Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tyszkiewicz pali bez przerwy!

690
Podziel się

"Najdłuższy czas, w którym nie zapaliłam papierosa to trzy godziny."

Tyszkiewicz pali bez przerwy!
bDhpzjat

Hrabina Tyszkiewicz, która bardzo chętnie poucza innych, jak należy, a jak nie wolno się zachowywać, ma paskudny nałóg - od 12 lat nałogowo pali papierosy. Zaczęła palić w wieku 60 lat...

Najdłuższy czas, w którym nie zapaliłam papierosa to trzy godziny - wyznaje w Fakcie, nie uściślając, czy wlicza także przerwy na sen. Palę od 12 lat i szczerze powiem, że brakuje mi silnej woli. Rzuciłam już mnóstwo nałogów: ruletkę, blackjacka, pieprzówkę, wiśniówkę, żołądkówkę... Wiążę nadzieję z tym, że jak rzucę palenie, to będę lepiej wyglądać i będę miała lepszą cerę. Dlatego dalej będę próbować. Wszystko przede mną.

Cóż, trzymamy kciuki.

bDhpzjav
bDhpzjaW
KOMENTARZE
(690)
gość
11 lat temu
Pani Beato nadal jest Pani piękna, nawet papieros pali pani z klasą.
gość
11 lat temu
piekna kobieta, pieknie sie zestarzała
gość
11 lat temu
kto pije i pali ten nie ma robali
bDhpzjaX
gg
11 lat temu
Starsza pani , ale rysy twarzy po prostu piękne . Godnie się starzeje . Bez liftingu i różnych dziwnych zabiegów . Klasa .
gość
11 lat temu
dobrze powiedziane!!! :))))
Najnowsze komentarze (690)
gość
4 lata temu
a niby hrabina dupina
gość
8 lat temu
pięknie wygląda z papierosem ja też chce palić tak jak ona
gość Edwin
11 lat temu
GDZIE TE CHŁOPY, gdzie? Beata Tyszkiewicz, gwiazda zamglona z obecnych mężczyzn niezadowolona: - Same mięczaki i to zniewieściałe. A, dawniej, to; orły i herosy same. Skoro tak mówi, to może tak było, (bo, przy Beacie się wielu kręciło). Obecnie jako dostojna już dama powinna zadbać o siebie sama; wyglada licho, bo pali bez przerwy (widać te skutki - zniszczonej cery) Trochę wygląda, jak.. grzyb suszony, ale facetom prawi androny. (Edwin z Inowrocławia)
gość Edwin
11 lat temu
Beata Tyszkiewicz, gwiazda zamglona z obecnych mężczyzn niezadowolona: - Same mięczaki i to zniewieściałe. A, dawniej, to; orły i herosy same? Skoro tak mówi, to może tak było, kiedy, przy Beacie się wielu kręciło. A gdy to mówi, to pali bez przerwy (widać te skutki - zniszczonej cery) Paląc, wygląda, jak.. grzyb suszony ale facetom prawi androny. (Edwin z Inowrocławia)
gość
11 lat temu
A TY TO CO, WIECZNIE ZYC BEDZIESZ??? HAHAHA, ZALOSNE
gość
11 lat temu
TY TEZ ;]
gość
11 lat temu
Z papierosem jej to twarzy a tak w ogule to ludzie umierają jak nie palą a co ciekawe najstarszy człowiek ściata (Francuzka) Paliła aż do 119 i żyła a ludzie są co nie palą i umierają w wielku 20. A wcale nie musi śmierdzieć wystarczy po każdym odświeżacz do ust i perfumy na które ją stać.
gość
11 lat temu
stare pudło
bDhpzjaP
gość
11 lat temu
nikt tak elegancko nie pali papierosów jak ona, patrzac az ma sie tez ochote zapalic
gość
11 lat temu
Ona ma 72 lata????? :| Wygląda na przynajmniej 20 lat mniej.....
gość
11 lat temu
Hrabina Ko-ko- herb ma chyba na majtkach stary rupeć
glut12345
11 lat temu
Tyszkiewicz : "Urodziła się 14 sierpnia 1938 roku w Wilanowie. Przez rok (1957-58) studiowała w warszawskiej PWST – ponieważ oficjalne przyczyny odejścia nie są do końca znane ..."Czyli aktorka jak Cichopek lub ja
gość
11 lat temu
ona nawet pali z wielką klasą..
gość
11 lat temu
jak bys powiedziala do niej staruszka to bys widziala jak by zareagowala a ty sie jeszcze o nia martwisz
...
Następna strona
bDhpzjbr