Trwa ładowanie...
Przejdź na

Doda NIE OBRAZIŁA katolików!

1244
Podziel się

Znów się jej upiekło - nie stanie przed sądem. Można mówić, że apostołowie byli "napruci winem i ziołami"!

Doda NIE OBRAZIŁA katolików!
bDJnZotN

Słynna już wypowiedź Dody o "naprutych winem i ziołami apostołach" miała znaleźć swój finał w sądzie. Na Rabczewską do Prokuratury Krajowej doniósł Ryszard Nowak, przewodniczący Ogólnopolskiego Komitetu Obrony Przed Sektami. Oburzona tym Dorota grzmiała, że "w Polsce nie ma wolności słowa" i zapowiadała, że "będzie z tym walczyć". Na razie mamy złą wiadomość dla tych, którzy życzą jej źle - Doda nie zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za sformułowania użyte w wywiadzie dla Dziennika.

Do takich informacji dotarło TVP Info - mokotowska prokuratura stwierdziła, że wypowiedź Rabczewskiej nie kwalifikuje się jako obraza uczuć religijnych. Oznacza to, że Dorota nie będzie odpowiadała przed sądem za wyrażone przez siebie opinie. Prokuratura oficjalnie nie potwierdza tych doniesień:

Postępowanie w tej sprawie zostało zakończone, ale o rozstrzygnięciach nie chcę mówić, dopóki nie zostaną powiadomione o tym wszystkie strony - mówi Dziennikowi jej szefowa, Katarzyna Dobrzańska.

bDJnZotP
bDJnZouq
KOMENTARZE
(1244)
gość
11 lat temu
wyrazila swoje zdanie i o co tyle halasu kazdy ma do tego prawo
gość
11 lat temu
Mnie ta i*****a nie obraziła. Nie biorę na powaznie bełkotu tej kretynki. Obrazić mogłaby mnie jedynie opinia osoby, którą cenię i szanuję - a nie stek bzdur wydalony przez jakąś idiotkę, która chyba sama była napruta, gdy wydaliła z siebie ten bełkot.
gość
11 lat temu
Jeszcze w*****a będzie błagała Boga o wybaczenie i ratunek.. Tak samo ten jej d***l - niby satanista. Gdyby zobaczyli np. egzorcyzmy opętanych przez szatana, to by sie oboje pos*ali ze strachu, debile. Myslą, że tak sobie bedą bezkarnie robic, co im się podoba. Ale tylko do czasu..
bDJnZour
gość
11 lat temu
na pewno kolejna operacja plastyczna;)
gość
11 lat temu
ja jej nienawidze ona jest taką idiotką, ze gdyby tylko miał mnie kto wypromowac, ja bylabym od niej lepszą gwiazdą fff
gość
12 lat temu
i*****a!!!
gość
12 lat temu
dlaczego g****a?? powiedziała co myśli, dużo osób ma zdanie że pochodzimy od małp!!
gość
12 lat temu
O Żaluś ;;;oo
gość
12 lat temu
mnie obrazila.
gość
12 lat temu
najpiękniejsza i najbardziej utalentowana dziewczyna w całym Ciechanowie i Rybakach gmina Wałek.
gość
12 lat temu
czemu ona nie została gwiazdą porno???????? Nadaje się i mentalnie i fizycznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
pewnie ich nie założy bo wie ,że z tipsów i białych kozaków drwi jej partner mówiąc że to oznaka prowincji i złego gustu. Tak jakby nie była z prowinchy i miała dobry gust.Poplułam się ze smiechu....
gość
12 lat temu
co to za o****h mentalny i fizyczny!!!!!!!!!!!!!!O****H!!!!
bDJnZouj
gość
12 lat temu
no i dobrze! ch** z katolikami! i ich zasrana religia!
...
Następna strona
bDJnZouL