Trwa ładowanie...
Przejdź na

Monika Zamachowska boi się o posadę w TVP? "OD PONIEDZIAŁKU WALKA"

141
Podziel się

Mimo wcześniejszych zapewnień o milczeniu, na instagramowym profilu dziennikarki pojawiają się wymowne wpisy.

Monika Zamachowska boi się o posadę w TVP? "OD PONIEDZIAŁKU WALKA"
bDgHMSid

Kilka dni temu okazało się, że Michał Olszański, który od wielu lat związany jest z Telewizją Polską już nie wystąpi w roli prowadzącego w Pytaniu na śniadanie. Po tym jak prezenter zdecydował się skomentować wywiad z Jarosławem Kaczyńskim, władze stacji stwierdziły, że
"plotkarskie przedstawienie przez niego kulisów rozmowy z prezesem, wraz z subiektywnymi i nieuprawnionymi komentarzami, mogło doprowadzić do naruszenia interesów TVP". W efekcie 64-latek został zwolniony i jak sam przyznał, pożegnano się z nim "niezbyt elegancko". Jak ustaliliśmy, nowym prowadzącym Pytanie na śniadanie został Aleksander Sikora.

O swoją posadę najwyraźniej zaczęła bać się koleżanka z pracy Olszańskiego - Monika Zamachowska. Przebywająca obecnie na urlopie nad morzem dziennikarka od kilku dni zamieszcza na Instagramie posty, które sugerują, że nieco się niepokoi o swoją przyszłość. Początkowo żona Zbigniewa zapowiedziała, że zamierza milczeć w kontekście całej sytuacji, jednak kolejne zdjęcia opatruje dwuznacznymi opisami:

bDgHMSif

Wiecie, ile złej energii człowiek może się pozbyć w ciągu 10-kilometrowego szusu na rolkach? Dużo. Chociaż pokłady tejże wydają się chwilowo nieskończone - napisała pod fotografią, na której widzimy ją siedzącą na trawie w rolkach.

Bardzo możliwe, że Monika martwi się swoją niepewną sytuacją w TVP, bowiem jak donosi Fakt, jej miejsce w śniadaniówce ma ponoć zająć Izabela Krzan. Z tego, co Zamachowska pisze na instagramowym profilu można wywnioskować, że najprawdopodobniej w najbliższy poniedziałek czeka ją rozmowa z przełożonymi. Pod jednym z najnowszych zdjęć zamieściła wymowny wpis, w którym zasugerowała, że nie zamierza się poddać:

Ostatnie roleczki z synem. Od poniedziałku walka. Trzymajcie kciuki - czytamy pod kolejną publikacją z wyprawy rolkowej.

bDgHMSil

Myślicie, że jej pozycja w TVP rzeczywiście jest zagrożona?

bDgHMSim
bDgHMSin
bDgHMSiG
KOMENTARZE
(141)
gość
rok temu
Jest antypatyczna, lubi stawiać na swoim i nie daje innym dojść do głosu. Taka osoba nie powinna prowadzić lekkiego, porannego programu.
Gość
rok temu
Zaraz padnie komentarz : "TVN też zwalnia za poglądy!". No więc nie, moi mili. Jakoś Anna Kalczynska, Chajzer i inni sobie spokojnie tam pracują.
gość
rok temu
Fortuna na pstrym koniu jezdzi... jak to mowi stare polskie przyslowie...
bDgHMSiH
gość
rok temu
Monika może prywatnie zapomina ugryźć się w język, ale jest doświadczoną prezenterką, dobrze prowadzi pnś, na pewno wolę ją od Marceliny, która tyle czasu prowadzi, a ciągle brak jej ogłady.
Gość
rok temu
Jej się po prostu nie da lubić...
Najnowsze komentarze (141)
bea
12 miesięcy temu
Takie życie. Nie da się pracować w jednym programie do emerytury.
Gość
rok temu
Robi się jej drugi podbródek.
Gość
rok temu
Tej kobiety nie da sie juz słuchać!!!!!!!
Gość
rok temu
Chyba już najwyższy czas na odejście Pani Moniko!!!!!!!!!!!!
wujek
rok temu
Nic nie jest dane raz na zawsze nawet wybrańcom
gość
rok temu
No moze wreszcie sie jej pozbenda,czas najwyzszy.
Gość
rok temu
TVP zacznie przyjmować niekompetentne, bez wiedzy, osoby. Przecież Marcelina, Ida, i teraz podobno Izabela no tragedia ja za nie się wstydzę....Rogamel to profesjonalizm Bravo!!
M.
rok temu
Mozna ja lubić lub nie ale jest profesjonalistką, nie mogę oglądać Tamary - amatorka całkowita. Wymieniają prawdziwych dziennikarz na amatorów, powoli nie da się tego oglądać.
bDgHMSiz
gość
rok temu
kto ja chce ogladać ,a jeszcze gorzej - słyszeć?
gość
rok temu
szkoda byloby tej pary bardzo fajnie prowadza program poprostu profesjonalisci
Ewa
rok temu
Monika powinna odejść dawno,szkoda mi bardzo P Michała!!!
Gość
rok temu
Biedactwa. Codziennie miliony ludzi traci pracę i nie robi z tego powodu medialnej wrzawy
Gość
rok temu
Zmieniamy panią na nowszy model.
Gość
rok temu
Monika daje rade ! Super bojowniczka kobieta. Takich potrzeba wiecej!
...
Następna strona
bDgHMSjb