Czwartek 02.07.2009

Tymański: "ZDRADZAŁA MNIE!"

Tymon Tymański Sara Brylewska

Tymański: "ZDRADZAŁA MNIE!"Agencja FORUM
Co robi prawdziwy mężczyzna, gdy przeżyje zawód miłosny? To proste. Idzie się wypłakać do Gali. Taki smutny koniec spotkał tym razem Tymona Tymańskiego. Szkoda, sądziliśmy że jest z trochę innej ligi niż Katarzyna Skrzynecka.

(Fanom artysty warto przy okazji przypomnieć, że nagrał on piosenkę w obronie niebezpiecznego guru sekty Himawanti. Wzywał do zwolnienia z aresztu człowieka, który więził, zastraszał i szykanował swoich byłych wyznawców. Tyle w temacie jego oczytania i inteligencji...)

Tymański wywołał spory skandal, gdy związał się z 15-letnią córką swojego kolegi, muzyka Roberta Brylewskiego. Miał wtedy 33 lata. Uznał, że w porządku będzie ją sobie "wychować". Teraz płacze w Gali zdziwiony, że dziewczynka nie dała mu szczęścia. Trudno się dziwić - dorosła i uznała, że chce wyjść z tej patologii i zaznać trochę młodości.

Tymański przywołuje przykład z podręcznika do historii, który ma go "usprawiedliwić": Wielki hetman koronny Stanisław Koniecpolski w wieku 55 lat zakochał się w 16-letniej Zofii Opalińskiej i wziął z nią ślub.

Z pewnością jest mu z tym trochę lżej na sercu. Rozważając kolejne związki proponujemy poszukać czegoś w historii starożytnej. Znajdą się jeszcze bardziej inspirujące precedensy.

To Sara mnie rzuciła - wyznaje Tymon. Bardzo walczyłem o tę miłość. Walczyłem i przegrałem.

Dlaczego?

Bo moja dziewczyna przestała mnie kochać. Przestałem być dla niej partnerem. Stałem się tylko opiekunem i pseudoojcem. Nie złożymy ciała z trupa. Podobnie nie da się zanalizować przyczyny rozpadu miłości. Mogę tylko powiedzieć, że ja do końca kochałem. Niestety, przez ostatni rok bardzo odeszliśmy od siebie. Sara podjęła decyzję o rozstaniu. Ja wierzyłem, że jeszcze się uda. Musiałem zadusić tę miłość. Oddać ją na złom.

Miłość to sprawa przereklamowana - kontunuuje żale. Usiłowałem uniknąć tego wywiadu [szkoda, że się nie udało], ponieważ nie chciałem epatować goryczą. Chwilowo jestem głęboko zraniony. Wraz z rozstaniem z Sarą skończył się dla mnie młodzieńczy idealizm i romantyzm.

Czasami zbyt często kierowałem się tak zwanym słusznym gniewem - wspomina swoje błędy. Kiedy złościsz się na kogoś, kto się zachowuje jak dziecko, krzywdzisz tę osobę, a ona w rewanżu też cię krzywdzi.

Możliwa jest między tobą a Sarą przyjaźń po rozstaniu?

Zaszło za dużo trudnych sytuacji. Sara mnie zdradzała.

Jak się poczuła czytając takie smuty w kolorowej gazecie? Prawdopodobnie straciła wszelkie wątpliwości, że podjęła słuszną decyzję i pożałowała, że poświęciła mu tyle lat. Założymy się, że nie zwiąże się już z nikim, kto sprzeda ją prasie dla publicznego współczucia.

Pudelek cieszy się z odzyskanej młodości Sary. Szczególnie, że to taka ładna dziewczyna.

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (979)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 979
Odpowiedz
287 15
zgłoś
Luke Perry 02.07.2009 00:28
Sam pewnie zdradzał a w Gali pisze trzy po trzy
Odpowiedz
283 16
zgłoś
gość 02.07.2009 00:31
I dobrze ,że rzuciła tego pokręconego dziada.
Odpowiedz
239 19
zgłoś
gość 02.07.2009 00:32
boze jak do siebie nie pasuja:/ jak ojciec z corka. bleeeeee dziwie sie jej
Odpowiedz
164 33
zgłoś
czarnywdzw 02.07.2009 00:32
widzialem ladniejsze czym tu sie zachwycac

Odpowiedz
47 18
zgłoś
gość 02.07.2009 00:34
a kto to?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 979