TYLKO NA PUDELKU: Edzia z "Królowych życia" JEST W CIĄŻY!

Nasz informator donosi, że ojcem dziecka przyjaciółki Dagmary Kaźmierskiej nie jest Jacuś.

Dagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska

Program Królowe życia emitowany w stacji TTV wylansował kilku celebrytów z Dagmarą Kaźmierską na czele. Przypomnijmy, że "gwiazda" była skazana prawomocnym wyrokiem za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

W Królowych życia przedstawiana jest natomiast jako "bezkompromisowa i otwarta na ludzi kobieta, która po latach wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego Kłodzka".

W maju Dagmara przeżyła ciężkie chwile po tym, jak uległa wypadkowi samochodowemu. Celebrytka nagrywała relację ze szpitala, gdzie odwiedzali ją najbliżsi: ukochany syn Conan i przyjaciel Jacuś. Niestety, po powrocie królowej do domu jej kontakt z najlepszą przyjaciółką Edzią się urwał.

Słynąca z kruczoczarnych loków towarzyszka przygód "królowej" porzuciła ją, gdy ta najbardziej potrzebowała jej wsparcia. Dagmara poczuła się zawiedziona jej postawą, o czym zresztą poinformowała widzów w jednym z odcinków swojego reality show.

Ostatecznie jednak Edzia zrozumiała ponoć, jak bardzo tęskni za Dagmarą i wyciągnęła do niej rękę na zgodę. Ich pojednanie będzie można oglądać w najnowszych odcinkach show.

Tymczasem nasz informator donosi, że nieobecność Edzi w programie była spowodowana nie tylko konfliktem z Dagmarą, ale również tym, że brunetka... spodziewa się dziecka.

Termin ma na marzec - donosi źródło.

Co więcej, ojcem dziecka ma być nie Jacuś, lecz niejaki Adam, z którym miesiąc temu Edzia wzięła ślub w Wenecji. Nasz informator dodaje, że wszystko zostanie pokazane w najnowszym sezonie Królowych życia.

Skontaktowaliśmy się ze stacją TTV w celu potwierdzenia tych rewelacji, jednak jej przedstawiciele oznajmili, że "nie będą komentować prywatnego życia uczestników".

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą