Środa 17.07.2019 07:00

Sceptyczna Meghan Markle o krytykujących jej małżeństwo: "Nie ułatwiają nam tego"

Pharrell Williams Meghan Markle Książę Harry

Sceptyczna Meghan Markle o krytykujących jej małżeństwo: "Nie ułatwiają nam tego"East News

Meghan Markle ma za sobą naprawdę trudny okres. Musiała zmierzyć się z lawiną krytyki, która spadła na nią po urodzeniu syna. Nie wszystkim spodobał się fakt, ze księżna zdecydowała wyprawić Archiemu prywatne chrzciny i utrzymywała w tajemnicy imiona rodziców chrzestnych. Niektórzy nawet pokusili się o stwierdzenie, że Markle nadaje się bardziej na amerykańską gwiazdę niż na księżną z prawdziwego zdarzenia.

PRZYPOMNIJMY: Policzono, ile Meghan Markle i książę Harry WYDALI NA ARCHIEGO!

Bez kontrowersji nie obyło się także w przypadku ostatnich publicznych wystąpień żony Harry’ego. 37-letnia rozwódka pojawiła się na Wimbledonie, gdzie zaprezentowała się w prostej marynarce i jeansowych spodniach - stylizacji "niegodnej" brytyjskiej księżnej. Atmosferę skandalu wzmocniło niepokojące zachowanie Meghan, która zabroniła fotografom robić jej zdjęcia. Na pierwsze oficjalne głosy krytyki nie trzeba było długo czekać.

PRZYPOMNIJMY: Meghan Markle wywołała skandal na Wimbledonie. Piers Morgan komentuje: "WRACAJ DO AMERYKI!"

Mama Archiego na szczęście może liczyć na o wiele cieplejsze przyjęcie w przypadku osób związanych z show biznesem. Księżna Sussex razem z mężem pojawiła się na brytyjskiej premierze filmu Król lew. Plotkowała z obecną na wydarzeniu Beyonce, która radziła jej, by w wychowywaniu dzieci polegać przede wszystkim na intuicji. Nie zabrakło oczywiście czułych uścisków i wspólnych zdjęć.

PRZYPOMNIJMY: Meghan Markle w stylizacji za 27 TYSIĘCY ZŁOTYCH przytula się do Beyonce na premierze "Króla Lwa" (FOTO)

Na premierze obecny był także Pharrell Williams. 46-letni piosenkarz jest zafascynowany związkiem byłej aktorki i młodszego syna księżnej Diany. Kamery uchwyciły, jak rozradowany wykonawca piosenki Happy wychwala relację Sussexów:

Macie taki cudowny związek. Miłość jest wspaniała. Nigdy nie bierz tego za pewnik, ale co to właściwie znaczy w dzisiejszych czasach. Chce wam powiedzieć, że wasz związek wiele znaczy dla nas wszystkich. Kibicujemy wam - przyznał z uśmiechem na ustach.

Meghan podziękowała za miłe słowa i przyznała, że nie jest jej łatwo:

Dziękuję, oni tego nie ułatwiają - skwitowała krótko, odnosząc się najprawdopodobniej do kontrowersji związanych z publikacjami w mediach.

Myślicie, że Meghan faktycznie nie może poradzić sobie z medialną nagonką?

East NewsEast NewsEast News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (102)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 102
Odpowiedz
224 67
zgłoś
Gość 17.07.2019 07:01
Chcą ją zniszczyć
Odpowiedz
281 48
zgłoś
Gość 17.07.2019 07:01
Ok jest silna, ale takiej nagonki nikt nie wytrzyma
Odpowiedz
363 71
zgłoś
Miska 17.07.2019 07:04
Uu to już początek końca, jeśli będzie latać to znajomych celebrytach i gadać o swoim życiu prywatnym . Już nie z takimi gwiazdami dwór sobie radził. Chyba zapomniała o tym
Odpowiedz
69 23
zgłoś
Gość 17.07.2019 07:04
Celebrytka na salonach
Odpowiedz
315 12
zgłoś
Gość 17.07.2019 07:04
Pharrell wiecznie mlody :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 102