Peja: "Nie nawoływałem do przemocy!"

4514 reakcji
0
0
4514
Podziel się

Naprawdę...? Uwaga: zabawne oświadczenie.

Peja: "Nie nawoływałem do przemocy!"

Polskie telewizje wciąż żyją aferą z raperem Peją w roli głównej. Artysta bohatersko nawoływał oddanych fanów do pobicia 15-latka pokazującego mu faki. Niektórzy mówią nawet o linczu.

Dla tych z Was, którzy jeszcze tego nie widzieli, wideo: *Peja kazał ZLINCZOWAĆ fana na koncercie! *

Szczerze rozbawiło nas oświadczenie rapera, które pojawiło się na stronie internetowej jego wytwórni. Tłumaczy w nim między innymi, że "nie było jego intencją wywoływanie jakichkolwiek negatywnych emocji publiczności, a na pewno nie nawoływanie do przemocy" (???).

Rzeczywiście, zero nawoływania do przemocy. Oto zapis wydarzeń:

Ty kurwa pedale! Jak ja rapowałem dziwko, to ty żeś kurwa nawet nie wiedział kurwa jak się masz wysrać kurwa, ty kurwo! [aplauz fanów] Wiecie, co robić, nie? Wiecie, co z nim zrobić?! [psycho-fani nacierają] Tak kończą frajerzy, właśnie tak! Wszystko na mój koszt, wszystko na mój koszt. [psycho-fanki Pei: "pizgaj go! pizgaj!"]."

Nie przewidziałem gwałtowności reakcji tłumu oraz tego, iż zdarzenia przybiorą taki obrót - tłumaczy się raper. (Ha! Ha!)

Oświadczam, że pragnę rzeczowego i rzetelnego wyjaśnienia przyczyn i przebiegu zajścia - apeluje. Prosimy bardzo - oto pełen zapis przyczyn i przebiegu zajścia.

Raper zwraca też uwagę, że gdy nie wzywa do linczu, jest znanym filantropem:

Chciałbym zwrócić uwagę, że przez lata mojej działalności artystycznej brałem udział w wielu akcjach charytatywnych i nigdy nie odmawiałem pomocy potrzebującym .

Boskie :_) Oto pełna treść oświadczenia:

W związku ze zdarzeniem, które miało miejsce podczas mojego koncertu w Zielonej Górze, w dniu 12 września bieżącego roku chciałbym przekazać wyrazy ubolewania nad zaistniałą sytuacją oraz przeprosić opinię publiczną, władze Zielonej Góry, a przede wszystkim uczestników koncertu oraz fanów za moje zachowanie.

Chciałbym zapewnić, że nie było moją intencją wywoływanie jakichkolwiek negatywnych emocji publiczności, a na pewno nie nawoływanie do przemocy. Moje zachowanie było wynikiem emocji i silnego wzburzenia w skutek prowokacyjnego zachowania jednego z uczestników koncertu. Nie przewidziałem gwałtowności reakcji tłumu oraz tego, iż zdarzenia przybiorą taki obrót. Nie może to jednak tłumaczyć do końca mojego zachowania. Jestem świadom, iż na artyście ciąży wielka odpowiedzialność, obejmująca także panowanie nad emocjami w sytuacjach podobnych do tych, jakie miały miejsce podczas koncertu w Zielonej Górze. Przyznaję, że tego wieczoru nie udało mi się sprostać temu zadaniu, za co jeszcze raz wszystkich przepraszam.

Chciałbym także podziękować firmie Aspe Sp.z o.o. - organizatorowi koncertu, za podjęte działania i natychmiastową reakcję, które umożliwiły zminimalizowanie negatywnych skutków zdarzenia i docenić profesjonalne przygotowanie i zabezpieczenie imprezy przez organizatora.

Oświadczam, że pragnę rzeczowego i rzetelnego wyjaśnienia przyczyn i przebiegu zajścia. Wbrew temu co sądzą niektórzy, mam odwagę przyznać się do błędu, nie unikam odpowiedzialności i potrafię przeprosić za niewłaściwe zachowanie. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy udzielili mi wsparcia w tych trudnych dniach i zapewnić, że także w obliczu tej trudnej sytuacji pozostanę sobą. Chciałbym zwrócić uwagę, że przez lata mojej działalności artystycznej brałem udział w wielu akcjach charytatywnych i nigdy nie odmawiałem pomocy potrzebującym. Ufam, że to negatywne zdarzenie nie przekreśli tego wszystkiego, co Ryszard Andrzejewski zrobił dobrego. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wsparcie, organizatorowi koncertu za podjęte działania, a tych którzy poczuli się dotknięci moim zachowaniem przepraszam.

4514
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(4514)
gość
10 lat temu
Masakra..
gość
10 lat temu
Mam nadzieję, że nikt nie nabierze się na te idiotyczne tłumaczenia i przeprosiny, ktorych autorem jest prawnik wytwórni a nie ten c**l peja, p***ł czy jak go tam nazywaja! T**y, g***i p*****k pewnie dowiedzial się ile może go kosztować ta afera i teraz rura mu zmiękła! Mam nadzieję, że sąd nie da się nabrać na okrągle prawnicze formułki i nałoży na tą mameje wysoką grzywnę i roczek albo dwa w zawiasach na 3 lub 5 lat!
Wiadomo18
10 lat temu
Marny jest.
hełebełe
10 lat temu
ja tam gościa nie trawie
gość
10 lat temu
Widać właśnie jaką ma odwagę, żeby przyznać się do błędu... Ech...
Najnowsze komentarze (4514)
gość
rok temu
Czlowiek sukcesu! nic nie mial a teraz ma wszystko a wam zal d**e sciska.
gość
rok temu
a ja go kocham"
Gość
2 lata temu
Ty k***o co ty się wypowiadasz na temat peji? Komercyjna d****o
Tomek
6 lat temu
żałosny tendencyjny artykuł, nawołuje do autorów do w********ania
gość
6 lat temu
Powiedzieli fani tedego..
gość
7 lat temu
najlepsze jest to ze on wbija c**j w wasze żale p***y
Gość
8 lat temu
Pejaa .. ;P Uwielbiam go i jego muzyke ;***<33 A ty ziofio uważaj na słowaa bo cię znajdę !!!
.;))
8 lat temu
wy jesteście p******i. odpierdolcie sie od niego p****y j****e w d**e mac s********y p********e.! peja.<3
aatjouxqm
8 lat temu
lpDXmO <a href=" [url= [link=
gość
8 lat temu
po 1 ma tylko rozcięta warge po 2 peja zszedł do niego wczesniej by pogadać ale ochrona go nie dopuściła p0 3 nie lubi go to niech nie przychodzi
ego
8 lat temu
Takie rzeczy się zdarzają, peja jak każdy powinien za winy odpowiedzieć ale nie tylko on jest tu winny, przedewszystkim ci co bili, organizatorzy, sam dzieciak, rodzice tego dzieciaka. Peja świetny raper, ja czekam na nowy materiał
gość
9 lat temu
Ryyyychu Pe .
Ten kogo imie...
9 lat temu
J***ć małolata !! Peja ;*
gość
9 lat temu
PEJA JESTES NAJLEPSZY
...
Następna strona