Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Pawłowicz atakuje Julię Wieniawę i Barona. Ojciec muzyka odpowiedział na Twitterze

870
Podziel się:

Pawłowicz nie dawała za wygraną: "Kiedy był pan ostatnio u spowiedzi?" - pytała rozeźlona posłanka.

Krystyna Pawłowicz atakuje Julię Wieniawę i Barona. Ojciec muzyka odpowiedział na Twitterze

Choć miesiąc temu Krystyna Pawłowicz zrobiła wszystkim nie lada niespodziankę, ogłaszając, że odchodzi z polityki, wygląda na to, że posłanka PiS nie potrafi odmówić sobie uwagi mediów. Można odnieść wrażenie, że w ostatnich tygodniach 67-latka atakowała celebrytów ze zdwojoną siłą, dzięki czemu mogła liczyć na wzmożone zainteresowanie swoją osobą i kolejne publikacje w prasie.

Zobacz także: <a href="https://www.pudelek.pl/artykul/149465/pawlowicz_dokucza_jandzie_w_swej_starosci_znowu_rzyga/">Pawłowicz dokucza Jandzie: "W swej starości znowu RZYGA"</a>

Kolejnymi prominentami, którzy nieoczekiwanie znaleźli się na celowniku znanej skandalistki są Julia Wieniawa i Baron. Pod linkiem do artykułu o głośnym rozstaniu pary w serwisie Plotek Pawłowicz dała upust swojemu rozżaleniu, pytając się użytkowników Twittera, czemu od poniedziałku ogólnopolskie media rozpisują się o aktorce i muzyku (a nie o niej).

A kto to jest ten jakiś Baron i ta Wieniawa...? Czym się zasłużyli, czego i gdzie dokonali...? - oburzyła się.

Na zaczepkę pani poseł postanowić odpisać... ojciec Barona, Piotr, który w kulturalny sposób wypunktował aspirującej celebrytce, czego zdążył dokonać jego syn Aleksander.

Szanowna Pani Poseł, informuję uprzejmie, że mam troje wybitnie utalentowanych dzieci. Adam - muzyk, kompozytor, producent, Aleksander - muzyk, kompozytor, producent, Marysia - muzyk adept. Dwaj pierwsi są niezwykle zasłużeni dla polskiego jazzu, rocka i edukacji artystycznej. Naturalną koleją rzeczy artyści, podobnie jak politycy, budzą nadmierne i niezasłużone zainteresowanie mediów, o czym Pani Poseł z pewnością wie. Mam nadzieję, że odpowiedź wyczerpała zasób pytań. Z Panem Bogiem, Piotr Baron.

Na odpowiedź Krystyny nie trzeba było długo czekać. Żeby było zabawniej, wnioskując po "ripoście" Pawłowicz można wywnioskować, że posłanka PiS... pomyliła pana Piotra z Aleksandrem.

Każdy rodzic swe dzieci chwali, ale ja nie pytałam o dorobek pana dzieci, ale pana. Proszę się dziećmi nie podpierać i za nimi nie chować. Pytałam o PANA jakieś dokonania, dobro czynione dla INNYCH, o jakieś dobro większe niż upubliczniane pana flirtu z jakąś panią ...

Na koniec Pawłowicz zapytała słynnego saksofonistę i muzyka jazzowego, jak często chodzi do spowiedzi, skoro śmie używać zwrotu "z Panem Bogiem".

Wielu artystów żyje jednak z daleko posuniętego ekshibicjonizmu i wystawiania swych najbardziej osobistych spraw, często nadających się raczej do ukrycia i zawstydzenia na sprzedaż. Politycy z zasady tego nie robią. Szermuje pan tym "Panem Bogiem", a kiedy był pan ostatni raz u spowiedzi?

Też nie możecie się doczekać, aż Krystyna Pawłowicz w końcu przejdzie na obiecaną emeryturę?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(870)
Gość
5 lata temu
No akurat dobre pytania 😁
gość
5 lata temu
No właśnie, kim jest Wieniawa?
gość
5 lata temu
Czasami czytając pudla zadaje sobie te same pytania XD
Gość
5 lata temu
I tu ja popieram, promuje sie ludzi ktorzy niczym nie blysneli
gość
5 lata temu
Kiedy to coś zniknie z przestrzeni publicznej?Rzygać się chcę jak na to coś patrzę.
Najnowsze komentarze (870)
gość
5 lata temu
A co Pani dokonała ani męża ani rodziny a ze siostrą się pokłóciła
gość
5 lata temu
Tak to jest jak nie ma się własnego życia, tylko miskę do jedzenia. Serio??? Teraz weźmiecie się za artystów?
gość
5 lata temu
Chociaż Pani Pawłowicz również sama nic nie dokonała to te putania były z sensem, ponieważ kto to jest ta Pani Wieniawa
Baron
5 lata temu
Ma problemy kobieta ze soba:)
gość
5 lata temu
akurat ta pani zadała słuszne pytanie bo są nikim....znani dzięki teraz dzięki niestety jej wpisowi a szkoda .....szkoda czasu na nikogo. chyba że to tak celowo ha ha ha ha
Gość graffi
5 lata temu
Z całą stanowczością mogę stwierdzić że to coś nazywane krysią pawłowicz jest najobleśniejszym stworzeniem w tej części globu. Nie dosc ze paskudne to na dodatek puste jak gwizdek ormowca.... Pluje jadem jak żmija... Pyta kim jest tem czy tamtem... A kim ty jesteś krysiu ? Z ktorej obory wylazłaś???? Jesteś chora psychicznie. Proszę... Zdaj sobie wreszcie sprawę z tego oczywistego faktu.
lalamido
5 lata temu
niedowartościowana, samotna kobieta pełna jadu, nie mając swojego ciekawego życia wchodzi z bucikami w życie innych. Dla niej tylko jej wartości i przemyślenia są słuszne, cała reszta to dno i wodorosty. Pani Krystyno, proszę iść jako wolontariuszka do hospicjum dla dzieci lub do domu małego dziecka, niech będzie prowadzonego przez siostry zakonne, może te dzieciaki nauczą panią miłości, albo chociaż empatii dla drugiego człowieka, Życzę luzu trochę więcej i różowych okularów, które pozwolą pani przychylniej spojrzeć na świat.
gość
5 lata temu
a co cie to stara ruro obchodzi?
gość
5 lata temu
jest mlodziutka wiec niewiele ma osiagniec ale ma przed soba caaale zycie a to stare krowsko juz sie kiwa nad mogila a nikt tego cale zycie kijem tknac nie chcial,nikt jej nie lubi,rodzona siostra unika jak zarazy a "profesorem" to ona jest takim samym jak w liceach...to grzecznosc a nie tytul.
Gość
5 lata temu
Popieram pyt.p Krysi. Kim są te niby pseudo artyści. Artysta ma skupiać sie na pracy nie sciankowaniu
igor
5 lata temu
dobrze, że jest i ośmiesza te niby gwiazdy
Gość
5 lata temu
kim jest Wieniawa naxywa sie ja aktorka chyba jeszcze w pampersach skonczyla szkole aktorska.
Spacja
5 lata temu
Poznać cytaty pani Pawłowicz po źle postawionych przecinkach.
Spacja
5 lata temu
Poznać cytaty pani Pawłowicz po źle postawionych przecinkach.
...
Następna strona