Środa 31.07.2019 22:30

Maffashion atakuje Michała Figurskiego: "Dziennikarz w radiu? NO BURACTWO!"

Ewa Minge Maffashion Michał Figurski Karolina Korwin Piotrowska

Maffashion atakuje Michała Figurskiego: "Dziennikarz w radiu? NO BURACTWO!"Od wtorku nie cichnie wrzawa spowodowana komentarzem, który Michał Figurski postanowił poczynić na antenie Anty Radia na temat aparycji popularnej projektantki Ewy Minge. W trakcie rozmowy z Karoliną Korwin Piotrowską dziennikarz dywagował na temat popularyzujących się zabiegów twarzy oraz roli, jaką pisarze science-fiction mogliby odegrać w rozwoju medycyny. Stęskniony najwyraźniej za praktykowanym przez siebie przed laty stylem dziennikarstwa, Figurski postanowił znaleźć "dowcipną" puentę segmentu, a za kropkę nad i posłużyła mu właśnie pani Minge.

Zobacz: Obrzydliwe słowa Michała Figurskiego o Ewie Minge: "Od kogo ona TĘ TWARZ PRZESZCZEPIŁA?"

Słuchaj, jak się nazywa ta projektantka z burzą rudych loków? (...) Od kogo ona tę twarz przeszczepiła? - usłyszeli słuchacze.

Bolesne słowa dotarły także do projektantki, która odpłaciła się prezenterowi pięknym za nadobne. W swoim obszernym pośnie na Facebooku Ewa zasugerowała, że dziennikarz "nie ma światu nic do zaoferowania poza słowotokiem oraz podżeganiem do hejtu". Udzieliła także wypowiedzi Plejadzie, w której krótko określiła Figurskiego mianem "gówniarza".

Do kontrowersyjnej wypowiedzi dziennikarza postanowiła odnieść się także Maffashion, która ostatnimi czasy coraz częściej wykorzystuje swoją rozpoznawalność, zabierając głos w sprawach publicznych i społecznych, za co, jak najbardziej, należy jej się uznanie.

Zobacz: Maffashion wsparła Marsz Równości w Białymstoku. Wylała się na nią fala hejtu: "Popierasz zboczenia? ŻAŁOSNA CELEBRYTKA"

No buractwo. Co się dzieje z ludźmi, że pozwalają sobie na tak prymitywne zachowania i komentarze? OK, w necie pełno trolli, którzy gnoją wszystkich i wszystko... a hejt jest uprawiany na porządku dziennym. Ale tu dziennikarz w radiu? Osoba publiczna? Taki poziom? - czytamy w poście blogerki.

fot. Instagram/@maffashion_officialfot. Instagram/@maffashion_officialfot. Instagram/@feegur
fot. Instagram/@feegur
fot. Instagram/@eva_mingefot. Instagram/@eva_minge

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (198)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 198
Odpowiedz
36 9
zgłoś
Gość 31.07.2019 22:32
Radio...
Odpowiedz
180 33
zgłoś
Gość 31.07.2019 22:32
Nie ma przysłowia o kropce nad i, wiec nie można pisać o „przysłowiowej kropce nad i”. Elementarz dziennikarstwa. Ktoś Wam to redaguje?
Odpowiedz
4 14
zgłoś
Gość 31.07.2019 22:32
Pierwsza!!! Jea!!
Odpowiedz
41 13
zgłoś
kraken 31.07.2019 22:32
trzeba przyznać szczerze ...że ładnie wyszła na tym zdjęciu :)
Odpowiedz
45 79
zgłoś
Artur 31.07.2019 22:33
Donald Tusk Prezydentem Polski 2020
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 198