Trwa ładowanie...
Przejdź na

Witaj w życiu, Kevin!

89
Podziel się

Kevin Federline zawsze narzekał, że jest określany mianem "Pan Britney Spears". Teraz wygląda na to, że pewnie jeszcze nie raz zatęskni za tym przydomkiem.

Witaj w życiu, Kevin!
bCxzuWth

Kevin Federline zawsze narzekał na to, że jest określany mianem "Pan Britney Spears". Teraz wygląda na to, że pewnie jeszcze nie raz zatęskni za tym przydomkiem.

Fed-Ex, jak teraz nazywa się go w zachodnich mediach, musiał najwyraźniej zacząć oszczędzać, bo widziano go niedawno, jak kupował bieliznę w hipermarkecie Wal-Mart. Nie jest to raczej w sklep, do którego zwykły chodzić gwiazdy. To tak, jakbyście zobaczyli którąś z naszych rodzimych sław w kolejce w Lidlu.

Poza tym okazuje się, że Federline podczas swojej trasy koncertowej nie nocuje w ekskluzywnych hotelach, a w tanich przydrożnych motelikach. Jakiś czas temu pisaliśmy o wymaganiach gwiazd jakie stawiają organizatorom swoich koncertów (zobacz: Kaprysy gwiazd)
. Kevin zdecydowanie nie należy do tego typu muzyków. Jedynie czego wymaga od organizatorów swoich występów to kilka puszek Coca-Coli, czyste ręczniki, chipsy, chleb, żółty ser i... garderobę w której można zamknąć się od środka.

bCxzuWtj

Kevin i jego kumple nie zostali też niedawno wpuszczeni na ekskluzywne przyjęcie urodzinowe Seana Combsa. Ostatnimi czasy tego typu odmowy zdarzały się nawet Paris Hilton, ale w przypadku Kevina bramkarzom chodziło o jego strój - biały dres i czapkę z daszkiem.

W tej sytuacji Kevin i jego ekipa kupili butelkę Jacka Danielsa, którą opróżnili w jakiejś spelunie w towarzystwie przypadkowych dziewczyn. Spędzili w lokalu prawie całą noc i około czwartej nad ranem zostali wyproszeni przez obsługę.

bCxzuWtK
KOMENTARZE
(89)
Dudzia
14 lat temu
juz chlopaczyna oszczedza xD
gość
14 lat temu
dobrze mu tak, frajerowi
gość
14 lat temu
Pacyfa Że co lidl zły???To Kasia Cichopek z Hakielem nie robią zakupów w lidlu??Szkoda a myślałam, że ich spotkam...Nehehe ;P
bCxzuWtL
gość
14 lat temu
XC
cokolwiek
14 lat temu
frajer ten kevin dobrze mu tak
Najnowsze komentarze (89)
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
14 lat temu
dostał za swoje ! miał fajną żonke ale jej nie szanował!!
gość
14 lat temu
No co... Lidl jest spox:))
gość
14 lat temu
No i dobrze... tak 3maj Britney!
gość
14 lat temu
Federline JEST SPOKO TO TA MAŁPA JEST P***B-ANA Britney Spears FACK OFF
gość
14 lat temu
wez sie p*******e do jakiejs roboty!!!!mozesz nawet u na sdrogi lepic lepikami-bo po zimie i tak dziury wyskocza-wiec robota nigdy sie nie skonczy:)
gość
14 lat temu
vhujfvy
gość
14 lat temu
A z ciebie C.i.p.k.a !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bCxzuWtD
domkaz
14 lat temu
To się w końcu n****b nauczy
gość
14 lat temu
Powodzenia...
gość
14 lat temu
to gdzie przepraszam nasze "rodzime gwiazdy"kupuja bułki ???nie chodza do sklepu???
gość
14 lat temu
jakiś g****k
gość
14 lat temu
jedno wielkie NIC z niego!!!!!
gość
14 lat temu
Safi biega o to że Kevin to teraz były mąż Britney czyli ex, Fed-Ex
...
Następna strona
bCxzuWuf