Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Demska-Olbrychska komentuje atak Krystyny Pawłowicz na Barona: "WARA, PODŁA KOBIETO!"

180
Podziel się

"Język na agrafkę i odrobinę serdeczności dla ludzi, odrobinę tolerancji" - radziła posłance żona Daniela Olbrychskiego. Myślicie, że jej odpowie?

Krystyna Demska-Olbrychska komentuje atak Krystyny Pawłowicz na Barona: "WARA, PODŁA KOBIETO!"
bDzcBVqZ

Krystyna Pawłowicz zasłynęła "błyskotliwym" komentowaniem rzeczywistości w mediach społecznościowych. Na swoim Twitterze ochoczo krytykowała wygląd Brigitte Macron czy próbowała udowodnić, że Lady Gaga jest mężczyzną. Posłanka ostatnio swój sokoli wzork skierowała na Julię Wieniawę i Barona, w których zasługi głęboko powątpiewała.

Na kontrowersyjny wpis Pawłowicz zdążył odpowiedzieć ojciec Barona oraz sama Julia Wieniawa. Wokalistka była zaskoczona, że 67-latka poświęciła swój wpis "osobie, którą się nie interesuje". Internetową twórczość posłanki wyśmiał także Michał Piróg, który przy okazji swoim ironicznym komentarzem podsumował polską politykę.

bDzcBVrb

Sprawa dotknęła także żonę Daniela Olbrychskiego, Krystynę Demską-Olbrychską. Na swoim Facebooku zamieściła długi list do Pawłowicz, w którym otwarcie krytykuje jej twitterowe zawirowania:

Szanowna Pani Poseł, postanowiłam napisać do Pani kilka zdań, sprowokowana Pani bezczelnym komentarzem, jaki pojawił się w mediach społecznościowych w ostatnich dniach. Od razu wyjaśniam, że zwrot "Szanowna" odnosi się wyłącznie do funkcji, jaką pełni Pani niestety ciągle jeszcze w polskim parlamencie, bo Pani sama dawno utraciła wszelkie prawo do jakiegokolwiek szacunku. Z właściwym sobie brakiem wdzięku, za to z dużą dozą chamstwa, pozwoliła Pani sobie na zwrot "ten jakiś Baron" pod adresem Aleksandra Milwiw - Barona. Otóż proszę Pani, "ten jakiś Baron" to człowiek wywodzący się ze znakomitej polskiej rodziny z tradycjami w wielu ważnych dziedzinach - zaczęła.

bDzcBVrh

Demska zdradziła, że jest matką chrzestną Barona, dlatego czuje się w obowiązku piętnować zachowanie Pawłowicz.

Aleksander - gitarzysta zespołu Afromental, kompozytor, producent muzyczny, trener w popularnym programie telewizyjnym "The Voice of Poland", osoba ceniona i podziwiana w świecie polskiej muzyki ostatnich lat. Więc to nie "ten jakiś Baron", ale raczej "TEN BARON”" Mam prawo, mówiąc delikatnie, zwrócić Pani uwagę, bo "TEN BARON' i jego starszy brat Adam to ludzie bardzo mi bliscy, moi chrzestni synowie. Wara więc podła kobieto od obrażania ludzi wybitnych, zdolnych i ważnych dla naszej kultury- radziła posłance.

Żona Olbrychskiego nawiązała także do innych wątków z "twórczości Pawłowicz":

Często używa Pani mediów społecznościowych do obrażania, opluwania i deprecjonowania ludzi, którzy w życiu osiągnęli sukces, którzy są ważni w naszej rzeczywistości, którzy wiele znaczą. Nie przyjdzie Pani do głowy, żeby sprawdzić, choćby w niedoskonałej Wikipedii, kto jest kim, jeśli już zaczyna Pani opluwanie kolejnej osoby, którą zamierza Pani zmieszać z błotem. W swojej bezczelności ale i bezmyślności posunęła się Pani nawet do stwierdzenia pod adresem LGBT (w tekście pod adresem młodego utalentowanego aktora Macieja Musiała) "to dla Boga obrzydlistwo". Co jest dla Boga obrzydlistwem? To, co sam stworzył? Bo przecież, jak chcemy wierzyć, stworzył świat i nas w nim mieszkających bardzo różnych. Panią też, choć nie jestem pewna, czy jest tym zachwycony, bo obserwując kompletny, zwariowany brak logiki w Pani wywodach, możemy się za chwilę doczekać informacji, że właśnie ekskomunikowała Pani Samego Pana Boga.

bDzcBVri

Swój list zakończyła wymowną radą:

Na Boga, kobieto! Język na agrafkę i odrobinę serdeczności dla ludzi, odrobinę tolerancji. Będzie Pani lepiej na świecie. Na pewno.

Myślicie, że Pawłowicz posłucha Demskiej?

bDzcBVrj

**_

bDzcBVrk

_**

bDzcBVrC
KOMENTARZE
(180)
Gość
rok temu
Na pewno odpowie, kryski nie wolno krytykować tylko ona ma takie prawo XD
My naród.
rok temu
Pawłowicz jvz dawno powinna znaleśc się w psychiatryku!
gość
rok temu
Zabawne, jak Wasza wszelka propaganda anty-rządowa i pro-lgbtq wręcz odwrotnie działa na większość czytelników, Redakcjo :) tym bardziej, że ocenianie komentarzy kończy się komunikatem GŁOS JUŻ ODDANO...
bDzcBVrD
Zenon Bombali...
rok temu
to jest bliźniaczka Romualda Lipko?
Gość
rok temu
Nie lubię Pawłowicz, ale żona Pana Olsztyńskiego,mam moim zdaniem podwójna moralność. Jak na Weronikę Rosati to atak, A Tu proszę jak broni Barona. Ta kobieta chyba kobiet nie lubi, skoro tak broni mężczyzn
Najnowsze komentarze (180)
gość
rok temu
Jedna warta drugiej.
MARTA MARIA
rok temu
WARA OD PANI DAMY PAWŁOWICZ
gość
rok temu
Jedna i druga z jednego wora obie wiedżmy Niech pilnują swego nosa i sie nie odzywaja autorytety się znalazły
gość
rok temu
Nie lubię Krystyny D., to taka przemadrzala kobieta.
gość
rok temu
W nocy można sie wystraszyć tej Pani
Gość
rok temu
Brawo!!!!!
G
rok temu
Faktycznie pani D. jest szpetna
Gość
rok temu
nie można dać łapki... wiadomo!!
bDzcBVrv
Gość
rok temu
Panią Krystynę można atakować a Barona nie. Może Pani pomyśli normalnie a nie jak mówi tvn.
Gość
rok temu
Pawłowicz to zero i tylko tyle ... Dobrze jej napisała p.demska ... Nie popieram ataku na Weronikę .... Ale Pawłowicz przegina mocno ... Czy ona aby na pewno jest kobietą ...
Gość
rok temu
Brawo brawo brawo !! Pani Krysi radzimy przeczytać parę razy i może zrozumie!
Gość
rok temu
A ja lubię tą Pawłowicz z tą niewyparzoną gębą,jak już to i z grubej rury przyłoży
Gość
rok temu
Pani Danielowo!
gość
rok temu
Proszę Boga. Naszego stwórcy nie mieszać w te haniebne , próżne i obrażliwe oskarżenia nie mieszać , a pani Pawłowicz wreszcie nazywa rzecz po imieniu , czyli nie owija w bawełnę krytykując te dziadosywo
...
Następna strona
bDzcBVrX