"Bóg nienawidzi Lady GaGi!"

527 reakcji
0
0
527
Podziel się

Kontrowersyjny Kościół Baptystyczny oprotestuje jej koncert. Zwariowali?

"Bóg nienawidzi Lady GaGi!"

Kontrowersyjny Kościół Baptystyczny Westboro znowu atakuje. Członkowie tej dziwnej sekty (?) właśnie wydali oświadczenie dla prasy, w którym piszą, że 7 stycznia oprotestują koncert Lady GaGi w St. Louis. Piosenkarka się tym pewnie nie przejmuje, w końcu to darmowa promocja.

Wyznawcy jak zwykle nie przebierają w słowach i w imię wyższych zasad nazywają gwiazdę... "dziwką", "szmatą" i "zdzirą". Twierdzą, że pod pozorem tworzenia sztuki promuje szatana. Swój komunikat prasowy zatytułowali: Bóg nienawidzi Lady GaGi.

"Sztuka" i ""moda" to jedynie eufemizmy, dzięki którym dumna dziwka Lady GaGa uczy, by sprzeciwiać się Bogu - informują baptyści. Czy ta zdzira uważa, że może zmienić boże prawdy przez zwodzenie młodych pokoleń i namawianie, by się od niego odwróciły? Pójdziesz do piekła.

Przypomnijmy, że Kościół Baptystyczny Westboro ma już na swoim koncie kilka spektakularnych protestów. Jego wyznawcy byli obecni na pogrzebach Farrah Fawcett i Michaela Jacksona, gdzie skandowali, że oboje "będą smażyć się w piekle". Pojawili się również na rozdaniu Oscarów zaraz po śmierci Heatha Ledgera twierdząc, że... "Bóg nienawidzi pedałów".

527
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(527)
gość
10 lat temu
a zal w stanach pelno takich wariatow
Ania M.
10 lat temu
Świry jakieś....
gość
10 lat temu
bo to co pisza to pewnie prawda, a to darmowa reklama . JEST WALNIETA NIE MA CO UKRYWAC,.
gość
10 lat temu
o matko jaka ona jest brzydka!
Teofil
10 lat temu
Baptyści nie są sektą, to raz. Bóg nienawidzi pedalstwa nie pedałów! Jestem w stanie się założyć, że autor/autorka tego nędznego artykułu przeinaczyła słowa nie tylko w tej kwesti. Radze wszystkim sprawdzić każdą imformację z tego portalu. A co do tego protestu to poczytajcie Biblie najlepiej Księgę rodzaju rozdział 19 to zobaczycie jak Bóg traktuje tych którzy przesadzą. Co do promowonia szatana w sposób jaki to czyni L. Gaga to radzę porozmawiać np z księdzem. Myślę, że w 100% poprze owy zbór Babtystów.
Najnowsze komentarze (527)
gość
7 lat temu
ten mały g******z powinien w gebe zostać
gość
10 lat temu
"dumna d****a"hahahah dobre!!....do psychiatryka z tymi sektowymi debilami...
gość
10 lat temu
ŻŻŻŻŻŻŻŻŻŻAAAAAAAAAAALLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
10 lat temu
debile...
Pino x3
10 lat temu
Ciekawe, że nawet tak kontrowersyjnych komentarzy członkowie Kościoła nie piszą na temat morderców, czy też gwałcicieli. To Oni pójdą do piekła... Nie im sądzić jaka naprawde jest Lady Gaga. Sama wie najlepiej kim jest.
gość
10 lat temu
oo matko ze ona jest taka oni jej nic nie zrobią- bad romance to świetny tetledysk !
gość
10 lat temu
21:32 [26-12-2009] link zgłoś gość nie mają PRAWA! skąd mogą wiedzieć, że Bóg jej nienawidzi? BÓG KOCHA WSZYSTKICH, NIEZALEŻNIE OD ŚWIŃSTW JAKIE IM WYCZYNIAMY! LUDZIE! zgadzam się z tobą ! to wlasnie samo chcialam napisać !
tadpole
10 lat temu
o zal mi ich ! hhaha xd gaga sie nie da jeszcze ich pojedzie !
NIKI;]
10 lat temu
I****I
Solind Renese...
10 lat temu
Nuby xD
gość
10 lat temu
Ale zal.. Gaga najlepsza
gość
10 lat temu
no żal ! ie dziwie się, że gaga się tym nie przejęła skoro już kilka razy tak robili ;/
gość
10 lat temu
Co za psychole :| . Sami pójdą do piekła . :D
gość
10 lat temu
Chorzy psychicznie ludzie
...
Następna strona