Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Małżeństwo z Jamesem było koszmarem"

75
Podziel się

"Czułam się, jakbym była zdradzana. Więcej czasu spędzał nad swoją pracą, niż ze mną" - wspomina Linda Hamilton.

"Małżeństwo z Jamesem było koszmarem"
bCwXuOCt

Linda Hamilton zrobiła karierę dzięki swojemu byłemu mężowi. James Cameron uczynił z niej ogromną gwiazdę powierzając jej rolę w dwóch pierwszych częściach Terminatora. Do tamtej pory aktorka ma ogromne problemy, by wrócić na szczyt. Chyba właśnie dlatego tak chętnie udziela łzawych wywiadów kobiecym magazynom. Czytelniczkom Brytyjskiego The Lady wyznała, że małżeństwo z reżyserem Titanica i Avatara "było beznadziejne pod każdym względem".

Aktorka i reżyser związali się w roku 1990 na planie Terminatora 2. Oboje mieli już za sobą serię nieudanych związków. Hamilton w 1997 roku została czwartą żoną Camerona. Małżeństwo rozpadło się dziewięć miesięcy później.

Nosiłam na palcu ogromny diamentowy pierścionek. Jednak nie znaczył on dla mnie wiele - mówi Linda. Związaliśmy się w niewłaściwym czasie. Okres promocji "Titanica" był dla mnie tragedią. Czułam się, jakbym była zdradzana. James więcej czasu spędzał nad swoją pracą, niż ze mną. Każde wyjście na oficjalną imprezę wiązało się z zachowywaniem pozorów. Cały czas musiałam się uśmiechać. To był dla mnie koszmar.

bCwXuOCv

Kilka lat temu Hamilton w szczerym wywiadzie wyznała, że cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, która przejawia się częstymi wahaniami nastrojów. Agenci powinni jej doradzić, by ograniczyła wyładowywanie swoich frustracji na byłym mężu.

bCwXuOCW
KOMENTARZE
(75)
maro777
10 lat temu
poczytajcie tak naprawde na temat camerona, zamiast jechać po kobicie... To jest fakt , że jest mega apodyktyczny, ultra upierdliwy i mega wymagający .... fakt, że osiąga niesamowite rzeczy, ale zazwyczaj kosztem innych... Dla mnie terminator 1 i Aliens to najlepsze fillmy na świecie, ale nie róbmy z chłopa boga, jest tylko człowekiem ...
gość
10 lat temu
BOŻE CO ONA W NIM WIDZIAŁA PRZECIEŻ NON JEST WSTRĘTNY JAK PSI CH....J
gość
10 lat temu
BOŻE CO ONA W NIM WIDZIAŁA PRZECIEŻ NON JEST WSTRĘTNY JAK PSI CH....J może KAS Ę widziała a może był poprostu fajnym człowiekiem, a tak wogóle nie oceniaj ludzi po wyglądzie!
bCwXuOCX
gość
10 lat temu
Osobiscie znam jej siostre bliźniaczkę Leslie (identyczna) mieszka w Mount Laurel NJ jest pielegniarka w Hospicjum, wiem, że to własnie wahania nastrojów rozwalily małżenstwo, dlateo jej mąż miał romans z aktorka grajaca córkę starszej pani (jego kolejna zona). Ale LInda nie moze narzekac dostala od Camerona 50 mln dolarów. Kiedy oglądałam wnętrze jej domu myslalam ze to kosciół!
gość
10 lat temu
JA PIER***E, PUDEL I TERMINY PSYCHIATRYCZNE :/ NIE WYPOWIADAJCIE SIĘ NA TEMATY, O KTÓRY NIE MACIE POJĘCIA! CHOROBA AFEKTYWNA 2-BIEGUNOWA NIE POLEGA NA CZĘSTYCH WAHANIACH NASTROJU, NA LITOŚĆ BOSKĄ!:/TO OKRESOWE POPADANIE RAZ W DEPRESJĘ A RAZ W MANIĘ, ALE TO NIE OZNACZA CZĘSTEJ ZMIANY NASTROJU, KUR**!:/
Najnowsze komentarze (75)
Gość
5 lata temu
Gjhhhfecuffh
gość
10 lat temu
czy to nie brooke z mody na sukces?
gość
10 lat temu
EEE wkurzona ze nie jest z nim teraz że nie wydaje jego kasy za Avatara
gość
10 lat temu
pierwsza! he hee
gość
10 lat temu
ślicznie sweeet ;*** kocham ich !!
gość
10 lat temu
trudno sie mowi
gość
10 lat temu
Sorry, ale on ją zdradzil na planie "Titanica" z dużo młodszą kobietą, poza tym jest znany ze swojej arogancji i pracoholizmu, dlatego uważam że ta kobieta ma prawo wyładowac swoje frustracje jak chce
gość
10 lat temu
ustawiła się przy nim finansowo na lata, więc nie powinna mu teraz obrabiać tyłka
bCwXuOCP
gość
10 lat temu
nareperujcie w końcu t komentarze!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
taa,założę się,że nie widziałeś żadnego filmu Felliniego i chcesz zaszpanować,że znasz takie nazwisko^^
ZDALNA POMOC
10 lat temu
Pomoc Zdalna!
gość 567
10 lat temu
Wielkie rzeczy. Głowa rodziny ciężko pracował na jej utrzymanie. Lepiej leżeć na kanapie i drapać się po tyłku???? Oj kapryśna Linda, kapryśna.
gość
10 lat temu
jeśli on więcej czasu spędzał nad tobą to kiedy mieliście czas żeby się poznać i stworzyć związek? Bzdety kobieto wygadujesz.
gość
10 lat temu
skoro przebywal w pracy to tera zmzoe czerpac zona z tego zyski po malzenskie
...
Następna strona
bCwXuODr