Trwa ładowanie...
Przejdź na

Renee Zellweger ma szansę na OSCARA? Recenzje filmu "Judy" są obiecujące

37
Podziel się

Filmowa Bridget Jones powraca na wielki ekran w wielkim stylu. Uda jej się zdobyć najbardziej prestiżową nagrodę filmową?

Renee Zellweger ma szansę na OSCARA? Recenzje filmu "Judy" są obiecujące
bCXCriGJ

Choć Renee Zellweger stała się sławna dzięki kultowej roli Bridget Jones, w ostatnich latach znacznie głośniej było o niej w kontekście zabiegów upiększających, które regularnie sobie serwuje.

Okazuje się, że artystka jednak nie próżnuje. Już rok temu informowaliśmy o tym, że Renee Zellweger przygotowuje się do wcielenia się w rolę nieżyjącej od 1969 roku amerykańskiej gwiazdy Judy Garland. Premiera biograficznego dramatu reżyserii Rupera Goolda miała miejsce w piątek, a pierwsze recenzje produkcji są bardzo obiecujące. W filmie aktorka zaskakuje niesamowitą metamorfozą. Jak sama przyznaje, do tej roli przygotowywała się całe życie. W jednym z wywiadów zdradziła, że w jej domu z radia zawsze rozbrzmiewał głos Judy Garland. Jak donosi Onet, ponoć podczas swojego jedynego występu w barze karaoke w Japonii zaśpiewała właśnie przebój "Somewhere Over the Rainbow". Podobieństwo między Judy Garland a Renee Zellweger zauważa również reżyser produkcji, twierdząc, że obie posiadają talent do przetrwania: Renee miała siłę i umiejętność wyrwania się z centrum uwagi na pewien czas, aby przemyśleć, kim jest i jakie są jej wartości. Niektórzy naprawdę to uszanowali, a niektórzy ludzie plotkowali o tym. Myślę, że jest to bardzo bliskie Judy.

bCXCriGL

W sieci pojawiają się już pierwsze recenzje filmu Judy. I wszystko wskazuje na to, że aktorka może być z siebie dumna. Przykładowo Peter Bradshaw z The Guardian pisze, że "paradoksalnie jest to najbardziej osobisty występ Renee Zellweger jaki widzieliśmy od jakiegoś czasu". Zaś Mara Reinstein z Billboard uważa, że jesteśmy świadkami tego, jak "odradza się gwiazda" i zapewnia, że aktorka może liczyć na kandydaturę do Oscara w kategorii aktorki pierwszoplanowej. Co ciekawe, Renee Zellweger w 2003 roku udało się zdobyć statuetkę za rolę drugoplanową w filmie Wzgórza nadziei.

Myślicie, że rzeczywiście zasłużyła na tą prestiżową nagrodę?

bCXCriGR
bCXCriHm
KOMENTARZE
(37)
Gość
rok temu
Ja tam ją lubie ale watpie zeby otrzymala Oscara. Tam sie teraz licza uklady, poprawnosc polityczna, nie talent.
Gość
rok temu
A mnie się podobała po tych operacjach czy tam zabiegach, przynajmniej nie wyglądała wtedy jak chomik.
Gość
rok temu
Dobra aktorka.
bCXCriHn
Gość
rok temu
Nikt nie komentuje - w akcie śmiesznego buntu?
Gość
rok temu
Wolę ją w blondzie, zdecydowanie!
Najnowsze komentarze (37)
...
8 miesięcy temu
Pismaku, przede wszystkim pisze się TĘ! nagrodę! A po drugie, to dowiedz się, że Ona ma już jednego Oscara, bo sobie ZASŁUŻYŁA! A czy ty pismaku zasłużyłeś bo o Niej pisać bez merytorycznego przygotowania? Nie sądzę.
Adelaide
10 miesięcy temu
Renée jest cudowną kobietą. Niesamowicie sympatyczną, delikatną, uroczą, piękną, pracowitą i utalentowaną. Ma cudny głos - kojący, zmysłowy, delikatny. Mogę Jej słuchać bez przerwy. Ponadto, zawsze daje z siebie 100%, wcielając się w postacie, które gra. Kocham Ją i życzę Jej Oscara, a także wszystkiego dobrego w życiu, bo na to zasługuje. ❤️🥰
Gość
rok temu
Rene zasługuje na Oskara za Briget!!!
gość
rok temu
ostatnie zdjecie oczywiscie musialo byc na wysmianie. pudel you suck!
Gość
rok temu
Wolę ją w blondzie, zdecydowanie!
Gość
rok temu
Obejrzyjcie what if na Netflix
Gość
rok temu
A za CHICAGO nie dostała też Oscara?!
ms
rok temu
Dopiero jedne były, a już następne rozdają. To samo z jokerem......
bCXCriHf
ms
rok temu
Dopiero jedne były, a już następne rozdają. To samo z jokerem......
gość
rok temu
Ciekawe czy s filmie będzie wspomniane o tym jak rodzice sprzedawali ją producentom żeby grała w najlepszych filmach i jak ją to zniszczyło?
Gość
rok temu
Nie tą nagrodę, a tę nagrodę. Marne dziennikarstwo
gość
rok temu
lubię ją, ma talemt, potrafi śpiewać i tańczyć, to może być niezły film, bo Judy Garland była niesamowita
gość
rok temu
Ona za rolę Bridget Jones powinna dostać Oscara!
Gość
rok temu
Piękna kobieta.
bCXCriHH