Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jolie kupiła... grób dla całej rodziny!

408
Podziel się

Drogi i "luksusowy"... Niestety, Brad nie jest zachwycony.

Jolie kupiła... grób dla całej rodziny!
bDfCGGYB

Brytyjskie media donoszą, że Angelina i Brad *znowu podzieliła zdecydowana różnica zdań. Według informatorów jednej z gazet, zafascynowana śmiercią Jolie żąda od partnera, *by ten zadecydował o ich miejscu pochówku. Niestety Pitt nie jest tak entuzjastycznie do tego nastawiony jak jej były mąż, Billy Bob Thornton.

Jeszcze kilka lat temu chciała być pochowana obok swojego byłego męża, Billy’ego Boba Thorntona – donosi dziennikarzom informator. Kupiła dla nich miejsca na starym zabytkowym cmentarzu w Luizjanie. Wynajęła projektanta grobów i kupiła grobowiec w starym, wiktoriańskim stylu. Jednak od tamtej pory wiele się zmieniło. Wprowadziła znaczne poprawki do swojego testamentu i oczywiście nie chce już spocząć obok byłego partnera. Obecnie naciska na Brada, by w końcu podjął decyzję i zdecydował się, gdzie zostaną pochowani. On jednak uważa, że sama myśl o grzebaniu swojej partnerki jest makabryczna.

Okazuje się, że para kłóci się nie tylko o miejsce wiecznego spoczynku, ale również tego teraźniejszego. Według przyjaciół pary, Brad chce w końcu znaleźć dom w Stanach Zjednoczonych, w którym cała rodzina mogłaby zamieszkać. Jest gotowy wystawić na sprzedaż wszystkie ich posiadłości, łącznie z francuską willą, w której dorastały ich dzieci. Jest w takim wieku, że potrzebuje względnej stabilności. Niestety dla niego, Angelina nadal chce szaleć i zmieniać miejsce pobytu raz na miesiąc.

bDfCGGYD
bDfCGGZe
KOMENTARZE
(408)
gość
11 lat temu
"Okazuje się, że para kłóci się nie tylko o miejsce wiecznego spoczynku, ale również tego teraźniejszego" -hehe
Sztum
11 lat temu
To musiała sporo zapłacić za taką dużą rodzinkę :-D a tak przy okazji to może by pomyśleli o ślubie a nie o pogrzebie
gość
11 lat temu
TA KOBIETA ZAWSZE MIALA COS Z GLOWA. JAK MOZNA BYLO DAC JEJ DZIECI DO ADOPCJI? JEST NIE ODPOWIEDZIALNA UCZY MALE DZIECI ZUCAC NOZAMI, ZABIERA DO IRAKU!!! cHORA
bDfCGGZf
gość
11 lat temu
to jest wariatka i dziwaczka
gość
11 lat temu
brad niech wraca do jennifer !
Najnowsze komentarze (408)
gość
7 lat temu
psychiczna !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kryla
11 lat temu
I***t!!! jak mógł się związac z takim półgłowiem???
hitcher
11 lat temu
wikorianski grob tez bym taki chciala
ede
11 lat temu
może byś się najpierw nauczył poprawnej ortografii, a dopiero później wypowiadał swoje zdanie publicznie ?
gość
11 lat temu
nie wiem co w tym takiego sensacyjnego O.o normalka, że to już planuje i że martwi się o rodzine, ale myśle, że to trohe za wcześnie... ogólnie to ją lubie :)
gość
11 lat temu
nie wiem co w tym takiego sensacyjnego O.o narmalka, że to już planuje i że martwi się o rodzine, ale myśle, że to trohe za wcześnie... ogólnie to ją lubie :)
gość
11 lat temu
Boooże jaka ona jest głuuupia... i brzydka ;/ Brad jeśli mnie słyszysz wróć do Jen ... Ona przynajmniej nie ma n*****e we łbie...
gość
11 lat temu
A TY KIM JESTES ZEBY TO OCENIAC???
bDfCGGYX
gość
11 lat temu
DOKLADNIE!!!!
Madzia.Sulęcz...
11 lat temu
Ona nie powinna mieć żadnego dziecka!
gość
11 lat temu
czpiacie się Brada ! Zwalacie wiene na Angeline . Jest tak samo winna tem że ich związak się rozpada ja ten wasz Brad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sennik
11 lat temu
jestes cuuuudna piekna chcę cie!!!
gość
11 lat temu
Najsmieszniejsze jest to, ze brukowce maja nieaktualne info, wystaczylo jedno zdjecie Brada zanim zamkneli numer do druku i juz afera. Nic to, ze teraz ich widziano razem szczesliwych i usmiechnietych :)
gość
11 lat temu
Nio
...
Następna strona
bDfCGGZz