Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jessica Simpson lubi ostry seks!"

121
Podziel się

Jak zawsze dyskretny John Mayer opowiada o swoich byłych kochankach.

"Jessica Simpson lubi ostry seks!"
bDZzLcyJ

John Mayer ma w zwyczaju lansować się w mediach opowieściami o byłych kochankach. W marcowym numerze amerykańskiego wydania Playboya 32-letni wokalista, zdradza pikantne szczegóły związku z Jessiką Simpson. Opowiada też o innym, również zakończonym już, romansie z Jennifer Aniston. O byłej żonie Brada Pitta wspominał już wcześniej skutecznie ja upokarzając. Natomiast o Simpson, z którą spotykał się w latach 2006-2007, opowiada ze szczegółami. Przyznał, że była dla niego "jak narkotyk".

Gdy przestajesz brać narkotyki, zaczynasz czuć się bardzo źle. Ta dziewczyna była dla mnie jak kokaina. Seks z nią był niewiarygodny - kompletne szaleństwo. Ona lubi ostry seks! - zwierza się Mayer i kontynuuje obrazowe porównania: To było jak napalm, seksualny napalm. Jeśli miałbym zapłacić 10 tysięcy dolarów za pier... jej, to zacząłbym sprzedawać wszystko, by móc to dalej robić.

Z kolei o Aniston, Mayer wypowiada się w zupełnie innym tonie: _**To najbardziej otwarta, najsłodsza i najmilsza kobieta, jaką znałem**_. Wokalista zaprzecza w ten sposób plotkom na temat tego, że piosenka Heartbreak Warfare została napisana pod wpływem rozstania z aktorką. W wywiadzie dementuje też inne pogłoski:

bDZzLcyL

Ludzie mówią, że Jennifer rzuciła mnie, dlatego że zbyt dużo czasu spędzałem na Twitterze. To z pewnością nie było przyczyną naszego rozstania, ale to prawda, że pod tym względem bardzo się od siebie różniliśmy. Ona zaczęła swoją karierę znacznie wcześniej niż ja, zanim powstał Twitter i jemu podobne środki komunikacji. Myślę, że ona żyje przeszłością. Moje ogromne zaangażowanie w nowe technologie przeszkadzało jej. A ja zawsze jej powtarzałem, że musi odmłodnieć duchowo.

Aniston, która właśnie skończyła 41 lat, musiała poczuć się wspaniale, gdy przeczytała te słowa.

bDZzLczm
KOMENTARZE
(121)
gość
11 lat temu
John Mayer miażdzy. Utwór z Scofieldem to jest to. Płyta z hancockiem to jest to. Facet wogole nie powinien byc opisywany na pudelku. TO GWIAZDA!!
gość
11 lat temu
ta to dziwna jest !!
gość
11 lat temu
ale aniston ładnie wygląda, jak na 41 lat. tylko troszkę zmarszczek jej przybyło. a tej simpson nie lubię. ;D
bDZzLczn
gość
11 lat temu
:)!!!
gość
11 lat temu
ja tez lubie ostry seks i co? ;p
Najnowsze komentarze (121)
gość
8 lat temu
włorzył bym ci cyckc do c**y Jessica Simpson
gość
8 lat temu
włorzyłbym ci cycka do c**y
gość
8 lat temu
wy
gość
11 lat temu
uyjk
gość
11 lat temu
1
gość
11 lat temu
g*****.
gość
11 lat temu
w usa tez czytaja pudelka w czasie jedzenia pizzy z serem, zielona papryka, pieczarkami, i szynka z indyka, popijajac sokiem pomaranczowym. te wszystkie kalorie zwracamy widzac ochydne zdjecia gwiazd :) dziekuje za uwage Love, Ala i Andzelika :)
gość
11 lat temu
one ladne i poszly z takim pasztetem do lozka? porazka :D
bDZzLczf
zula71
11 lat temu
A kto nie lubi ????????
gość
11 lat temu
ipasfasfsafa
gość
11 lat temu
wielki mi halo.ja tez lubie na ostro i co z tego/
woland
11 lat temu
A kto to jest ta SimSpon?
gość
11 lat temu
Ja też
Dziecko wojny...
11 lat temu
?
...
Następna strona
bDZzLczH