Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Na razie tylko seks, seks i lizanie minetki"

1281
Podziel się

"Popieram związki homoseksualne. Sama kiedyś w takim byłam."

"Na razie tylko seks, seks i lizanie minetki"
bDXNXYaJ

Już trzy lata temu Doda wyznała, że uprawiała seks z kobietą. Twierdziła jednak, że to doświadczenie utwierdziło ją w przekonaniu, że jest osobą heteroseksualną. Nieco inne rzeczy wygadywała na urodzinach Utopii. Zapytana przez dziennikarza Wp TV, co myśli o związkach homoseksualnych, odpowiedziała, cytujemy:

- Popieram, sama byłam kiedyś w takim. Zajebiście.

- Mówiłaś, że byłaś w nim kilka lat.

bDXNXYaL

- Tak, poważny związek. W Holandii miałyśmy się żenić.

Zapytana, czy chodzi o koleżankę Anetę, którą zabrała na imprezę odpowiedziała, że nie. Nie miała oczywiście problemu z opowiedzeniem o życiu seksualnym przyjaciółki:

Koleżanka nie dojrzała jeszcze do poważnych związków - wyjaśniła Doda. Na razie tylko seks, seks i po prostu wieczne lizanie minetki.

Pozdrowienia dla Anetki.

bDXNXYaR
bDXNXYbm
KOMENTARZE
(1281)
gość
12 lat temu
ŻADNĄ ANETĘ TU CHODZI O IZĘ GRODECKĄ JESZCZE BARDZIEJ POPIEPRZONĄ OD DODY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Widziałam tą Anetkę z naszej-klasie. Tez już przesadziła z chirurgią plastyczną. Ale skoro Doda stawia to czemu nie skorzystać.
gość
12 lat temu
to niby dodziunia tworzy TEOLOGIĘ MINETY ? Znamy już pierwsze 2 przyakazania: 1 Będziesz robiła minetę dodzie swojej 2 Będziesz poważnie myślała o życiu i wierną była Umoralniające, pobożne, uduchowione i głębokie... ... czyli pani ze zjechanym beretem ma następny intelektualny zakręt w życiorysie: erotyczno-religijny fundamentalizm
bDXNXYbn
gość
11 lat temu
JEJ KOCHANKA NAZYWALA SIE IZA GRODECKA!!!!!! CO JEST POWSZECHNIE znane w swiecie i dziwne ze pudel jeszcze o tym nie wspomnial. iza byla razem z doda w Barze. ale znaly sie duzo wczesniej. i to w barze w jednym z odcinkow Iza sie wypaplala...skandalu z tego nie bylo bo Doda byla wtedy tak popularna jak grajki wesene z wampierzyc malych.
gość
12 lat temu
LUDZIE czy sa jeszcze jakieś normalne ARTYSKI CZEMU PROMUJE SIĘ TAKIE WULGARNE DZIEWUCHY .......zeby jeszcze ona śpiewała a ona nic nie spiewa tylko wymyśla czym by tu "zaszokować" normalnie żal rzygać się chce
Najnowsze komentarze (1281)
8DfXrh , [url...
9 lat temu
8DfXrh , [url= [link=
Zsg2Xq pqpfj...
9 lat temu
Zsg2Xq <a href="
tsZA36 , [url...
9 lat temu
tsZA36 , [url= [link=
gość
9 lat temu
anita janit
U3Rkdr xpfdm...
9 lat temu
U3Rkdr <a href="
To właśnie ta...
9 lat temu
To właśnie ta tancerka, o ktf3rej pisałam, w arlkyute dotyczącym sprawozdania z kongresu What the Bleep ,Super . ze ja znalazłeś. Nie wiedziałam, ze jest w necie.Piszesz : Skok w cykl przypominałby wybf3r lodf3w w lodziarni. Proszę o kulkę przyczynowego, mentalnego a resztę na chybi trfil , byle w całości było ich 30 i trwało co najmniej 1000 lat na to mi to wszystko wygląda.Tysiąc lat czy 100 to i tak tylko jeden z elementf3w gry , biorąc pod uwagę iluzoryczność czasu rf3wnież.Jak czasem się leci w Ld , nie czuje się ciała lub czuje ( bo jest się przyzwyczajonym do formy i jej obecność daje poczucie bezpieczeństwa) i rozumie się , ze cokolwiek teraz chcesz przeżyć, czy się dowiedzieć, to za chwile masz to. Jest to moment wyboru doświadczenia, inkarnacje według mnie są jakby tym samym, rf3żnica polega na tym, ze inkarnujac się, zatracasz pamięć doświadczeń z innych inkarnacji ( co przecież nie znaczy , ze ich nie masz, bo w twoim głębokim zbiorze doświadczeń to masz) a dostając to w Ld nie tracisz pamięci, chyba ze się dasz wciągnąć akcji, wtedy nie rożni się to od tego, co się dzieje, jak się człowiek inkarnuje.
gość
11 lat temu
ta rabczewska to zwykły b****n
gość
11 lat temu
ale maczuga
bDXNXYbf
gość
11 lat temu
hahaha żałosne ; ]
gość
11 lat temu
Fujjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!! smacznego!!!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ja nie wiem co ona reprezentuje swoja osoba mysli ze jest fajna,ale sie myli
gość
11 lat temu
dwa tanie k.rwiszonki. żal.
gość
11 lat temu
Doda widac juz twoj koniec! :D
gość
11 lat temu
ona jest jebnieta :D
...
Następna strona
bDXNXYbH