Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Zamachowska boi się o posadę w TVP? "OD PONIEDZIAŁKU WALKA"

141
Podziel się:

Mimo wcześniejszych zapewnień o milczeniu, na instagramowym profilu dziennikarki pojawiają się wymowne wpisy.

Monika Zamachowska boi się o posadę w TVP? "OD PONIEDZIAŁKU WALKA"

Kilka dni temu okazało się, że Michał Olszański, który od wielu lat związany jest z Telewizją Polską już nie wystąpi w roli prowadzącego w Pytaniu na śniadanie. Po tym jak prezenter zdecydował się skomentować wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, władze stacji stwierdziły, że
"plotkarskie przedstawienie przez niego kulisów rozmowy z prezesem, wraz z subiektywnymi i nieuprawnionymi komentarzami, mogło doprowadzić do naruszenia interesów TVP". W efekcie 64-latek został zwolniony i jak sam przyznał, pożegnano się z nim "niezbyt elegancko". Jak ustaliliśmy, nowym prowadzącym Pytanie na śniadanie został Aleksander Sikora.

O swoją posadę najwyraźniej zaczęła bać się koleżanka z pracy Olszańskiego - Monika Zamachowska. Przebywająca obecnie na urlopie nad morzem dziennikarka od kilku dni zamieszcza na Instagramie posty, które sugerują, że nieco się niepokoi o swoją przyszłość. Początkowo żona Zbigniewa zapowiedziała, że zamierza milczeć w kontekście całej sytuacji, jednak kolejne zdjęcia opatruje dwuznacznymi opisami:

Wiecie, ile złej energii człowiek może się pozbyć w ciągu 10-kilometrowego szusu na rolkach? Dużo. Chociaż pokłady tejże wydają się chwilowo nieskończone - napisała pod fotografią, na której widzimy ją siedzącą na trawie w rolkach.

Bardzo możliwe, że Monika martwi się swoją niepewną sytuacją w TVP, bowiem jak donosi Fakt, jej miejsce w śniadaniówce ma ponoć zająć Izabela Krzan. Z tego, co Zamachowska pisze na instagramowym profilu można wywnioskować, że najprawdopodobniej w najbliższy poniedziałek czeka ją rozmowa z przełożonymi. Pod jednym z najnowszych zdjęć zamieściła wymowny wpis, w którym zasugerowała, że nie zamierza się poddać:

Ostatnie roleczki z synem. Od poniedziałku walka. Trzymajcie kciuki - czytamy pod kolejną publikacją z wyprawy rolkowej.

Myślicie, że jej pozycja w TVP rzeczywiście jest zagrożona?

KOMENTARZE
(141)
gość
2 lata temu
Jest antypatyczna, lubi stawiać na swoim i nie daje innym dojść do głosu. Taka osoba nie powinna prowadzić lekkiego, porannego programu.
Gość
2 lata temu
Zaraz padnie komentarz : "TVN też zwalnia za poglądy!". No więc nie, moi mili. Jakoś Anna Kalczynska, Chajzer i inni sobie spokojnie tam pracują.
gość
2 lata temu
Fortuna na pstrym koniu jezdzi... jak to mowi stare polskie przyslowie...
gość
2 lata temu
Monika może prywatnie zapomina ugryźć się w język, ale jest doświadczoną prezenterką, dobrze prowadzi pnś, na pewno wolę ją od Marceliny, która tyle czasu prowadzi, a ciągle brak jej ogłady.
Gość
2 lata temu
PiS robi co chce, jak ikea wyrzuciła pracownika za zachęcanie do zabójstwa to płakali a sami za poglądy wyrzucają
Najnowsze komentarze (141)
bea
2 lata temu
Takie życie. Nie da się pracować w jednym programie do emerytury.
Gość
2 lata temu
Robi się jej drugi podbródek.
Gość
2 lata temu
Tej kobiety nie da sie juz słuchać!!!!!!!
Gość
2 lata temu
Chyba już najwyższy czas na odejście Pani Moniko!!!!!!!!!!!!
wujek
2 lata temu
Nic nie jest dane raz na zawsze nawet wybrańcom
gość
2 lata temu
No moze wreszcie sie jej pozbenda,czas najwyzszy.
Gość
2 lata temu
TVP zacznie przyjmować niekompetentne, bez wiedzy, osoby. Przecież Marcelina, Ida, i teraz podobno Izabela no tragedia ja za nie się wstydzę....Rogamel to profesjonalizm Bravo!!
M.
2 lata temu
Mozna ja lubić lub nie ale jest profesjonalistką, nie mogę oglądać Tamary - amatorka całkowita. Wymieniają prawdziwych dziennikarz na amatorów, powoli nie da się tego oglądać.
gość
2 lata temu
kto ja chce ogladać ,a jeszcze gorzej - słyszeć?
gość
2 lata temu
szkoda byloby tej pary bardzo fajnie prowadza program poprostu profesjonalisci
Ewa
2 lata temu
Monika powinna odejść dawno,szkoda mi bardzo P Michała!!!
Gość
2 lata temu
Biedactwa. Codziennie miliony ludzi traci pracę i nie robi z tego powodu medialnej wrzawy
Gość
2 lata temu
Zmieniamy panią na nowszy model.
Gość
2 lata temu
Monika daje rade ! Super bojowniczka kobieta. Takich potrzeba wiecej!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie