Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Pawłowicz atakuje Julię Wieniawę i Barona. Ojciec muzyka odpowiedział na Twitterze

870
Podziel się

Pawłowicz nie dawała za wygraną: "Kiedy był pan ostatnio u spowiedzi?" - pytała rozeźlona posłanka.

Krystyna Pawłowicz atakuje Julię Wieniawę i Barona. Ojciec muzyka odpowiedział na Twitterze
bCXLXAet

Choć miesiąc temu Krystyna Pawłowicz zrobiła wszystkim nie lada niespodziankę, ogłaszając, że odchodzi z polityki, wygląda na to, że posłanka PiS nie potrafi odmówić sobie uwagi mediów. Można odnieść wrażenie, że w ostatnich tygodniach 67-latka atakowała celebrytów ze zdwojoną siłą, dzięki czemu mogła liczyć na wzmożone zainteresowanie swoją osobą i kolejne publikacje w prasie.

bCXLXAev

Kolejnymi prominentami, którzy nieoczekiwanie znaleźli się na celowniku znanej skandalistki są Julia Wieniawa i Baron. Pod linkiem do artykułu o głośnym rozstaniu pary w serwisie Plotek Pawłowicz dała upust swojemu rozżaleniu, pytając się użytkowników Twittera, czemu od poniedziałku ogólnopolskie media rozpisują się o aktorce i muzyku (a nie o niej).

A kto to jest ten jakiś Baron i ta Wieniawa...? Czym się zasłużyli, czego i gdzie dokonali...? - oburzyła się.

bCXLXAeB

Na zaczepkę pani poseł postanowić odpisać... ojciec Barona, Piotr, który w kulturalny sposób wypunktował aspirującej celebrytce, czego zdążył dokonać jego syn Aleksander.

Szanowna Pani Poseł, informuję uprzejmie, że mam troje wybitnie utalentowanych dzieci. Adam - muzyk, kompozytor, producent, Aleksander - muzyk, kompozytor, producent, Marysia - muzyk adept. Dwaj pierwsi są niezwykle zasłużeni dla polskiego jazzu, rocka i edukacji artystycznej. Naturalną koleją rzeczy artyści, podobnie jak politycy, budzą nadmierne i niezasłużone zainteresowanie mediów, o czym Pani Poseł z pewnością wie. Mam nadzieję, że odpowiedź wyczerpała zasób pytań. Z Panem Bogiem, Piotr Baron.

Na odpowiedź Krystyny nie trzeba było długo czekać. Żeby było zabawniej, wnioskując po "ripoście" Pawłowicz można wywnioskować, że posłanka PiS... pomyliła pana Piotra z Aleksandrem.

_Każdy rodzic swe dzieci chwali, ale ja nie pytałam o dorobek pana dzieci, ale pana. Proszę się dziećmi nie podpierać i za nimi nie chować. Pytałam o PANA jakieś dokonania, dobro czynione dla INNYCH, o jakieś dobro większe niż upubliczniane pana flirtu z jakąś panią ..._

Na koniec Pawłowicz zapytała słynnego saksofonistę i muzyka jazzowego, jak często chodzi do spowiedzi, skoro śmie używać zwrotu "z Panem Bogiem".

bCXLXAeC

_Wielu artystów żyje jednak z daleko posuniętego ekshibicjonizmu i wystawiania swych najbardziej osobistych spraw, często nadających się raczej do ukrycia i zawstydzenia na sprzedaż. Politycy z zasady tego nie robią. Szermuje pan tym "Panem Bogiem", a kiedy był pan ostatni raz u spowiedzi?_

Też nie możecie się doczekać, aż Krystyna Pawłowicz w końcu przejdzie na obiecaną emeryturę?

bCXLXAeW
KOMENTARZE
(870)
Gość
rok temu
No akurat dobre pytania 😁
gość
rok temu
No właśnie, kim jest Wieniawa?
Gość
rok temu
I tu ja popieram, promuje sie ludzi ktorzy niczym nie blysneli
bCXLXAeX
gość
rok temu
Czasami czytając pudla zadaje sobie te same pytania XD
gość
rok temu
Kiedy to coś zniknie z przestrzeni publicznej?Rzygać się chcę jak na to coś patrzę.
Najnowsze komentarze (870)
gość
rok temu
A co Pani dokonała ani męża ani rodziny a ze siostrą się pokłóciła
gość
rok temu
Tak to jest jak nie ma się własnego życia, tylko miskę do jedzenia. Serio??? Teraz weźmiecie się za artystów?
gość
rok temu
Chociaż Pani Pawłowicz również sama nic nie dokonała to te putania były z sensem, ponieważ kto to jest ta Pani Wieniawa
Baron
rok temu
Ma problemy kobieta ze soba:)
gość
rok temu
akurat ta pani zadała słuszne pytanie bo są nikim....znani dzięki teraz dzięki niestety jej wpisowi a szkoda .....szkoda czasu na nikogo. chyba że to tak celowo ha ha ha ha
Gość graffi
rok temu
Z całą stanowczością mogę stwierdzić że to coś nazywane krysią pawłowicz jest najobleśniejszym stworzeniem w tej części globu. Nie dosc ze paskudne to na dodatek puste jak gwizdek ormowca.... Pluje jadem jak żmija... Pyta kim jest tem czy tamtem... A kim ty jesteś krysiu ? Z ktorej obory wylazłaś???? Jesteś chora psychicznie. Proszę... Zdaj sobie wreszcie sprawę z tego oczywistego faktu.
lalamido
rok temu
niedowartościowana, samotna kobieta pełna jadu, nie mając swojego ciekawego życia wchodzi z bucikami w życie innych. Dla niej tylko jej wartości i przemyślenia są słuszne, cała reszta to dno i wodorosty. Pani Krystyno, proszę iść jako wolontariuszka do hospicjum dla dzieci lub do domu małego dziecka, niech będzie prowadzonego przez siostry zakonne, może te dzieciaki nauczą panią miłości, albo chociaż empatii dla drugiego człowieka, Życzę luzu trochę więcej i różowych okularów, które pozwolą pani przychylniej spojrzeć na świat.
gość
rok temu
a co cie to stara ruro obchodzi?
bCXLXAeP
gość
rok temu
jest mlodziutka wiec niewiele ma osiagniec ale ma przed soba caaale zycie a to stare krowsko juz sie kiwa nad mogila a nikt tego cale zycie kijem tknac nie chcial,nikt jej nie lubi,rodzona siostra unika jak zarazy a "profesorem" to ona jest takim samym jak w liceach...to grzecznosc a nie tytul.
Gość
rok temu
Popieram pyt.p Krysi. Kim są te niby pseudo artyści. Artysta ma skupiać sie na pracy nie sciankowaniu
igor
rok temu
dobrze, że jest i ośmiesza te niby gwiazdy
Gość
rok temu
kim jest Wieniawa naxywa sie ja aktorka chyba jeszcze w pampersach skonczyla szkole aktorska.
Spacja
rok temu
Poznać cytaty pani Pawłowicz po źle postawionych przecinkach.
Spacja
rok temu
Poznać cytaty pani Pawłowicz po źle postawionych przecinkach.
...
Następna strona
bCXLXAfr