Trwa ładowanie...
Przejdź na

Demi Moore o trudnym dzieciństwie: "Musiałam WYJĄĆ MATCE PIGUŁKI Z UST"

53
Podziel się:

Szczeremu wywiadowi w "Harper's Bazaar" towarzyszyła odważna sesja, nawiązująca do zdjęcia aktorki będącej w zaawansowanej ciąży.

Demi Moore o trudnym dzieciństwie: "Musiałam WYJĄĆ MATCE PIGUŁKI Z UST"
bEJtPVcl

Demi Moore do dziś uchodzi za prawdziwą ikonę lat 80. i 90., zyskując gigantyczną popularność rolami w takich klasykach, jak Uwierz w ducha, Niemoralna propozycja czy Striptiz. Z biegiem lat aktorka zaczęła obsesyjnie walczyć z upływającym czasem, co poskutkowało uzależnieniem od operacji plastycznych, zaburzeniami odżywiania i niezliczonymi godzinami spędzonymi na siłowni. W pewnym momencie proces starzenia wpędził Moore w depresję, alkoholizm i narkomanię, co w rezultacie doprowadziło do licznych pobytów na odwyku oraz w szpitalu psychiatrycznym.

bEJtPVcn

Wszystko wskazuje na to, że ostatnia kuracja w ośrodku przyniosła oczekiwane efekty, dzięki czemu Demi w końcu udało się wyjść na prostą. O swojej walce z demonami i burzliwej przeszłości celebrytka opowiedziała w najnowszym numerze amerykańskiej edycji Harper's Bazaar, przy okazji prezentując na okładce swoje nagie, wyćwiczone ciało. Sesja okładkowa nawiązuje do słynnego zdjęcia Demi w zaawansowanej ciąży, które ukazało się na łamach Vanity Fair w 1991 roku.

W szczerym wywiadzie gwiazda wyznała, że swoją skłonność do uzależnień odziedziczyła po rodzicach, którzy wielokrotnie faszerowali się środkami odurzającymi w jej obecności.

Pamiętam, jak będąc jeszcze małą dziewczynką, musiałam użyć swoich dziecięcych palców, by wyjąć matce pigułki z ust, które usiłowała przełknąć, podczas gdy mój ojciec trzymał je otwarte i instruował mnie, co mam robić - wyjawiła Moore. Dobrze pamiętam, co wtedy czułam. Coś bardzo ciężkiego i paraliżującego. Moje dzieciństwo się wtedy skończyło.

bEJtPVct

Moore przyznała, że została abstynentką po dwudziestce, żeby po 20 latach życia w trzeźwości ponownie wrócić do brania narkotyków i picia.

Częścią bycia trzeźwym jest to, że nie chce się przegapić ani sekundy życia, nawet jeśli oznacza to, że będziemy doświadczać bólu - zakończyła.

Myślicie, że uporała się już ze swoimi demonami?

bEJtPVcu
bEJtPVcO
KOMENTARZE
(53)
Gość
2 lata temu
Tworzyli z Bruce’m niesamowity związek. Byli piękni.
Gość
2 lata temu
Demi Moore jest piękną kobietą, ale to na tym zdjęciu to nie jest jej ciało.
Gość
2 lata temu
Czemu graficy nie dostają Oscarów?
bEJtPVcP
gość
2 lata temu
Matka kocha i szuka wszędzie pomocy.
Gość
2 lata temu
To tato walczy o syna. Strona siepomaga to jest wiarygodna. Pomóżmy kto może.
Najnowsze komentarze (53)
Gość
2 lata temu
Brzydko się starzej***ardzo
gość
2 lata temu
To makabra jest. Przeczytalam i wszystkie wspomnienia wrocily. Ile razy matce wylewalam wodke do zlewu albo chowalam tabletki nasenne. To straszne ze niektore dzieci musza przez to przechodzic. Terapia sie przydaje ale nic juz nie jest w zyciu takie samo.
Ono
2 lata temu
Niech zacznie się modlić na różańcu to wypędzi wszystkie demony
Gość
2 lata temu
Stare amerykańskie pudło
Gość
2 lata temu
Piekna, ikona ...szkoda ze stracila czas na tego mlokosa ktory jest mega dziecinny
Gość
2 lata temu
Jasne....W wieku 57 lat tak sterczą piersi...Co za obłuda
Gość
2 lata temu
Najlepsze małżeństwo 90 lat
Gość
2 lata temu
To smutne, ale z tym muszą się zmagać wszystkie kobiety, którym wmówiono , że ich jedyną wartością jest ich ciało. Jestem przekonana, że ma do zaoferowania o wiele więcej. Uważajcie jaki los gotujecie swoim córkom, doceniajcie ich osobowość, zdolności i charakter, a nie tylko „ śliczną dziewczynkę”
bEJtPVcH
gość
2 lata temu
Nadal jest piękna!
gość
2 lata temu
Demi po co ten Photoshop? I tak jesteś piękna
Kaja
2 lata temu
To jest gazeta dla kobiet czy mężczyzn? Nie każda kobieta lubi się oglądać gołe baby
Gość
2 lata temu
Ale wiesz, że i tak wpłacasz, bo twoje podatki finansują świadczenia socjalne i idą na - jak to nazywasz - gówniaki?
Gość
2 lata temu
Po co ta wyfotoszopowana nagość? Ból spapranego dzieciństwa, rozumiem. Ale leczyć to okładkami z gołymi pośladkami?
gość
2 lata temu
Ludzie kompletnie nie zdają sobie sprawę jakie „piętno”pozostawia narkotyk a w połączeniu z alkoholem-mieszankę wybuchowa Z pięknej,atrakcyjnej stała się prawie wrakiem Szkoda ze dała się uwieść młodemu zostawiajac Bruca
Oferty dla Ciebie
bEJtPVdA
bEJtPVdB
bEJtPVdC
bEJtPVdD
bEJtPVdE
bEJtPVdj