Trwa ładowanie...
Przejdź na

Złote myśli Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej: "Nie daj się d***ć jak koza w rajtuzach"

105
Podziel się

Poszlibyście na jej wykład motywacyjny?

Złote myśli Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej: "Nie daj się d***ć jak koza w rajtuzach"
bCXGCtMB

Paulina Smaszcz-Kurzajewska dość długo żyła w cieniu swojego męża, Macieja. Jednakże, wszystko zmieniło się, gdy kilka lat temu przyszła na ściankę w białym garniturze, pod który nie założyła stanika. Zrobiło się wówczas zamieszanie wokół głębokości jej dekoltu i tego, czy jej piersi są naturalne. Od tamtej pory 46-latka pozuje na kobietę sukcesu i regularnie podejmuje się wypowiadania na przeróżne, często kontrowersyjne tematy. Jakiś czas temu oskarżyła pracodawcę o mobbing oraz mało przychylnie opowiadała o ludziach z branży, podejrzewając koleżanki o robienie kariery przez łóżko.

Swoją nadmierną chęć wypowiadania się Paulina postanowiła umiejętnie wykorzystać i zajęła się coachingiem. W związku z tym również na jej instagramowym profilu nie brakuje motywujących wpisów skierowanych do kobiet. Jakiś czas temu pokusiła się o niepokojący post na temat związków, którym spowodowała, że fanki zaczęły podejrzewać, że w jej małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

bCXGCtMD

Przykładowo na początku lipca napisała: _**Nie daj się d**** jak koza w rajtuzach**_, a we wtorek zdecydowała się na publikację kolejnego "cytatu dnia". Zatem na jej profilu pojawiło się nowe motto:

Złe języki obgadują, a dobre robią świetne mi*ety - pisze bez ogródek żona dziennikarza i dodaje pod fotografią: To nie ma znaczenia jaka jesteś, co robisz, co osiągnęłaś, jak wyglądasz. Zawsze zły jęzor Cię obgada, poniży, zdeprecjonuje, bo bezmyślnie "lata jak łopata". Tylko Ty możesz postawić granice.

bCXGCtMJ

Zapłacilibyście za złote rady mentorki Pauliny?

bCXGCtMK
bCXGCtNe
KOMENTARZE
(105)
Gość
rok temu
To ta trenerka kobiet co zostala zwolniona za zle traktowanie swoic pracownic?
Gość
rok temu
Niech ta kobieta zamilknie. Kompromituje sie, myśląc, że jest nad wyraz elokwentna i zabawna.
gość
rok temu
Czemu Pudelek nie piętnuje publicznie mobbingu! Ta kobieta została zwolniona za znęcanie się nad pracownikami czemu o tym nie piszecie?!
bCXGCtNf
gość
rok temu
Dno, jak można się tak wypowiadać publicznie
Gość
rok temu
Matko co za teksty😱 wstyd by mi było takie teksty publikować a jestem sporo młodsza od tej pani
Najnowsze komentarze (105)
Mela
8 miesięcy temu
Współpracowałam z nią, gdy nc+ było jednym z klientów mojej firmy - miła, rzeczowa, profesjonalna. Jako człowiek, prywatnie - nie wiem. Ale Wy też nie wiecie. A i to ona oskarżyła ich o mobbing, a nie odwrotnie.
gość
rok temu
co z nią? wiek średni doskwiera?
Gość
rok temu
Zaraz, zaraz...przecież to ona z powodu mobbingu została zwolniona z pracy, bo pastwiła się nad pracownikami. Jej mąż nie lepszy, bo złamał karierę sportową Justyny Kowalczyk wdając się z nią w romans. Kiedy poroniła już nigdy nie wróciła do sportowej formy cierpiąc na depresję... Tak więc małżonkowie mogą sobie rękę podać 👎
Gość
rok temu
P*****a
Gość
rok temu
Obrzydliwa jest.
gość
rok temu
Po neurologu----- konieczny psychiatra !!!!! Może, jeszcze, uda mu sie coś naprawic ?????!!!!!!
gość
rok temu
Biedny Kurzajewski, normalny, inteligentny człowiek i na taka minę wpadł.
gość
rok temu
To znaczy że ona nosi rajtuzy ?
bCXGCtMX
gośćuhaha
rok temu
Robi wstyd rodzinie,zenujaca kobieta
Gość
rok temu
Niewątpliwie jest wulgarna. I mega dziwna, taka jakas nadpobudliwa i napastliwa. To czy sie komuś to podoba lub nie to inna kwestia.
Gość
rok temu
Jak się wkurze to klne jak szewc, ale na takie wulgaryzmy i to jeszcze w przestrzeni publicznej nigdy bym sobie nie pozwoliła. Panu Maćkowi nie zazdroszcze żony zrobionej na klovna.
dodo
rok temu
Pani Paulina ma urojenia. Ja można wypisywać takie rzeczy, kiedy w życiu prywatnym tak pomiatało się ludźmi, źe teraz ma się proces o mobbing! Pudlu napisz o tym i dotrzyj do krzywdzonych przez nią ludzi
gośćja
rok temu
To ona oskarża byłego pracodawcę o mobing a nie ja !!! Pi co puść takie bzdury zazdrosne zakompleksione kobiety które maja do powiedzenia tyle ile dziecko kupek zrobiło
Gość
rok temu
Jaka ona wulgarna, aż się na wymioty zbiera
...
Następna strona
bCXGCtNz