Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rozstaną się przez "Taniec z gwiazdami"?

184
Podziel się

"Kariera Kasi zaczęła ich od siebie oddalać" - mówi znajomy.

Rozstaną się przez "Taniec z gwiazdami"?
bDHQUFjF

Historia polskiej edycji programu zna już takie przypadki. Wystarczy przypomnieć choćby losy małżeństwa Katarzyny Skrzyneckiej, Małgorzaty Foremniak czy Tamary Arciuch. U Doroty Gardias też omal nie skończyło się rozwodem.

W przypadku Katarzyny Glinki i jej męża, Przemka, wygląda na to, że wystarczy naprawdę drobiazg, żeby każde poszło w swoją stronę.

Błyskawiczna kariera Kasi zaczęła ich od siebie oddalać - mówi tygodnikowi Świat i Ludzie znajomy pary. Całe dnie spędzała w pracy, a dom zszedł na drugi plan. Przez to czasem dochodziło do kłótni. Na szczęście jej kariera trochę wyhamowała. A ona znów miała czas by zadbać o swój związek.

bDHQUFjH

Ale teraz Glinka znów będzie miała mało czasu, gdyż 7 marca rusza 11. edycja Tańca z gwiazdami, w której weźmie udział. Maż nie jest tym zachwycony.

Kaśka lubi wyzwania, dlatego Przemek odpuścił - mówi koleżanka aktorki. Martwi się, ale... są bogatsi o wcześniejsze doświadczenia i wiedzą, że praca czasem jest ważniejsza.

bDHQUFki
KOMENTARZE
(184)
gość
11 lat temu
ona niby taka piekna a co za brzydok kolo niej
gość
11 lat temu
ona chciałaby juz byc wolna ale niewie jak to zrobić!
gość
11 lat temu
ona suczka on pizduś
bDHQUFkj
gość
11 lat temu
on jest zbyt wymoczkowaty dla niej ona potrzebuje prawdziwego samca!!!to widac na pierwszy rzut oka!
gość
11 lat temu
ten TZG po raz 11-ty to już lekka przesada ,jak można w kółko ogladać jedno i to samo.TVN jest stacją najdłuższych reklam i powielanych programów.
Karino
11 lat temu
Ona w oczach wymalowane ma k u r e s t w o
gość
11 lat temu
Kasia jest piękna....męzu 3maj ją przy sobie ;-)
gość
11 lat temu
A najlepsza ostatnio Glinka była w walentynki w Radiu Kolor.....wypowiedzi jej były żenujące, jak to ona kocha męża, jaką jest przykładną żoną:-) A panowi jej serca - szczerze współczuję.
gość
11 lat temu
jest sliczna
gość
11 lat temu
Uwielbiam ta dziewczyne! Piekna, skromna i zawsze usmiechnieta, a przy tym zdolna i inteligentna. Jezeli jej facet tego nie widzi to oczy ma nie w tym miejscu co trzeba. Powinien ja wspierac, a nie na sile robic kure domowa. Kobieta.
gość
11 lat temu
fajna d****a............
gość
11 lat temu
i Kasia obudzi się z ręką w nocniku,
gość
11 lat temu
Skoro zniósł "romans" z czarnoskórym partnerem to co go ma jeszcze zdziwić. Licho wie co i jak tam było, święta nie jest a może właśnie jest tylko ma słabe wyczucie sytuacji?
bDHQUFkb
gość
11 lat temu
to jej facet???? Beznadziejny!! ona śliczna
...
Następna strona
bDHQUFkD