Nowicki ma 1500 złotych emerytury

943 reakcje
0
0
943
Podziel się

Poszedł pożalić się "Super Expressowi"... "Dwa tysiące? Co to za pieniądz?"

Nowicki ma 1500 złotych emerytury

Jan Nowicki poszedł pożalić się Super Expressowi, że dostaje zbyt małą emeryturę. Jego zdaniem znani ludzie powinni być utrzymywani przez państwo na dużo lepszych warunkach niż reszta.

Wszyscy aktorzy mają kiepskie emerytury - narzeka w rozmowie z tabloidem. Nieszczęście z moją emeryturą polega na tym, że my aktorzy dostajemy ją w zależności od ilości zajęć w teatrze. A ja przeciez robiłem dużo filmów, pisałem do gazet i miałem też inne obowiązki. Ta emerytura to 1450 zł. Może więcej... jakieś 1500. Nawet teraz nie pamiętam, bo nawet gdyby to były dwa tysiące, to co to za pieniądz?

Zapomniał tylko dodać, że otrzymuje także tantiemy za filmy, w wysokości jakichś 20 tysięcy złotych. Plus wynagrodzenie za produkcje, w których nadal gra - około 5 tysięcy za dzień zdjęciowy. Wygląda na to, że przynajmniej na razie bieda mu nie grozi. Szczególnie, że wygodnie się wżenił na starość. Ta pani poniżej to właśnie jego emerytura:

943
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(943)
gość
11 lat temu
stary, pazerny dziad!!
gość
11 lat temu
aktorzy?! a jakie emerytury maja normalni, zwykli ludzie?! zaaaaal !!!
gość
11 lat temu
A co on ma inne podniebienie niż cała reszta szarej masy?
gość
11 lat temu
I takich pieniędzy ludzie nie mają więc nie przesadzajcie !!! Najnizsza krajowa to 1275,00 zł
gość
11 lat temu
i tak wiecej jak przecietna emerytura
Najnowsze komentarze (943)
gość
10 lat temu
ludzie maja te same pieniadze na utrzymanie rodziny i rachunki!albo dostaja o polowe mniejsze emerytury a przez cale zycie tyrali fizycznie!ale tacy z kasa o tym nie mysla!bo na co im to starczy!waciki...????
angeeeela
10 lat temu
Jeszcze czego ! O , niech no tylko poczuje co to jest za życie. Co jak co ale stary dziad z niego jest ! Moja babcia z takiej emerytury by skakała z radości ! Ja już bym mu dała popalić ! Wielka mi gwiazda !
gość
10 lat temu
ciekawe gdzie moja mama na 720 żł dołozysz wiecej
gość
10 lat temu
mój dziadek ma 100 zł emerytury mniej :p
gość
10 lat temu
Pan Nowicki chyba liczy że zrobimy składkę żeby mógł wychechac na wakacje za "friko" do ciepłych krajów zimą
gość
10 lat temu
Mógł zająć się bankowościa miałby inne zarobki, senk w tym że to praca w okreslonych warunkach bez promili w pracy i bez ekscesów.
gość
10 lat temu
a za nic nie robienie tez chcialabym miec tyle , skoro schorowani renciści nie maja nawet na leki .Taka wypowiedz to poprostu skandal. Dorabia sobie , a "panienki" to niech same pracują na siebie.;
gość
10 lat temu
reklamkę se facet pierdyknij i już
gość
10 lat temu
1500 to i tak duzo jak na emeryture-niech gwazdki zobacza jak to jest w szarej rzezcywistosci
gość
10 lat temu
arobotnik pracujacy przez cale zycie w fabryce, to lezal powinien miec az 1000 zl emerytury, w glowie dziadowi sie przewrocilo, chyba na wiagre mu brakuje
gość
10 lat temu
niektórzy ludzie i tyle nie mają..
gość
10 lat temu
jak się składek nie placilo to tak jest
gość
10 lat temu
biedak i stać go na rozjazdy samolotami
gość
10 lat temu
Starość czeka wszystkich, Nowicki jest na tyle inteligentny, że powinien wiedzieć, że jego też dopadnie. Zwykli, szarzy ludzie odkładają na nią latami ( obowiązkowe ZUSy). Może każdy Z NICH już w młodości powinien zadeklarować się jaką WAŻNĄ OSOBĘ będzie wspierał na starość. Skoro przez całe życie bylo ciężko to można się do tego przyzwyczaić a wtedy ZNANI ludzie będą mogli być utrzymywani!!! przez państwo na dużo lepszych warunkach niż nieznana reszta. Po takich wynurzeniach można stracić całą sympatię do tych znanych osób.
...
Następna strona