencjonalne zachowanie Meghan wzbudza kontrowersje niemal od pierwszego dnia jej związku z księciem Harrym. Wielokrotnie łamała dworską etykietę, a złośliwi twierdzili, że bardziej odnajduje się w roli celebrytki niz księżnej. Podczas turnieju Wimbledonu ubrała się niestosownie do okazji, usiadła w sektorze dla VIP-ów i nie pozwoliła fotografom robić jej zdjęć. Paranoiczne zachowanie księżnej zostało ostro skrytykowane przez amerykański odpowiednik Karoliny Kormin-Piotrowskiej, Piersa Morgana. Dziennikarz wprost stwierdził, że Meghan nie ma klasy Kate Middleton.

Mama małego Archiego nie zraziła się jednak krytyką ze strony mediów i zabrała swojego męża na brytyjską premierę filmu Król lew. Na wydarzeniu obecni byli także Beyonce i Jay-Z, który od razu znaleźli z księżna wspólny język. Piosenkarka podejrzewana o udawanie ciąży poradziła Meghan, by nie zwracała uwagi na kąśliwe komentarza, a w kwestii rodzicielstwa zaufała swojemu instynktowi.

Każde wyjście Meghan wzbudza tak wiele emocji, że brytyjskie tabloidy zatrudniają nawet specjalistów od czytania z ruchów warg, którzy mają odgadnąć z nagrań słowa wypowiedziane przez Meghan i rozmawiające z nią osoby. Nie inaczej było w przypadku spotkania 37-latki z Beyonce. Okazuje się, że piosenkarka czule przywitała byłą aktorkę i przyznała, że "uwielbia ją i jej męża":

Cześć moja księżniczko - miała zacząć rozmowę z Markle

Daily Mail opublikował także swoją analizę spotkania Meghan z obecnym na premierze filmu Eltonem Johnem. Legendarny piosenkarz miał zwrócić uwagę na... buty księżnej:

Podziwiam twoje buty - usłyszała od artysty, po czym zaczęła się śmiać.

Spodziewaliście się, że Meghan jest tak ciepło przyjmowana przez ludzi związanych z show biznesem? Myślicie, że doczeka się takiego uznania również w rodzinie królewskiej?

KOMENTARZE
(82)
Gość
7 miesięcy temu
Pudel ty masz jakaś obsesje na punkcie Markle bez jaj. To już się leczy:/
gość
7 miesięcy temu
nikogo to nie obchodzi
gość
7 miesięcy temu
czemu promujecie kobiety które zajmują sie prostytucją?
Gość
7 miesięcy temu
Weszłam tu, bo pomyślałam, że może skoro już o tym piszecie to powiedziała jej coś ciekawego. Jednak nie.
Gość
7 miesięcy temu
Tak jakby chciała powiedzieć „w końcu ci się udało być sławna księżniczko”
Najnowsze komentarze (82)
gość
7 miesięcy temu
Jay-Z - świetny fryz!
gość
7 miesięcy temu
Popieram pierwszą wypowiedz .Pudel TY masz obsesje na punkcie Meghan ,,,to juz sie powinno lleczyć
Gość
7 miesięcy temu
Pudel to syfff
gość
7 miesięcy temu
To są normalni ludzie. Zachowują się wobec siebie jak najuprzejmiej i ze sporą ilością klasy. Więc siłą rzeczy komplementy i tak dalej. To zdrowe przecież.
Gość
7 miesięcy temu
Ale ona gruba
Gość
7 miesięcy temu
O rety to musi być okropne uczucie- musisz powiedzieć coś miłego, wiec mówisz kobiecie ze podobają ci się jej buty 😱
gość
7 miesięcy temu
Megan to babka z ,,, ikrą ,,,.Wie czego chce od życia a innym nic do tego😘☺️😊
gość
7 miesięcy temu
Ona jest strasznie fałszywa, wszystko na pokaz. Nawet zaczyna inaczej patrzeć na Harrego jak pojawiaja się kamery.
Gość
7 miesięcy temu
Piers Morgan jest Brytyjczykiem
Gość
7 miesięcy temu
'ostro skrytykowane przez amerykański odpowiednik Karoliny Kormin-Piotrowskiej, Piersa Morgana' Chyba Korwin-Piotrowskiej, jeśli już! A Piers Morgan jest rodowitym Angolem, więc jeśli już to raczej byłby odpowiednikiem angielskim! Czy ktoś te wypociny sprawdza przed puszczeniem w obieg! Dno i pół metra mułu!!
Gość
7 miesięcy temu
Piers Morgan to Angol a nie Amerykanin 🙄
gość
7 miesięcy temu
A g ...mnie to obchodzi co kto powiedział!
Gość
7 miesięcy temu
Bo Amerykania się cieszy, że mają w Brytani księżniczkę burgerów i patosu. To jest logiczne, że ona ma więcej fanów, bo jest z Ameryki, która jest ogromna
gość
7 miesięcy temu
Nieinteresujące
...
Następna strona